عثمان stomps Masvidal در جزیره پایان


ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES - JULY 12: Kamaru Usman of Nigeria celebrates after his victory over Jorge Masvidal in their UFC welterweight championship fight during the UFC 251 event at Flash Forum on UFC Fight Island on July 12, 2020 on Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
ابوظبی, امارات متحده عربی – جولای 12: Kamaru عثمان نیجریه در جشن پس از پیروزی خود را بیش از خورخه Masvidal در سبک وزن UFC مبارزه قهرمانی در UFC 251 رویداد در فلش فروم در UFC Fight جزیره در 12 جولای سال 2020 در جزیره یاس ابوظبی, امارات متحده عربی. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

آن را یک نابغه به شکل چگونه Kamaru عثمان بود رفتن به سعی کنید برای حمله به جرگه Masvidal در روز شنبه هنگامی که آنها را ملاقات کرد در فلش فروم در مهمترین رویداد UFC 251 در ابوظبی برای عثمان را به عنوان سبک وزن.

عثمان سابق قهرمان ملی دانشگاهی کشتی گیر بود که یک آموزش کامل اردوگاه. Masvidal در زمان مبارزه در شش روز توجه کنید و هر چند او در ورزشگاه بیشتر از زمان او در حال آماده شدن به طور خاص برای یک مبارزه است.

نتیجه آن بود که به سختی تعجب آور است. خود مسابقه کینه تبدیل به یک طرفه beatdown که عثمان را کشتی و پرچ کار انجام شده راه را به او نورد به یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی.

قضات به ثمر رساند آن 50-45 دو بار و 49-46 برای قهرمان که برنده 16 خود را در یک ردیف به طور کلی و 12th خود را پی در پی در UFC. یاهو ورزشی گل آن 49-46 برای عثمان دادن Masvidal تنها دور اول.

پس از تمام تلخ و بحث و Masvidal امیدوار به “تعمید” عثمان آنها را در آغوش گرفت پس از مبارزه و به نظر می رسید برای پایان دادن به دشمنی خود را. Masvidal پذیرفته شده در یکشنبه پس از گیلبرت می سوزد به حال به جلو و به دلیل تست مثبت برای COVID-19.

“‘Gamebred’ بزرگترین ، baddest شخص در خارج وجود دارد در حال حاضر گفت:” عثمان که به ثمر رساند و پنج takedowns و تا به حال 10:06 از پرچ کنترل زمان. “من تا به حال به شش سال برای آماده شدن برای او در شش روز اطلاع. من می دانم که بسیاری ساخته شده بود بر او گرفتن مبارزه در اطلاع کوتاه اما او آماده شد. همه این بچه ها در حال آماده سازی برای یک مرد که من در بالای کوه.

“من تا به حال به یک روان شیفت. من روت برای گیلبرت و من تا به حال یک بازی کاملا متفاوت برنامه ریزی کنید. من تا به حال بسیاری از چیزهایی که به مبارزه با آن هیچ بهانه ای. ‘Gamebred’ دشوار است و او نشان داد آن وجود دارد. او زمان زیادی از آرنج به پایین وجود دارد در پایین اما او نگه داشته شدن نگه داشته و مبارزه را ترک نمی کند.”

خیلی از مبارزه صرف با دو قفل شده در برابر قفس و عثمان stomping Masvidal ، وجود دارد هرگز آتش بازی در محدوده که Masvidal طرفداران تا به حال شده است در انتظار زیرا عثمان snuffed آن به طور کامل.

عثمان در حال حاضر مورد ضرب و شتم Masvidal, Colby, Covington, Tyron Woodley, Leon ادواردز و Rafael dos Anjos, در میان دیگران. او را در میان بهترین welterweights UFC تا به حال بود.

او به احتمال زیاد خواهد شد به مبارزه با هم تیمی خود را می سوزاند, بعد, به عنوان UFC رئیس دانا سفید گفت: سوختگی است No. 1 contender.

هر کس چهره عثمان هر چند نیاز یک بازی کامل به آن را به جلو و به دلیل چند وجود دارد در صورت وجود سوراخ در نیجریه بازی.

بیشتر UFC 251 پوشش از یاهو ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>