بز بز: شیرین شانزده رای گیری


(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام دوران ؟

ما درخواست شما را به رای دادن.

هنگامی که شما انجام دهید این در ذهن نگه دارید: این غیر ممکن است برای مقایسه بازیکنان در ورزش های مختلف. دخترک معصوم, اموزش مقابل مایکل جردن است, استدلال دندان شکن. آنچه می تواند ما را در تلاش برای تعیین این است: کسی که خود را تحت سلطه رقابت بیشتر ؟

ما کشت 16 ورزشکار از 16 ورزش های مختلف خود را بر اساس آرای که بز از هر فرد ، در حال حاضر وقت آن است برای اصلی براکت. به یاد داشته باشید این است که در مورد محبوبیت اما کسانی که خود را تحت سلطه ورزشی بیشتر است. رای در حال حاضر تعیین شده است که بز بز.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

1. Wayne Gretzky در مقابل 16. Jon Jones

این مورد برای Wayne Gretzky

این “یکی از بزرگ” متصلب 2,857 امتیاز در او 20 سال زندگی حرفه ای و خواهد خود NHL تمام وقت به ثمر رساند رکورد حتی اگر شما در زمان دور اهداف شغلی خود را (894) و تنها او کمک (1,963). نه زمان MVP, Gretzky شد تا درخشان او سایه انداختن بر روی سه مرد که در غیر این صورت باید بزرگ NHL بز موارد: Gordie Howe بابی Orr و Mario Lemieux.

— کوین Kaduk

در مورد Jon Jones

Jon Jones غالب ترین جنگنده MMA ورزش دیده می شود. او 26-1 و تنها از دست دادن در آمد رد صلاحیت بود که داور اشتباه. او 14-0 در UFC عنوان دعوا و ضرب و شتم شش سابق UFC قهرمانان و یک حاکم Bellator قهرمان.

— کوین یولا

2. مایکل جردن در مقابل 15. Cheryl میلر

در مورد مایکل جردن

مایکل جردن خیلی خوب بود ادعای خود را به NBA بز تاج و تخت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب تقریبا یک ربع قرن پس از بازنشستگی خود را از شیکاگو بولز. “آخرین رقص” مستند به ما یادآوری چگونه به طور کامل او eviscerated لیگ. اردن رفت 6-برای-6 که عنوان شد در خط برنده Finals MVP در هر زمان. وی افزود: پنج منظم-فصل MVPs سه به ثمر رساند عناوین بیش از هر کس دیگری در تاریخچه و دفاعی بازیکن سال جایزه. هیچ مقدار از افتخارات و یا آمار به درستی می تواند محاسبه چقدر ترس اردن ترکیبی از مهارت ورزشی و اعتماد به نفس زده به مخالفان قلب زمانی که بازی اهمیت بسیاری است.

— بن رهربچ

در مورد شریل میلر

یک روز در دبیرستان Reggie Miller خانه آمد هیجان زده است که او به ثمر رساند 39 امتیاز. افسوس که نبود حتی برای خانواده اش که بعد. خواهر خود را نیز ایفا کرده است. او 105 به ثمر رساند. Cheryl میلر بود که غالب زنان بازیکن بسکتبال از قبل WNBA دوران کالیفرنیا تمام وقت منجر گلزن در دبیرستان و یک آمریکایی و دو بار قهرمان ملی در USC. رقابت به شدت بهبود یافته پس از میلر اوج اما او می شده اند یک ستاره در هر عصر است.

— جف آیزنبرگ

3. راجر فدرر در مقابل 14. آماندا Nunes

در مورد راجر فدرر

راجر فدرر شش سال اجرا از 2004-09 باقی مانده unapproached در تسلط خود را در تاریخ تنیس مردان جهان شماره 1 برای 237 هفته متوالی (دوم بهترین است Jimmy Connors در 160); برنده 14 از 24 گراند اسلم; فینالیست در شش دیگران; اتمام حرفه ای گرند اسلم. در یک کشش او رسیده نهایی در 10 گرند اسلم حوادث و در 17 18. که کشش به تنهایی سمان او در این گفتگو از بزرگترین تا کنون. که او انباشته یک رکورد 20 گرند اسلم عناوین بازی در همان دوران به عنوان رافائل نادال و نواک جوکوویچ, Nos. 2 و 3 در گرند اسلم لیست تنها موجب افزایش فدرر رزومه.

