Huawei FreeBuds 3i بررسی

جدیدترین عضو Huawei فعال نویز واقعی گوشی بی سیم مستقیم وارث

و به نام FreeBuds 3i. این متفاوت است از افتخار است

که ما نیز در اینجا برای مقایسه با همان خام مشخصات اما طراحی متفاوت با flashier رنگ و جداگانه به فروش می رسد در بازار هنوز takeaways بسیار شبیه هستند.

ما هنوز هم در بر داشت ANC عملکرد به کمی غلط انداز در محیط های پر سر و صدا و قابل قبول در حالات دیگر در حالی که گردابی 3.5 ساعت عمر باتری در شارژ می دهد و راه را برای بیشتر از هر دیگر رقیب مستقیم, حتی آنهایی که با ANC گزینه است. خوب تماس صوتی و کیفیت مناسب ارگونومیک بسیار ساده ناوبری و زیر 100 دلار قیمت آمدن به صرفه جویی در روز برای FreeBuds 3i اما اگر شما به دنبال برای زنده ماندن بیش از 3 ساعت یا بیشتر در یک بار شما می خواهم که به پس زدن دهنه اسب در این مورد با شما در تمام اوقات.

Huawei FreeBuds 3i طراحی ناوبری و جفت شدن

در جعبه:

  • دو مجموعه بیشتر از eartips
  • کابل شارژ
  • گارانتی و اطلاعات جزوات

به دنبال کمتر AirPod-esque از FreeBuds 3 حتی در سفید با تشکر نازل طراحی با سیلیکون راهنمایی 3i مدل می تواند با این وجود اشتباه برای اپل مرسوم پوشیدنی از راه دور زمانی که در گوش شما را تا ساقه ها و همه و که به نظر می رسد به نقطه ای از یک کل cenacolo از TWS جوانه که از نشو و نما می بینم.

جدید مخروطی شکل بدن و نکات ارگونومیک و مناسب بسیار خوبی در کانال بنابراین ما به ندرت یافت می شود خودمان هل دادن 3i جوانه و یا تلاش برای تنظیم آنها را یک بار تنظیم شده است. حتی در حد متوسط گام در حال اجرا نیست شل نکته گرفتن در گوش خود را به طوری که آنها مناسب برای ورزش سبک اما از آنجا که نمی, ضد آب, آیا عرق بیش از حد بیش از آنها را در دوران بعدی بازی رایانه sesh.

جفت شدن ساده در مقایسه با پیشینیان خود ، هنوز هم وجود دارد یک دکمه در (مسلما بزرگ و حجیم) مورد اما شما فقط نیاز به باز کردن صورت با جوانه در حال حاضر و آنها را بلافاصله به رسمیت شناخته شده و اضافه شده توسط ماژول بلوتوث بر روی دستگاه خود را حتی آن نیست Huawei یکی. شرکت Huawei در توصیه به را فشار دهید و نگه دارید و عملکرد دکمه در این مورد برای دو ثانیه برای مشکلات جفت یا ده ثانیه برای بازگرداندن تنظیمات کارخانه اما این در مورد آن.

اگر شما یک newish Huawei device, شما حتی می توانید موسیقی پاپ مورد و جفت شبیه به اپل AirPods است که یک ویژگی شسته و رفته. بلوتوث نسخه 5.0 در اینجا این است که مسن تر از 5.1 استاندارد که FreeBuds 3i سلف پشتیبانی می کند. ما گاهی اوقات با تجربه غیر قابل توضیح قطره در اتصال به لپ تاپ ما را به ماژول بلوتوث هم حتی اگر جوانه متهم شدند و به نظر می رسد زوج و متصل است که اتفاق نمی افتد با مدل های دیگر ما سعی کردیم پس از آن.

خوشبختانه ناوبری ساده به حداکثر در FreeBuds 3i. دو بار ضربه بزنید در هر جوانه به تماس ضربه بزنید دوباره برای پایان دادن به آن. شیر دو بار به مکث موسیقی ، به ضربه بزنید دو بار برای بازگرداندن صدا, آسان به عنوان پای. ANC, تابع تبدیل شده است به سادگی با ضربه زدن و نگه داشتن در یک جوانه در حالی که گریه به دور از کهکشان جوانه’ متعددی بهره برداری از combos و ناخواسته شروع و توقف پخش.

Huawei FreeBuds 3i سر و صدا لغو تماس و کیفیت صدا

Huawei شامل سه میکروفون برای صحبت کردن و سر و صدا لغو بنابراین کیفیت تماس با FreeBuds 3i بسیار خوب است. صدای ما بود رله با صدای بلند و روشن به پایان دریافت در حالی که میکروفون قادر به علف هرز از سر و صدای محیط برای آنها. به همین ترتیب ما می تواند آنها را بشنود بسیار خوبی با نازل کمک به انزوا از اطراف فشار.

