یکی از فانتزی sleeper از هر تیم MLB

تعریف “جای خواب” متفاوت خواهد بود در میان لیگ های, اما بسیاری از بازیکنان زیر باید ADPs از 200+ در حال کم ارزش و ارزش هدف قرار دادن. بررسی هفته آینده برای رکود و در اینجا به بیس بال در حال بازگشت.

او نه تنها جای تعجب ضربه 29 homers به سرقت برده و هشت پایگاه در سال گذشته اما واکر نیز به پایان رسید و در بالای 10% لیگ در هر بشکه% و سخت ضربه%. پایه اول بسیار نازک تر از سوم این روز در و واکر است به ضربه در وسط دایاموند’ صف.

سابق شماره 1 انتخاب کنید در ادامه برای نشان دادن رشد در فصل گذشته تا یک جولای پا آسیب خراب بقیه سال خود را. وجود دارد 25/15 سرعت صعودی در اینجا و پنبه حلاجی شده به سمت پایین یک NL صف لطمه می زند و کمتر در حال حاضر با کوزه دیگر نداریم کسی را بزنیم. سوانسون پیش نویس هزینه نخواهد بود نزدیک به این ارزان دوباره برای مدت زمان طولانی.

او آمار 20 homers سال گذشته فقط در 380 در خفاش دارای 60 قدرت و به نظر می رسد مجموعه ای برای خفاش در وسط بالتیمور صف و در یکی از بازی بیس بال, بهترین hitter وظیفه پارک (Camden متری است که #1 در AL و #3 در MLB در افزایش خانه اجرا می شود در طول سه فصل اخیر).

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

یکی از سخت ترین پرتاب استارت در بیس بال Eovaldi شانس بهتری از تبادل یک فصل کامل در حال حاضر و زمانی که سالم حرکت صعودی خود همچنان بالا است. او 10.5 SwStr% در سال گذشته بهتر از زاک Greinke و زاک ویلر و Eovaldi نبود حتی کاملا حق جسمی … الکس Verdugo نیز کسی که به هدف شرکت که پشت او شفا است و او یک شغل تمام وقت ضربه در Fenway پارک تا او را درمان به عنوان یک مرزی بالا-40 outfielder. (جایزه عمیق خواب: مت بارنز)

او آسیب دیدگی مستعد اما زمانی که در صف و در حال حاضر فرصت با DH در دسترس برای توله. نیکو Hoerner و ایان Happ در توله که همچنین می تواند به عنوان ظهور sleepers.

زمان بازی امن تر است با جهانی DH به عنوان Winker ضعیف است مدافع. او را به ارزش بیشتر در OBP لیگ اما کسانی که با معاملات روزانه داشته باشید — Winker آمار 16 homers با .887 OPS بیش از 295 در خفاش ها مقابل righties فصل گذشته فقط ورود نخست و بازدید در یکی از بازی بیس بال, بهترین پارک برای چپ دست قدرت است.

او انتظار ISO بود که در 80 درصد در سال گذشته و او در حال حاضر قفل شده است به طور منظم نقش مهمی در کلیولند … Franmil ریس است overqualified به نامیده می شود یک خواب است اما او یک جای خواب فانتزی MVP نامزد شده است.

سابق بالا چشم انداز بوده است آهسته صدمات اما همچنان به ضرب و شتم جزئی لیگ تبادل در سال گذشته (پنبه حلاجی شده .350 با 147 wRC+ در سه گانه-A) و دارای شانس بهتری برای بازی در کلرادو در سال 2020 با DH در دسترس است. راجرز سابق بالا-سه انتخاب با 60 قدرت که وسط infielder و به تماس Coors زمینه پس از او کسی به هدف. (جایزه عمیق خواب: اسکات Oberg)

طرح ریزی سیستم نیست, خوش بینانه, اما لوپز پرت سخت (95.5 mph) و تولید یک 11.0 SwStr% در فصل گذشته زمانی که او نیز ثبت 15.2% K-BB و 4.18 FIP بعد از این همه ستاره. گرفتن به صورت سلطنتی ببر و دزدان دریایی یک دسته کامل باید به کمک بیش از حد.