— جی هارت

در مورد آماندا Nunes

آماندا Nunes بزرگترین زنان جنگنده مخلوط هنرهای رزمی در تمام دوران به دلیل فوق العاده ای در مشت قدرت تسلیم مهارت و برنده بیش از افسانه های این ورزش است. او نیاز به کمتر از یک دور به پایان cristoforetti, Cris “سایبورگ” Justino, Miesha Tate and Holly حلم و دارای یک جفت از پیروزی بر حاکم UFC زنان او قهرمان والنتینا شوچنکو.

— کوین یولا

4. محمد علی در مقابل 13. عوايد

این مورد برای محمد علی

مهم نیست که کدام نسخه از محمد علی شما انتخاب کنید — سریع و چالاک تقریبا غیر ممکن است-به-آمار-بوکسور جوانی خود و یا مکار ریگ مرد سخت است که پس از بیش از سه سال تبعید از ورزش خود — او دارای یک آرگومان به عنوان بزرگترین همه زمان خود را در ورزش است. علی برنده مدال طلای المپیک برگزار شد عنوان سنگین وزن در سه نوبت رفت 11-3 در برابر مخالفان که زخم های بین المللی بوکس از مشاهیر و شد بزرگترین ستاره ورزش تا به حال شناخته شده است.

— کوین یولا

در مورد عوايد

Sorenstam صرف 2000s تقریبا مطابق با تایگر وودز برنده-برای-پیروزی. او بازنشسته در سال 2008 پس از برنده 72 تور LPGA حوادث و یکی دیگر از 18 رویدادهای بین المللی. او ادعا می کند 10 رشته موفق به کسب بهترین بازیکن سال هشت بار و ثبت بالاترین میانگین فصلی در تور شش بار. او همچنین تنها به ساقه 59 در یک رویداد رسمی و 2003 — دو رشته, 11 مجموع برنده — همچنان یکی از بهترین فصل تا کنون وارد شده توسط هر گلف باز است.

— جی Busbee

5. مایکل فلپس در مقابل 12. لیونل مسی

در مورد مایکل فلپس

مایکل فلپس است … نفس عمیق … موفق به کسب 28 مدال المپیک, 10 بیش از هر کس دیگری; جمع آوری 23 مدال طلا 14 بیش از هر کس دیگری کرده است و تنها غالب ترین بازی های المپیک تاریخ, برنده هشت مدال طلا در سال 2008; مجموعه 39 world records; تنظیم یک رکورد جهانی در 15 برنده مدال طلا در 30s. آه و او موفق به کسب 20 مدال المپیک از اوسین بولت.

— Pat Forde

در مورد مسی

لیونل مسی هرگز برنده جام جهانی. اما بیش از 16 سال و شمارش او بدون شک افزایش یافته است بالا سابق بز (Pelé) که موفق به کسب سه. او دهکدهای را فتح لیگ قهرمانان اروپا چهار بار. او تحت سلطه اسپانیا La Liga – و تحت سلطه خود معاصر کریستیانو رونالدو در این فرآیند است. هدف او-پلاس-کمک اعداد (1.15 در هر بازی) در حال مضحک بر خلاف هر چیزی در این بازی مدرن است تا کنون دیده ام. و او را از انجام تمام این فضل و نبوغ در اکثر دفاعی فکر دوران در فوتبال تاریخ است. او استعداد بی نظیر.

— هنری بوشنل

6. Mario Andretti در مقابل 11. تایگر وودز

در مورد Mario Andretti

بزرگترین مسابقه رانندگان خودرو هستند که بیشتر سازگار است. و به همین دلیل Mario Andretti بزرگترین در تمام دوران است. Andretti عالی بود در هر خودرو است که او شتافت. او برنده سه USAC قهرمانی 1967 دیتونا 500 سال 1969 Indianapolis 500 سال 1978 فرمول 1 قهرمانی جهان و 1984 سبد خرید عنوان شده است. تیم خود را نیز به پایان رسید دوم در کلاس در سال 1995 24 Hours of Le Mans زمانی که Andretti شد 55.

