MLS به تعویق انداختن, d. C., United-تورنتو FC match زیر ‘تایید نشده مثبت’ COVID-19 آزمون


Sunday's match between Edison Flores' D.C. United and Toronto FC was postponed after an unidentified player returned an "unconfirmed positive" COVID-19 test. (Jose Argueta/Getty Images)
روز یکشنبه مسابقه بین ادیسون فلرس’, d. C., United و تورنتو FC به تعویق افتاد پس از یک ناشناس, بازیکن, بازگشت یک “تایید نشده مثبت” COVID-19 تست. (خوزه Argueta/گتی ایماژ)

به عنوان بازیکن در لیگ برتر فوتبال را به اصطلاح “حباب” در فلوریدای مرکزی در ادامه به تست مثبت برای رمان coronavirus MLS به تعویق انداخته است روز یکشنبه صبح مسابقه بین سی متحده و تورنتو FC.

در یک بیانیه لیگ گفت که “نتایج روز گذشته آزمایشات دی سی ایالات و تورنتو FC تولید اولیه تایید نشده مثبت COVID-19 مورد برای یک بازیکن و یک نتیجه تست برای یک بازیکن دیگر.”

تحت MLS ایمنی و سلامت پروتکل هر دو تیم بودند بنابراین نیاز به دوباره آزمایش در صبح روز یکشنبه مجبور به بازی به حال خود رها شوند.

در این بیانیه MLS برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد بازی. اما این لیست در حال رشد از بازیکنان تست مثبت برای این ویروس در حال تبدیل شدن بیشتر هشدار دهنده با گذشت هر روز.

FC Dallas بود مجبور به خروج از ماه, جام جهانی به سبک MLS برگشت مسابقات قبل از آن حتی لگد هفته گذشته در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی بعد از بیش از 10 از بازیکنان آن آلوده شدند. نشویل SC نیز بوت از رقابت قبل از آن بازی برای اولین بار. نه از نشویل بازیکنان تایید شد به قرارداد COVID-19.

یک بازیکن از اسپورتینگ کانزاس سیتی نیز بازگشت تایید مثبت آزمون در روز جمعه. همانطور که از نوشتن این SKC گرفتن در برابر مینه سوتا, ایالات یکشنبه شب بود و هنوز به پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

شش بازی شده اند در تمامیت خود را از اورلاندو سیتی و اینتر میامی افتتاح این رویداد جولای 8, از جمله یک جفت از شنبه شب مسابقات بودند که با تاخیر به دلیل آب و هوا ، شنبه مشروب قبل از خواب بین اوهایو رقبای Columbus Crew و FC سینسیناتی نمی شروع تا نزدیک نیمه شب به وقت محلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>