خفاش X پروژه های Cron را به عنوان یک بالا 10, فانتزی, اولین baseman و او را تحت درمان تقریبا به عنوان چنین در پیش نویس ables. او میله میله به آمار پاکسازی برای ببر. (جایزه عمیق خواب: کامرون Maybin)

او فوق العاده مواد (70-درجه fastball که به طور متوسط 97.2 مایل در ساعت) است که تولید 14.67 K/9 رای (و 16.2 SwStr%) آخرین فصل از قلم. جیمز هنوز به کار بر روی کنترل خود را, اما این کسی که نوشته شده یک sub-4.00 FIP با وجود 5.14 BB/9 رای. او انتظار می رود به طور متوسط پنبه حلاجی شده (.171) و انتظار از ضربه (.286) هر دو در بالا 1 ٪ از لیگ. جیمز در حال حاضر یک فرصت برای شروع و آن را تقریبا غیر منصفانه آستروس همچنین رسیدن به زمین در NL وست پارک (نیمکت آنها در Coors و آل غرب کوزه به راحتی از مطلوب ترین پارک’ برنامه). من هم لنس McCullers جونیور به عنوان یک بالا-30 فانتزی SP.

Kansas City Royals: شکارچی دوزیه

او همچنان تحت رادار و مقرون به صرفه با وجود ارسال 124 wRC+ در طول یک برک آوت در فصل گذشته. پیش بینی آمار پاکسازی (و به طور مستقیم در پشت گل میخ Jorge Soler) سابق top-10 انتخاب دوزیه کاهش خود را K% در سال گذشته در حالی که در پایان در 85 درصد در خروج سرعت پس از او به ترتیب صعودی.

Los Angeles Angels: Dylan باندی

او سابق بالا-پنج انتخاب کنید که همیشه به زمین در AL شرق و در یک hitter وظیفه پارک برای یک Orioles تیم که همیشه در میان بدترین دفاعی. باندی اساسا حرکت به وضعیت مخالف در یک بخش در حال حاضر با پارچ پارک و برای فرشتگان تیم در اختیار داشتن یکی از این لیگ بهترین دفاع است. باندی را SwStr% افزایش یافته است و هر فصل او در لیگ و سال گذشته خوانده شده را علامت (12.8%) رتبه 15 در میان استارت ساندویچ بین چارلی مورتون و کلیتون Kershaw. باندی آماده است برای یک برک آوت در سال 2020 است. (جایزه عمیق خواب: پاتریک Sandoval & Ty Buttrey)

Los Angeles Dodgers: داستین ممکن است

با دیوید قیمت انتخاب به بازی این فصل ممکن است یکی کمتر بازو در راه خود را به سوی پیوستن به لس آنجلس شروع به چرخش. راس نورسته یکی دیگر از گزینه است اما نیز وجود دارد بسیار بعید است فرصت داجرز کارکنان رنج می برند نیست صدمات (Alex چوب یکی دیگر از جای خواب و خولیو Urias می تواند برنده Cy جوان در کوتاه نجومی, اما آنها نیز هر دو حمل بزرگ نگرانی های بهداشتی). ممکن است جامد چشم انداز قادر به دنبال مانند نخبگان یک داده بسیار مطلوب وضعیت تبادل داجرز بنابراین شما می خواهید او را در تیم فانتزی خود را.

