دارنده تحسین گابریل ‘عظیم قلب’ به عنوان Windies ضرب و شتم انگلستان

ساوتهمپتون (بریتانیا) (AFP) – غرب هند کاپیتان Jason دارنده ستایش “عظیم, عظیم قلب” شانون گابریل زیر گردشگران چهار قهرمان در اولین آزمون برابر ساوتهمپتون انگلستان در روز یکشنبه.

سریع کاسه گابریل بود به نام man-of-the-مسابقه پس از در نظر گرفتن ترکیب چهره های نه ویکت برای 137 اجرا می شود به عنوان بین المللی کریکت در بازگشت از مستند.

32-در سال ترینیداد سریع در اصل تنها به عنوان یک نام سفر رزرو او به عنوان بهبود از جراحی مچ پا.

اما او ثابت تناسب اندام خود را در دو intra-تیم ملی گرم کردن مسابقات و پس از آن خود را نشان داد به عنوان کلاس به غرب هند رفت 1-0 تا در این سه بازی سری است.

گابریل در حال حاضر دارای جریمه حرفه ای رکورد 142 درها در 46 آزمایش در دمای زیر 30 با دارنده گفتن خبرنگاران پس از کنده: “چه شانون انجام داده است در این بازی این است که هیچ چیز تعجب آور است.

“شانون است که فقط یکی از این بچه ها که نگه داشتن آن را انجام می دهند. او عظیم, عظیم سینه و قلب او را از طریق بسیاری بوده است.

“او می خواهد موفقیت بدی. بدن خود را ندارد برگزار شد تا راه او خواهد بود اما برای دیدن او را به عقب وجود دارد مناسب و خوبی و بولینگ سریع برای غرب هند است که همیشه خشنود چشم.

“او سزاوار هر بیت از موفقیت او در این بازی است. من واقعا خیلی خوشحال شانون, من می دانم آنچه که او را از طریق بوده است.

“ما همچنان در تماس در حالی که او انجام شده بود نوتوانی. در برخی از مراحل او بسیار نا امید چگونه همه چیز داره اما او گیر کرده آن را از طریق” اضافه شده همه طفیلی دارنده, که خود در زمان تست-بهترین 6-42 در انگلستان دون نوبت اول 204.

“همه ما می دانیم که شانون مناسب و سالم است او یک تعداد انگشت شماری و او ثابت آن را در این بازی است.”

برای همه گابریل heroics غرب هند هنوز هم نیاز به بت و پس از اینکه مجموعه ای از یک هدف 200 را به نفع خود در روز یکشنبه را آخرین روز.

– ‘هیچ دولا دولا راه رفتن’ بلک وود –

آنها وجود دارد تا حد زیادی به لطف Jermaine بلک وود را 95.

بلک وود ممکن شده بود همکار ضربه دارن براوو و Shimron Hetmyer تصمیم به تور به جای امید بستن به خارج از یک کمپین در حال وقوع در برابر پس زمینه از coronavirus بیماری همه گیر.

دارنده گفت: از بلک وود: “او فوق العاده کلاس اول رقابت-پرونده او به عقب بر گردیم در این تیم بسیار قدرتمند بود.

“او نه دولا دولا راه رفتن در این سطح یا او انجام داده است به خوبی برای ما است و من امیدوارم که او می تواند پا زدن در.”

انگلستان شارژ در کاپیتان بن استوکس گفت که او تا به حال هیچ مرز یا ترک کردن کهنه paceman استوارت گسترده و یا تصمیم به خفاش برای اولین بار در باران کاسه پسند, شرایط چهار شنبه.

گسترده انگلستان دوم-موفق ترین تست کاسه از همه زمان نشان داد که چگونه “نا امید سوخته و عصبانی” احساس او در حال ترک کردن خانه آزمون برای اولین بار در هشت سال طول اواسط مسابقه ،

“ما یک تصمیم بر اساس اطراف فکر کردن سرعت بود برای ایستادن ما به مکانی بهتر در بازی. استوارت فوق العاده کاسه و او را درک دلایل چرا” استوکس.

“اگر من به تاسف است که من فکر نمی کنم که می فرستد پیام حق را به بچه های دیگر من را برداشت.

“نگاهی به مصاحبه او به من فکر کردم آن را کاملا درخشان, برای دیدن میل و شور و شوق است که او نشان داد.”

استوکس گفت که او به دنبال به جلو به توزیع کمر بیش از به طور منظم کاپیتان جو Root برای هفته آینده تست دوم بعد از ستاره ضربه از دست رفته در این بازی پس از تولد او فرزند دوم.

“او یکی از بهترین بازیکنان در جهان پس از او از آن دست که او بازی نکند-و بدیهی است که در هفته آینده من نمی نیاز به هر یک از تصمیمات شانس خیلی خوب جو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>