گفت: active noise-cancelling تابع فعال یا خاموش با یک ضربه بزنید و نگه دارید در هر جوانه و شما قابل شنیدن تایید چه اتفاقی افتاده. نیازی به گفتن نیست پس این نیست over-the-ear headphones با فوم فنجان برای گوش خود را فعال لغو سر و صدا قابل قبول است اما نه چیزی است که شما می توانید تکیه بر روی هواپیماهای بدون سرنشین از همه بیش از حد سر و صدا در خارج.

آن چه عادلانه کمی بهتر از در FreeBuds 3 به خصوص برای فرکانس های بالاتر اما آن را عمدتا به لطف طراحی نازل و راهنمایی. اگر آن را بسیار پر سر و صدا در اطراف شما, شما همچنین ممکن است نه زحمت روشن ANC تابع به عنوان بسیاری از که سر و صدا را از طریق آمده است. در وزش تنظیمات زمانی که شما می خواهید برای گوش دادن به خود لحن نه ماشین رادیو برای مثال شما می خواهم که قادر به اما در حجم های بالاتر که ممکن است این باشد که برای گوش خود را در دیگر اجرا شود. این Jabra نخبگان 75t را بسیار بهتر نرم افزار در earbuds ANC اما آنها نیز گران تر بیش از حد.

وقتی که می آید به صدا کیفیت FreeBuds 3i نگه داشتن در خط با روند به این معنی است که “این همه در مورد باس” که می شود آنها overemphasized به خاطر mids و سه برابر کردن اما هیچ چیز خارج از ضربت سخت زدن مانند در برخی از سونی جوانه. بعلاوه فرکانس های بالاتر صدا نیست سخت در بسیاری از جوانه های در این زیر 100 دلار در محدوده قیمت, بنابراین ما می توانیم در مورد شکایت صدا منحنی تنظیم کارخانه. شما می توانید کد QR را اسکن و اطلاعات جزوه و Huawei برنامه است که اجازه خواهد داد که شما به سرهم بندی کردن با ایستگاه از پیش تنظیم اکولایزر به میل قلبی خود را بیش از حد.

Huawei FreeBuds 3i عمر باتری و سرعت شارژ

اگر ما را انتخاب کنید در میان برخی از آشکار FreeBuds 3i معایب مانند حجیم مورد با هیچ شارژ بی سیم, کوچکتر رانندگان و بلوتوث نسخه در مقایسه با سلف و یا ذکر باتری زندگی ما با دومی به عنوان بزرگترین نقطه ضعف.

فقط با 3.5 ساعت از پخش صوتی (و آنها را در مورد این مقدار در واقع) این FreeBuds 3i یکی از کوتاه ترین عمر در میان واقعی بی سیم همسالان و ممکن است که یک dealbreaker برای بسیاری از. با وجود کوچکتر – 10nm مقابل 14nm – رانندگان و حذف اختصاص داده شده باس جزء از سلف خود را در داخل مجموعه Huawei موفق به مسائل تنها کمی بزرگتر بسته در هر جوانه – 37mAh مقابل 30mAh در FreeBuds 3 – پس 3i مدل نه گردابی استقامت حتی اگر شما دان’ استفاده از ANC حالت.

در بالا از آن و نه بزرگ و دست و پا گیر برای حمل مورد همان 410 میلی آمپر باتری در داخل به عنوان گرد و ظریف یکی از FreeBuds 3 بنابراین به جای 20 اضافی گوش دادن ساعت از یک مورد شما شارژ اضافی دریافت کنید 14.5 ساعت در حال حاضر . هیچ شارژ بی سیم گزینه ای برای این مورد اما سیمی یکی می کند و هزینه آن را سریع تر از قبل برای حدود یک ساعت. همه در همه, آن را خوب است که کسانی که در اقیانوس اطلس پرواز عمدتا ریشه در حال حاضر به عنوان FreeBuds 3i را باید در صدر بیش از حد اغلب به صورت سلیقه ما به تصویب زمان به راحتی.

رقبای اصلی از FreeBuds 3i مانند اپل و سامسونگ Jabra یا محصولات سونی, همه برتر عمر باتری حتی کسانی که با ANC تابع بنابراین ما امیدواریم که که Huawei برنامه ریزی شده در باتری بزرگتر بسته برای نسخه های آینده آن FreeBuds سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>