تن از Redskins نام مستعار گزینه های تجاری شده است توسط یک مرد در ویرجینیا

NFL واشنگتن حق رای دادن اعلام کرد روز دوشنبه که آن را به طور رسمی بازنشستگی به “ردسکینز” بخشی از نام آن است. چه خواهد شد آنها را در حال حاضر? ما هیچ ایده.

این یک حرکت عجیب و غریب به اعلام تغییر نام بدون یک نام جدید و یک نظریه در حال ظهور است که توضیح دهد که چرا این باشگاه تصمیم به انجام آن است که راه. با توجه به چندین واشنگتن پست, خبرنگاران, مورد نظر را انتخاب کنید برای این تیم نام جدید است که در حال حاضر مارک توسط شخص دیگری است و دو طرف در حال حاضر بیش از مبارزه با آن است.

در این نقطه ما نمی دانیم که چه تیم صاحب دن اسنایدر اولویت است اما چندین گزینه معقول ساخت شده اند دور. یاهو ورزشی’ نظرسنجی امکان تعویض نشان داد که “RedTails” محبوب ترین گزینه توسط رزمندگان. بنابراین هر کدام از کسانی که در دسترس است ؟

نوچ! جستجو در ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر پایگاه داده نشان می دهد که علامت تجاری ادعا می کند در حال حاضر شده است برای ثبت RedTails و رزمندگان. و این همه نیست — معلوم می شود که یک دسته از امکان نام تعویض فعال علائم تجاری و تقریبا همه واصل شده اند توسط یک مرد.

که پسر فیلیپ مارتین McCaulay واقع در ویرجینیا (با توجه به کاربرد علامت تجاری) و توصیف خود را به عنوان یک نویسنده و دبیر در وب سایت او برای تعداد کمی از این لقب. وجود صفحات برای رزمندگان بناهای تاریخی, فلش, جانبازان, پانداهای, بنیانگذاران Federals و قرمز دم Hawks.

این سایت به نظر می رسد وجود داشته باشد صرفا به ایجاد یا حفظ علائم تجاری. در بالای هر صفحه یک عنوان پایه و به دنبال آن یک جمله توصیف از “تعدادی از بازیکنان” “نمره” و “برد.” این چشمگیری پایین-اجاره و احتمال این که اسنایدر و این تیم در حال مبارزه با این مرد بیش از این نام جدید برای خود 88-سال حق رای دادن است, خوب, خنده دار.

در پایان این احساس بسیار واشنگتن است. اسنایدر زمان زیادی را صرف امتناع از تغییر نام تیم است که او هرگز ترتیبات ساخته شده برای محافظت از این تیم خود را برای هنگامی که زمان آمد در واقع به تغییر نام. او حتی نمی آن را انجام دهد زمانی که تیم خود کارفرمایی, Dwayne هاسکینس, توییتی در جولای 3 که او ترجیح واشنگتن RedTails.

هنگامی که McCaulay فایل علامت تجاری برای واشنگتن RedTails? جولای 5, فقط دو روز بعد. اگر اسنایدر دریافت نمی کند اولین انتخاب, و یا او را به یک بسته نرم افزاری پرداخت برای آن همه او نیاز است یک آینه برای پیدا کردن که به سرزنش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>