رز Namajunas بازگشت به مسابقات قهرمانی فرم با برنده بیش از جسیکا آندراده در UFC 251 در مبارزه با جزیره


Rose Namajunas cracks Jessica Andrade at UFC 251
رز Namajunas ترک جسیکا آندراده در UFC 251

رز Namajunas بازگشت به مسابقات قهرمانی فرم با یک پیروزی چشمگیر بیش از همکار سابق قهرمان جسیکا آندراده در UFC 251 در روز شنبه. این رویداد برای اولین بار از چهار در 15 روز طول در مبارزه با جزیره در جزیره یاس در ابوظبی.

مبارزه آغاز شده و با یک جامد دور اول از هر دو مبارزان. آندراده شد و سریع به استفاده از سر خود را حرکت در حالی که Namajunas شد بیشتر در مورد پا حرکت.

هر دو جنگنده بلافاصله درگیر با دست خود به عنوان آنها در طول مبارزه. آندراده فرود آمد چند سخت چپ قلاب در قاب اما Namajunas لبه جلو با سفت واکسن پس از چندین دست راست. Namajunas جنگنده شلوغ بود طول قاب به عنوان آندراده در تلاش بود به زمین و قدرت ضربه.

دور دو بود و دیگری جامد دور از Namajunas. در حالی که آندراده نوسانی شد برای نرده Namajunas نگاه حتی بیشتر مایع از دور اول چسبیده به او ضربت با چیز تیز و بعد با دست راست.

زمانی که آندراده شات Namajunas پر آن فرود آمد و زانو به صورت. آندراده او لحظات اما نگاه به رشد خسته گرد عینک. Namajunas به نظر می رسد با داشتن سرگرم کننده کشویی در اطراف هشت ضلعی و سوزش آندراده با jab.

آندراده کاشته شده پا و چرخش سخت تر از همیشه به دور نهایی رو در جریان است اما Namajunas ماند مایع و حوصلگی پا سوزش با ضربت فرود بسیار بیشتر از آندراده, به عنوان او در طول دو دور اول.

آندراده بالاخره لحظه ای او را و پرتاب Namajunas به دور اما او نمی تواند پیدا کردن یک راه را از طریق زره پوش. Namajunas باقی مانده است آرام و مبارزه راه خود را به عقب به پا بینی او خون آلود در حال حاضر حتی بیشتر از آندراده است.

یک دقیقه و نیم در سمت چپ در مبارزه و Andrade حفر عمیق bobbing و بافندگی نوسانی سخت فرود, چند مطلب عکس های اما Namajunas خواهد بود کاهش یافته است. او به جای شات و در زمان Andrade به بوم اما مبارزه شد و به سرعت به پا.

آندراده چرخش اما Namajunas او چشم چپ سیاهی و تورم حفر بوق و چرخش فقط به عنوان سخت در بازگشت.

این یک جامد عملکرد هر دو مبارزان اما قضات شاهد مبارزه در Namajunas را به نفع اعطای یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی.

پیروزی مهم برای Namajunas که از دست داده اولیه بازی کردن و UFC strawweight عنوان به آندراده زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کرد.

TRENDING > UFC 251 مبارزه با جزیره: عثمان در مقابل Masvidal نتایج

در حال حاضر در برنده شدن در مسیر Namajunas می تواند خیره در یک پتانسیل مبارزه با Weili ژانگ فعلی قهرمان.

این یک پیروزی قابل توجهی برای Namajunas که تلاش شد با پیدا کردن او لذت با ورزش پس از برنده شدن عنوان و سپس از دست دادن آن به آندراده. داشتن avenged که از دست دادن Namajunas به نظر می رسد سرمایه گذاری بیشتر از همیشه در خود مبارزه حرفه ای در مسیر بازگشت.

“اولین بخشی است که فقط در گرفتن حق خدا بقیه فقط از لحاظ فنی از لحاظ فیزیکی با داشتن سرگرم کننده دوباره” Namajunas گفت: پس از جنگ است.

“من امیدوار به بازگشت در آن وجود دارد تا پایان سال, اما ما به شما ببینید که چگونه بینی من این است که انجام,” او گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد به چالش کشیدن ژانگ. Namajunas چشم راست سیاه شدن بود و به شدت متورم اما بینی او نیز گران تا پس از مبارزه با آندراده. پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت او می تواند زخم التیام یابد و در هشت ضلعی.

(حسن نیت ارائه میدهد عکس از UFC | گتی ایماژ)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>