— نیک Bromberg

در مورد تایگر وودز

اگر ما در حال صحبت کردن در تسلط — و ما — پس از تایگر وودز’ کشش از 1999-2002 است بدون مقایسه. او برنده پنج شش رشته از جمله چهار در یک ردیف و هفت نفر از 11. او 82 PGA Tour برنده قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار.

— جی Busbee

7. میا هام در مقابل 10. تام بردی

در مورد میا هام

میا هام به ثمر رساند 158 بین المللی اهداف (دوم تمام وقت مرد یا زن) و کمک در 144 (تمام وقت) در مسیر به دو جام جهانی و دو مدال طلا المپیک. شانزده سال پس از بازنشستگی هام هنوز یک نماد فرهنگی و هنوز هم – مسلما – فوتبال زنان را بز است.

— هنری بوشنل

به عنوان MVPs نرم افزار کاسه سوابق و سوپر باول حلقه شمع تا آن را سخت به استدلال می کنند در برابر هر کسی اما تام برادی به عنوان بزرگترین NFL بازیکن در تمام دوران است. شاید برخی از تمایز میان “بزرگترین بازیکن” و “بزرگترین رزومه,” با توجه به خیلی NFL موفقیت بر اینکه در وضعیت مناسب (و بردی شده است در یک باور نکردنی) اما چرا belabor نقطه ای که بردی رزومه ضربات هر کس دیگری میشه ؟ او بیشتر سوپر باول حلقه از هر بازیکن دیگر در NFL تاریخ است. او برای اولین بار برنده مسابقات قهرمانی در سن 24 و آخرین در 41 و آن را بعید است که هرگز همسان است. او یکی از پنج بازیکن با حداقل سه MVP جوایز گره خورده است و برای همه زمان ضبط با 14 Pro کاسه. و او هنوز هم با اضافه کردن به میراث او.

— فرانک شواب

8. دخترک معصوم, اموزش مقابل 9. سرنا ویلیامز

این مورد برای کودک اموزش

چرا کودک اموزش بیس بز ؟ اجازه دهید آن را این راه: برای هر ورزشکار دیگر در این سری شما می توانید می گویند که او “به کودک اموزش خود” و شما می خواهم که یک مورد خوب بدون نوشتن کلمه ای دیگر. اما از آنجایی که ما فضا: بیش از هشت دهه پس از آخرین صفحه ظاهر اموزش هنوز شغلی رهبر در دو بازی مهم ترین آمار: جنگ (182.5 بازی) و عملیات (1.1636). او سوم در صفحه اصلی اجرا می شود (714) دوم در RBI (2,214) و 10 در حرفه طور متوسط پنبه حلاجی شده (.342). و اگر شما می خواهید به تسلط در 1927, اموزش ضربه 60 خانه اجرا می شود — بیش از کل ارسال شده توسط 12 از 15 تیم دیگر. همچنین در اینجا چیزی است که همه در زمان اجرای صفحه اصلی لیست نگاه کرد و در پایان سال 1935 روت نهایی سال: 1. دخترک معصوم, اموزش – 714; 2. لو گریگ – 378; 3. Jimmie Foxx – 302; 4. راجرز هورنزبی – 300; 5. ال سیمونز – 256. آه و او برنده 94 بازی و متعلق به یک حرفه ای 2.28 دوران به عنوان یک پارچ.

— کوین Kaduk

در مورد سرنا ویلیامز

سرنا ویلیامز شده است یک نیروی در مدار برای مدت طولانی است که حتی پس از رفتن را از طریق یک تهدید کننده زندگی زایمان از دست دادن در یک گرند اسلم نهایی در نظر گرفته شده است عظیم و ناامیدی. یک ربع قرن پس از اولین 23-زمان گرند اسلم برنده است که هنوز هم مورد علاقه در هر دوره از مسابقات در برابر بالا-و-comers نصف سن او. او بزرگترین بازیکن تمام دوران برای او موفقیت خود را در اواخر تسلط و تاثیر او تا به حال خاموش دادگاه از غلبه بر نگرش نژادپرستانه به قرار دادن بر روی صفحه نمایش این کهنه سیاست های تنیس به سادگی با پوشیدن یک دستکش.

— Cassandra Negley

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>