تقویت خبرنامه ایمیل خود را با این برنامه قدرتمند Verifier برای زیر $50

با بسیاری از رقابت رسانه ها برای رسیدن به مردم دسترسی به صندوق باقی مانده است یکی از موثر ترین اشکال ارتباطات است. در عین حال عضویت در خبرنامه سازندگان اجرا به مشکل ثابت: bounced ایمیل.

این است خسته کننده به خصوص با توجه به هزینه های بالای خدمات در خبرنامه. هدر رفتن پول رها شده یا از بین رفته آدرس ایمیل نیست و هر کسی علاقه. که در آن Truemail.io می آید.

TrueMail قدرتمند سیستم تایید چک کردن هر آدرس ایمیل قبل از ارسال یک مبارزه است. سپس آن را به شما می دهد یک گزارش وضعیت: معتبر و نامعتبر هرگونه یکبار مصرف و یا ناشناخته است. سپس شما می توانید از بین بردن تمام, پیر, سینه ی جعلی یا رها ایمیل.

حتی بهتر TrueMail حذف ایمیل های تکراری و آدرس ایمیل با بد نحو. آن بخش از دسته بندی برای دفع آسان و حذف برنامه به طور بالقوه مضر ایمیل را در زمان واقعی. بهترین هنوز TrueMail ادغام به راحتی با عضویت در خبرنامه, برنامه, مانند, MailChimp, SendPulse, Hubspot, فعال کمپین SendGrid و بسیاری دیگر.

آن را به ارزش اضافه کرد که لیست ایمیل خود را همیشه امن با TrueMail. تمام اطلاعات با رمزگذاری 256 بیتی SSL پروتکل.

TrueMail است یک منبع قابل اعتماد از تایید ایمیل در صنایع. به عنوان eCloudBuxx می نویسد:”TrueMail ترکیب هوشمند و ساده طرح می کند که از ویژگی های قوی لیست برای اعتبار سنجی ایمیل های خود را لیست.” تکنولوژی PCVipers موافق است: “اگر شما به طور جدی به دنبال در ایمیل بازاریابی TrueMail یک ابزار شگفت انگیز برای هر فروشنده وبلاگ نویس است. آن curtails ایمیل پایگاه داده ها را به موثر آنهایی که و نیز تولید یک خروجی کارآمد ایمیل, بازاریابی, سرمایه گذاری در مقرون به صرفه و شفاف رای دادن.”

Truemail.io Bulk Email Verifier: عمر اشتراک در فروش است در حال حاضر فقط برای $49, 95% تخفیف از قیمت اصلی. شما می توانید از 10000 ایمیل یک ماه در این قیمت پایین است.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر پوشش از طریق TrueMail

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>