خار winless در چالش فنجان بعد از 0-0 قرعه کشی با سلطنت

1 / 7

NWSL خار سلطنت فوتبال

OL سلطنت به جلو صوفیه هورتا (20) کنترل توپ به عنوان پورتلند خار هافبک Celeste Boureille (30) دفاع در نیمه اول یک NWSL چالش های جام حذفی فوتبال در Zions بانک ورزشگاه دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Herriman. (AP Photo/ریک Bowmer)

HERRIMAN (AP) — پورتلند خار را بالا کشت کارولینای شمالی در یک چهارم نهایی ملی فوتبال زنان لیگ چالش های جام حذفی پس از بسته بندی تا مرحله گروهی با قرعه کشی گل با رقیب OL سلطنت در روز دوشنبه.

خار شد winless در دور باز به پایان گذشته در میان هشت تیم در این مسابقات بود که بسته بندی تا مرحله گروهی مسابقات دوشنبه.

صوفیه Huerta به دست آورد توسط سلطنت در offseason ساخته شده او برای اولین بار شروع و تا به حال یکی از این تیم را بهترین شانس در اواخر نیمه اول. تیلور اسمیت باز بود در دقیقه 61 اما او به ضرب گلوله رفت.

پورتلند کنترل شده در اختیار داشتن برای بسیاری از نیمه اول اما سلطنت دروازه بان میشل Betos ذخیره تلاش از هر دو کریستین سینکلر و rookie مورگان ویور. Raquel رودریگز کردم و بلند مدت به ضرب گلوله از بالای جعبه در دقیقه آخر از مقررات اما Betos مدال دیگر آن است.

سلطنت شاهد بازگشت جسیکا Fishlock که تا به حال شده از فصل گذشته به دلیل آسیب ACL. او در آمد و به عنوان یک زیر در دقیقه 72.

لیندزی Horan را برای خار پس از به ثمر در این تیم آخرین بازی 1-1 قرعه کشی با واشنگتن روح.

تمام هشت تیم در این مسابقات پیشبرد به دور حذفی. لیگ نهم تیم اورلاندو غرور بود مجبور به عقب نشینی به دلیل مثبت COVID-19 انجام شد.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>