We saw a glimpse in 2019 of what Dustin May can do. We could see a lot more in 2020. (Photo by Rob Carr/Getty Images)
ما شاهد یک نگاه اجمالی در سال 2019 از آنچه داستین ممکن است می توانید انجام دهید. ما می توانیم مقدار زیادی بیشتر در سال 2020 است. (عکس توسط راب Carr/گتی ایماژ)

Miami Marlins: پابلو لوپز

او ثبت 3.39 عصر و یک 1.08 شلاق در خانه در فصل گذشته حتی در حالی که مبارزه از طریق صدمات و هنگامی که او سالم او پرتاب سخت تر از همیشه. اجازه ندهید که سال گذشته 5.09 دوران شما احمق (بهتر است اجازه ندهید دوران تا کنون شما احمق — با نادیده گرفتن آن را به طور کامل), لوپز با استعداد است و آن را بسیار مفید پرتاب در بیس بال بهترین پارچ پارک (اگر چه Marlins پارک کرده بود ابعاد آن تغییر برخی در offseason).

Milwaukee Brewers: جاستین Smoak

او دو فصل حذف شده از .270-85-38-90 مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در بالای 3% لیگ در BB% سال گذشته است و در حال حاضر با شروع اولین baseman در لود حذفی صف در یک hitter وظیفه پارک است که به ویژه مناسب برای سوئیچ hitters. DH اجازه می دهد تا Smoak, رایان براون و Avisail گارسیا وارد میلواکی روزمره صف.

Minnesota Twins: Rich Hill

اواخر شروع فصل مجاز تپه به بازیابی از offseason جراحی آرنج و او وارد و آماده برای کمک بیش از 60 بازی. همیشه یک کمک بزرگ در شلاق (حداقل) تپه باید به نفع تبادل برای دوقلوها و در مرکزی.

New York Mets: Yoenis Cespedes

او بدیهی است که یک کارت وحشی داشتن بازی نیست پس 2018 اما DH نیز خبری بزرگ برای Cespedes’ fantasy ارزش به عنوان طرح ریزی سیستم باقی می ماند خوش بینانه در مورد خفاش خود را. آن را به طور ناگهانی پیدا کردن Cespedes ضربه پاکسازی در بین پیت Alonso و Michael Conforto و خود را ADP باقی مانده در خارج از 300 با وجود گزارش “به دنبال مانند یک هیولا.”

New York Yankees: اردن مونتگمری

من صفر ایمان به Giancarlo استانتون و/یا هارون قاضی سالم ماندن پس از خفاش ها مانند میگوئل آندوجار Gio Urshela و هارون هیکس واجد شرایط در اینجا به عنوان به خوبی, اما مونتگمری است و جای خواب بازو در نیویورک است. او سرعت بود که تا اوایل بهار امسال و بهره مند از قوی اجرا و اغل گاو یا حشم پشتیبانی از یانکی ها. مونتگمری بسیار جالب در حال حاضر به طور کامل بهبود از تامی جان عمل جراحی و نیاز نیست برای حجم کار.

اوکلند در این: Stephen Piscotty

او آینده پایین اما در حال حاضر به طور کامل سالم, من می خواهم به Piscotty حدود 40% شانس به پایان رساندن با بیشتر فانتزی ارزش تر از هم تیمی رامون Laureano که پیش نویس به عنوان یک بالا-25 فانتزی outfielder. Piscotty رفتن undrafted. (جایزه عمیق خواب: Chris بسیت)

فیلادلفیا فیلیز: اسپنسر Howard

او نوشته شده 2.03 عصر و یک 0.83 شلاق در سراسر کودکان در فصل گذشته با 5.88 K/BB نسبت و یکی از فرشهای چشم انداز در بیس بال باید عمل به عنوان فیلیز’ #5 نویسنده در این فصل است. هوارد هنوز نیاز به کار بر روی فرمان او اما با توسعه fastball/changeup دسته کوچک موسیقی جاز است که می تواند ویرانگر به rookie خواهد بود کسی که برای استفاده در, فانتزی, حق دور. او امتیاز جایزه برای رفتن به Cal Poly SLO.

