چگونه برای ایجاد یک پوشه با مخاطبین مورد علاقه خود را در صفحه اصلی اندیشه خود را


پوشه ها یک راه شسته و رفته برای نگه داشتن خانه خود را روی صفحه نمایش برنامه های سازمان یافته خود را در دسته بندی های خاص, اما آنچه در مورد تماس های شخصی خود را? شما در واقع می تواند جمعیت یک پوشه با تمام مخاطبین مورد علاقه خود را برای یک شیر دسترسی سریع.

مهم نیست که چه تلفن شما باید آن را به احتمال زیاد یک برنامه به نام “تماس با ما” که در آن شما می توانید اضافه کردن اطلاعات برای افرادی که می شناسید. اما به طور پیش فرض مخاطبین برنامه که همراه با دستگاه شما ممکن است یا ممکن است یک ویژگی است که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن مخاطبین مورد علاقه خود را به صفحه اصلی خود را. بنابراین من به شما نشان می دهد یک راه یقین است که شما می توانید با حداقل تلاش.

گام 1: دانلود Google Contacts نرم افزار

به خاطر این راهنمای ما خواهید بود با استفاده از اطلاعات تماس برنامه توسط گوگل که همواره یکی از برنامه های بهتر برای این کار به هر حال. چنگ زدن به این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید و سپس شما می توانید حرکت بر روی مرحله بعدی.

مرحله 2: اضافه کردن تماس های مهم به صفحه اصلی خود را

برنامه مخاطبین را باز کنید و دسترسی به همه دسترسی ها وقتی از شما خواسته. در حال حاضر قرار دادن حداقل یکی از مخاطبین خود را که شما می خواهید برای اضافه کردن به صفحه نمایش خود را مانند یک دیگر قابل توجه است.

شیر شخص آیکون برای پرش به صفحه تماس با خود را پس از آن آمار سه نقطه منو و دکمه “اضافه کردن به صفحه اصلی.” شما می توانید لمس کنید و نگه دارید آیکون به رها کردن آن را بر روی صفحه نمایش خود را فشار دهید و یا “اضافه کردن” را فشار دهید برای انجام همان.

مرحله 3: ایجاد یک پوشه

در حال حاضر برای به دست آوردن یک پوشه آغاز شده و با مهم خود را اطلاعات تماس, شما نیاز به رفتن به عقب و دیگری را انتخاب کنید تماس با ما برای اضافه کردن به صفحه اصلی شما. قرار دادن یکی دیگر از تماس و سپس رها کردن آنها را بر روی صفحه نمایش خود را مانند قبل است. برای ایجاد یک پوشه طولانی فشار یکی از دو تماس و سپس رها کردن آن را بر روی یکی دیگر.

یک پوشه جدید با مخاطبین مورد علاقه خود را ایجاد شده است درست مانند آن بنابراین در حال حاضر شما می توانید نام آن را هر آنچه شما می خواهید. در این نقطه, شما فورا می توانید دسترسی به این پوشه مخاطبین حق را از صفحه اصلی. شما می توانید اضافه کردن به عنوان بسیاری از مخاطبین خود را به عنوان شما می خواهید در این پوشه و یا ایجاد پوشه های متعدد برای جدا کردن آنها را به گروه های خاص — شما تصمیم می گیرید. لذت بردن از!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>