NFL افسانه بروس اسمیت stuns استیو هاروی در ‘کناره’: ‘آنچه f*** او می گویند ؟

این یک نبرد NFL نوابغ مشهور در دشمنی خانواده, یکشنبه, به عنوان زمان ستاره در زمان NFL سالن-از-Famers. یک افسانه در خصوص بروس اسمیت ارائه شده هر دو میزبان استیو هاروی و بینندگان با یکی از افسانه ای ترین پاسخ را در این بازی در تاریخ است.

در حالی که بازی در “پول سریع” دور از بازی اسمیت پرسید: “اگر کاپیتان هوک بود moonlighting به عنوان یک نوکر او ممکن است جای خود را قلاب با چه ابزار؟” که اسمیت گفت: “یک چکش.” متاسفانه هم تیمی خود مایکل Irvin در حال حاضر حدس زده است که جواب به طوری که او مجبور شد برای ارائه یک دوم ،

اسمیت دوم جواب همه را متعجب کرد و هنگامی که او بلافاصله پس از آن با “آلت تناسلی مرد.”

هاروی در حال حاضر شروع به پرسیدن سوال بعدی زمانی که او ناگهان ایستاد و گفت: “چه f*** او می گویند?”

پس از چند ثانیه از خنده از مخاطبان و شرکت کنندگان هاروی فراوان عذرخواهی کرد. “من قسم می خورم من متاسفم که فقط بیرون آمد و گفت:” هاروی. “من حتی نمی دانم از کجا آمد؟”

هر کس در مجموعه یافت می شود پاسخ به خنده دار و بینندگان در خانه بودند به همان اندازه تحت تاثیر قرار. بسیاری از مردم از طرفداران شخصیت های ورزشی در زمان به توییتر برای شادی کردن در خنده دار پاسخ.

خنده دار, پاسخ های رایج در gameshow اما این پاسخ بود فوق العاده خنده دار. “الاغ خود را در حال رفتن در یوتیوب هر چند” هاروی هشدار داد اسمیت. “میخوای بزرگترین کلیپ تا کنون ایفا کرده است.”

اسمیت نیست کسب هر امتیاز برای این بدیهی است که پاسخ نادرست اما او به کمک تیم خود را تحکیم $25,000 کمک مالی به ورزشکار حرفه ای پایه و اساس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>