ویمبلدون را به بیش از 12 میلیون دلار برای پرداخت هر بازیکنی که می توانست واجد شرایط برای این سال مسابقات با تشکر از نادر بیمه یک سال پیش


Wimbledon — the most esteemed of tennis' four Grand Slam tournaments — recouped $141 million in potential losses thanks to "pandemic insurance."
ویمبلدون — بیشترین محترم تنیس’ چهار گرند اسلم مسابقات — جبران $141 میلیون در ضرر و زیان بالقوه با تشکر از “همه گیر بیمه.”

AP Photo/کرستی Wigglesworth

  • در این سال coronavirus بحران مجبور به لغو حرفه ای تنیس’ محترم ترین رویداد.

  • ویمبلدون — این مسابقات گراند اسلم بازی هر تابستان در انگلستان — جبران $141 میلیون در ضرر و زیان بالقوه با در نظر گرفتن “همه گیر بیمه” قبل از جرم گسترش COVID-19.

  • در حال حاضر پول جایزه از مسابقات را مجددا اخذ شود 620 بازیکنان واجد شرایط برای این رویداد از طریق قرعه کشی اصلی یا یك رویداد است.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus بحران مجبور ورزش جهان به توقف سنگ زنی و حتی تنیس’ محترم ترین رویداد احساس اثرات.

در ماه آوریل ویمبلدون لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. اما به لطف یک “بیماری همه گیر بیمه” سیاست این مسابقات برگزار شده بود گرفته شده از قبل به جرم گسترش COVID-19 بازیکن را پرداخت کنید و بدون پله در معروف چمن دادگاه از همه انگلستان چمن تنیس و کروکت باشگاه.

لندن با باشگاه روز جمعه اعلام کرد که این امر اختصاص £10,066,000 — یا $12,714,767 — از $141 میلیون در ضرر و زیان بالقوه آن را جبران طریق نادر بیمه نامه نسبت به پرداخت هر یک از 620 بازیکنان واجد شرایط برای این رویداد را سال.

با توجه به ویمبلدون وب سایت “بازیکنان که در رده بندی جهانی می خواهم که آنها را قادر به دست آوردن ورود به مسابقات قهرمانی 2020 مستقیم پذیرش به قرعه کشی اصلی یا مقدماتی رویداد” را کسب بخشی از مسابقات را قبلا اختصاص داده شده پول جایزه.

از پول £12,500 (US$15,789) را به هر یک از 224 بازیکنان که می توانست در رقابت مقدماتی رویداد. قرعه کشی اصلی تک شرکت کنندگان را کسب £25,000 (US$31,579) در حالی که کسانی که بازی اصلی قرعه کشی دو برابر خواهد شد و هر یک از دریافت £6,250 (US$7,895).

16 بازیکن چاک دار برای رقابت در صندلی چرخدار حوادث را کسب £6,000 (US$7,579) و کسانی که با بازی در چهار صندلی چرخدار را دریافت 5000 پوند (US$6,316). مسابقات صندلی داوران و مسئولان نیز دریافت جبران خسارت در بعضی از فرم.

Novak Djokovic kisses
نواک جوکوویچ بوسه

آسوشیتد پرس

هر چند خیلی از تنیس’ top حوادث لغو شده است, مدار بوت خواهد شد تا یک بار دیگر با سیتی در ماه اوت است. ما باز — که هنوز هم در اوایل سپتامبر خواهد بود که اولین گرند اسلم سال پس از اپن استرالیا در ماه ژانویه است.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>