چگونه برای غیر فعال کردن به روز رسانی خودکار خود را در ریشه تلفن آندروید


یکی از چیزهایی که شما به احتمال زیاد عادت به اگر شما از یک ریشه تلفن آندروید است نه نصب OTA به روز رسانی سیستم در مد معمولی. بسته به نسخه اندروید شما ممکن است در واقع قادر به کش رفتن دور که آزار دهنده به روز رسانی اطلاع رسانی در همه است. خوشبختانه, یک راه برای جلوگیری از کامپیوتر خود را از به طور خودکار چک کردن برای به روز رسانی OTA.

مرحله 1: فعال کردن گزینه های توسعه دهنده

تنظیمات شما نیاز به خاک سپرده شده است در گزینه های توسعه دهنده از دستگاه خود را که به معنی شما را مجبور به انجام یک مرحله اضافی قبل از شما می تواند به توقف خودکار به روز رسانی OTA.

برای فعال کردن گزینه های توسعه دهنده را باز کنید تنظیمات برنامه ضربه بزنید “درباره تلفن” را پیدا کنید و به آن ضربه بزنید “شماره ساخت” ورود هفت بار به سرعت. خود را وارد کنید PIN یا رمز عبور به عنوان مورد نیاز و سپس شما در حال حاضر دسترسی به مرحله بعدی زیر.

مرحله 2: غیر فعال کردن سیستم به صورت خودکار به روز رسانی

در حال حاضر سر به گزینه های توسعه دهنده در تنظیمات –> System –> Advanced و یا در پایین تنظیمات خود را برنامه. پایین رفته و به دنبال “سیستم خودکار به روز رسانی” تنظیم می باشد. شیر سوئیچ یک بار برای غیر فعال کردن این گزینه برای خوب که بدان معنی است که هیچ مطلب غیر ضروری OTA به روز رسانی. خوب!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>