Pittsburgh Pirates: Gregory Polanco

پس از برخورد با جدی آسیب دیدگی شانه (در میان دیگر آفات) طی دو فصل Polanco به نظر می رسد به بازگشت به قدرت کامل و 28 ساله بود هنگامی که بسیار مورد توجه (او نوشته شده 149 wRC+ به سرقت برده و 40 پایگاه در سن 20 در افراد زیر سن قانونی). PNC پارک کشد righty قدرت خیلی بیشتر از آن برای چپ دست مانند Polanco بنابراین اب زیر کاه قدرت/سرعت بالقوه در اینجا و او باید ضربه در وسط صف.

[موضعی رتبه بندی: C | 1B | 2B | اس اس | 3B | از | SP | RP]

San Diego Padres: گرت ریچاردز

او می اندازد بسیار سخت و پس از تبادل در لیگ آمریکا در طول کار خود را (قبل از 8.2 نوبت در سن دیگو در سال گذشته) ریچاردز می شود به تماس پتکو پارک خانه در حالی که بیشتر حذف شده از TJ عمل جراحی است. ریچاردز است خطر آسیب و هنوز هم نیاز به بهبود خود را کنترل اما چند استارت در بیس بال می تواند بازی خود را K% و گیگابایت% مشخصات پس داده او همچنین در حال حاضر زمینهای برای Padres و در NL غرب او را در یک زمان دارای جای خواب.

Seattle Mariners: Austin Adams

او یک جای خواب برای صرفه جویی در حال حاضر بهبود از جراحی زانو در باز Mariners اغل گاو یا حشم. آدامز پیاده روی بیش از حد بسیاری از batters به یک نمونه نزدیک تر اما او باعث می شود تا آن را با یک تن از strikeouts و نهم-دور رقابت در سیاتل ضعیف است.

San Francisco Giants: Kevin Gausman

من می خواستم به نشان می دهد براندون کمربند اینجا صاحب یک حرفه 121 wRC+ و با اوراکل پارک به طور چشمگیری در حال تغییر است حق خود را در زمینه ابعاد طول offseason, اما او در حال حاضر در برخورد با پاشنه پا آسیب است. Gausman در ضمن سابق بالا-پنج انتخاب کنید که بی سر و صدا, ضبط حرفه ای-بالا 14.8 SwStr% و پس از بازی در اکثریت قریب به اتفاق کار خود را در شرق آل و یک hitter وظیفه پارک او اساسا مخالف پیوستن به کام غرب و تبادل نظر در سان فرانسیسکو آب و هوا. او پس از اعتیاد به مواد مخدره دارای جای خواب. همچنین, آن را بیش از حد به زودی به آینده سوپراستار و 18 سال سن مارکو Luciano در رادار خود.

St. Louis Cardinals: Harrison Bader

در حالی که rookie دیلن کارلسون هزینه خواهد شد بسیار بالاتر انتخاب Bader باید مشابه آمار (بدون خطر از دست رفته هفته اول فصل با توجه به مسائل قراردادی) و فوق العاده خود را دفاع باید نگه داشتن خفاش خود را در صف به عنوان به خوبی. فانتزی تدوین کنندگان بودند صعودی در Bader ورود 2019 پس از این سال به هدف قرار دادن او را.

Tampa Bay Rays: Yandy دیاز

او خوب hitter وظیفه که یک نیشگون گرفتن و کشیدن (در ادامه به افزایش خود را راه اندازی زاویه) دور از احتمالا بزرگ بودن یکی و اون میله میله به بت سوم در خلیج تمپا صف. دیاز در بالای 8 درصد در سرعت خروج فصل گذشته و شرط در اینجا این است که او روش ضربه .300 یا شروع انفجار یک دسته از homers به زودی اضافه شده 1B/3B واجد شرایط به همراه است. این اشعه ها در حال لود شده با تراورس از جمله شکارچی Renfroe, Yoshitomo Tsutsugo تازهکار Chirinos و برندان مک.

