این واشنگتن گرگ قرمز, لوگو, ممکن است بهترین از همه آنها

با واشنگتن تغییر نام ظاهر می شود و نه قریب الوقوع چند پتانسیل جایگزینی monikers افزایش یافته است به خط مقدم با رزمندگان Redtails و گرگ قرمز پیشرو در راه است.

اما از تمام پتانسیل جدید نام شاید هیچ کدام به دست آورده بیشتر کشش در طول هفته گذشته از گرگ قرمز. در یک جنبش به رهبری سابق واشنگتن cornerback فرد اسموت قرمز گرگ نام به دست آورده است مقدار زیادی از محبوبیت خود در رسانه های اجتماعی و علاوه بر این مقدار زیادی از حمایت طرفداران و بازیکنان فعلی بیش از حد.

در حالی که همه منتظر این تیم خود را برای اعلام نام جدید چند طرفداران رفته اند مایل اضافی و ایجاد مسخره کردن طرح های بالقوه گرگ قرمز آرم. در روز یکشنبه, Instagram account @DCSportsXP کاهش یافته است و آخرین آن گرگ قرمز طراحی و خواستار آن فوق العاده خواهد بود کتمان حقیقت است.

در سطح, این طرح به نظر می رسد نسبتا ساده است. اما در نگاه دوم و وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات خاص در mock-up است که نشان دهنده شهر واشنگتن بسیار خوبی است.

از ‘W’ font کمی اشاره و یادآور – واشنگتن پایتخت’ محبوب ‘weagle’ آرم است که ادغام یک عرض و یک عقاب است. و نقطه وسط حرف شکل گرفته است به طراحی ساختمان کاپیتول ایالات متحده. علاوه بر این سه ستاره در حال ادای احترام به واشنگتن پرچم.

در نهایت و شاید قابل توجه ترین بخش طراحی این است که چگونه واقعی گرگ قرمز استفاده شده است. همانطور که می بینید, زوزه گرگ در مرکز پایین تر از طراحی و مجسمه در ‘W.’ این ظریف اما بسیار قابل توجه در نگاه دوم است. این یک متفاوت را نسبت به دیگر گرگ قرمز در تلاش است که از ویژگی های بیشتر واقعی به زندگی گرگ به جای یک شبح.

مرتبط با: واشنگتن ممکن است به تهیه کردن به آینده طرفداران با نام جدید

با واشنگتن گزارش برنامه ریزی برای بازنشسته فعلی آن نام مورد در دوشنبه لوگو تغییر است که قطعا در آینده بیش از حد. و ممکن است وجود دارد هیچ جایی بهتر برای شروع به دنبال از این طراحی.

همیشه در ارتباط ماندن با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر اخبار تیم:

این واشنگتن گرگ قرمز, لوگو, ممکن است بهترین از همه آنها در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>