Texas Rangers: Rougned بوی

او ضربه .205 یا بدتر در دو سه فصل گذشته و به نوعی نا امید فانتزی مدیران در سال گذشته در حالی که swatting 30 homers و سرقت 10+ پایگاه. علاوه بر رنجرز در حال حاضر بازی در داخل خانه است که به ارمغان می آورد یک علامت سوال به چه مقدار خود را در خانه پارک کمک خواهد کرد که به عنوان تگزاس قبلا مراتب مطلوب ترین مکان برای ضربه خارج از Coors زمینه است. بو نیز زشت 52.3% (23/44) در حالی که تلاش به سرقت بیش از دو فصل است.

اما همه این به این معنی بوی (که سهام دقیق همین نام به عنوان برادر خود) نگه می دارد بسیار ارزان پیش نویس هزینه در سال 2020 جداول و چند وسط infielders ارائه همان HR/SB صعودی. طور متوسط پنبه حلاجی شده نیز می تواند fluky (به خصوص در یک کوچکتر 60-بازی نمونه) و بوی پایان رسید در بالای 8 درصد در هر بشکه% در فصل گذشته. خفاش X پروژه های او به عنوان یک مرزی بالا-10 فانتزی baseman دوم تا بوی یک جای خواب.

Toronto Blue Jays: Teoscar هرناندز

Nate پیرسون جذاب بازو در تورنتو, اما کسانی که جستجو برای یک خواب عمیق تر می تواند به نوبه خود به هرناندز که یکی از ارزان ترین قدرت/سرعت منابع در بازی در حال حاضر. محبوب, نظر, هشدار: Teoscar هرناندز بهتر fantasy بازیکن از کون Biggio در سال 2020 است.

اتباع واشنگتن: Starlin کاسترو, Howie Kendrick & Eric تیمز

کاسترو یک حرفه ای .280 hitter وظیفه که کم ارزش با تشکر از بازی بیس بال را افراطی ترین پارچ پارک بیش از دو سال گذشته در میامی و او در حال حاضر در حال حرکت به یکی از بهترین hitter وظیفه سالن در واشنگتن است. قرار دادن متفاوت Marlins پارک کاهش یافته است خانه اجرا می شود برای راست دست مورد 25 درصد در طول سه فصل اخیر (فقط SF شده است بدتر) در حالی که سرکوب اجرا-نمره 12 درصد در حالی که اتباع پارک افزایش یافته است HR برای RHB 15 درصد و افزایش اجرا-نمره 10 ٪ (سوم بیشتر در MLB) بیش از آن span. کاسترو موفق حرفه ای-22 homers سال گذشته است و حتی پیش بینی شده برای آمار سوم بین چپی آدم ایتون و خوان صوت و مورد به دیدن شدید به عنوان یک ارتقا در محیط به عنوان آن می شود به طوری که او را بسیار کم ارزش.

Kendrick است 1B 2B,3B واجد شرایط ضربه .344 با 146 wRC+ فصل گذشته و به دنبال در به طور منظم در خفاش ها در حال حاضر با رایان زیمرمن نشسته و جهانی DH ساخت و او را یکی دیگر از مطلق چانه زنی در واشنگتن … تیمز دیگر ذینفع به عنوان او در حال حاضر واشنگتن با شروع اولین baseman می شود و برای ضربه زدن در یک پارک است که در رتبه بالا پنج در تقویت طور متوسط پنبه حلاجی شده و homers برای چپ دست مورد بیش از سه سال گذشته است. تامس بود پنجم-طولانی ترین میانگین پرواز توپ فاصله فصل گذشته و می تواند اغلب خفاش به طور مستقیم در پشت OBP هیولا ژوئن صوت بنابراین او را قوی جای خواب و یک شوت به پیروزی منابع انسانی عنوان شده است.

دنبال دالتون دل دان در توییتر

گوش دادن به یاهو فانتزی بیس بال پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>