MLB مدیران بازگشت به یک جهان متفاوت است

به جهان و به بیس بال clubhouses آنها رشد کرده و محکم مردانی که پنج ماه پیش تصور این تابستان خواهد بود هیچ متفاوت از هر یک از تابستان است.

اگر هیچ چیز دیگری و بیش از چند مطرح شده بود در کوچک دیگری وجود دارد می خواهم به بازی بیس بال.

برای بسیاری از بازی اول خود را له قبل از آن خود را ثابت خود فشار قبل از آن خود را حرفه ای خود را اول سرخ ایمان قبل از آن روح خود را. شما به تکیه بر حضور خواهم که یک روال است که به سختی نیاز به فرمان کنه فقط tap-tap-tap برای حفظ آن محور.

به برخی از آنها پس از یک رهبر شایسته بود این مربی که قرار دادن آنها در صف ترجیحا در وسط آن و به آنها گفت که می تواند انجام این کار است. بقیه خود به خود عرق خود را حل و فصل خود را هدیه و پس از آن یک عمر در حال اجرا fastballs و بت بشکه.

تابستان سه هفته است رفته ، آنچه که گذشت برای بیس بال است brooding ballpark و clubby در سمت راست میشه. جهان آنها پا را از این و برای اولین بار شاید تا کنون به نظر می رسد و احساس می کند بسیار شبیه است. مردم بیمار هستند. مردم عصبانی هستند. مردم می ترسند. مردم مطمئن نیستید. فقط واقعا مطمئن نیستید.

در روز 12 مارس به عنوان coronavirus همه گیر به نمایش در آمد لیگ برتر بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش در اثر تاخیر در افتتاح آن در روز است. سیزده روز بعد مردی به نام جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس خارج از فروشگاه در مینیاپولیس. سه همکار افسران تماشا.

این ویروس گسترش پر کردن تخت بیمارستان مجبور توده قرنطينه کشته شدن دهها هزار نفر و سوراخ سوراخ شدن علم در برابر سیاست و برتری دارند ، تظاهرات در برابر صد و سیستماتیک نژادی و بی عدالتی — کامل-بویژه حل و فصل برای زندگی دارد و reinvigorated جنبش حقوق مدنی — بسته بندی خیابان ها و وجدان بسیاری از شهرستانها.

While baseball was shut down due to the coronavirus pandemic, the killing of George Floyd inspired conversations about racial injustice and changed the conversations happening in MLB clubhouses. (Photo by Billie Weiss/Boston Red Sox/Getty Images)
در حالی که بیس بال بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قتل جورج فلوید الهام گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی و تغییر مکالمات اتفاق می افتد در MLB clubhouses. (عکس از Billie Weiss/Boston Red Sox/گتی ایماژ)

امریکا, جامعه, شهر, محله, مردم در آنها وارد شده بود در یک حساب. یکی دیگر. مجبور به خانه های خود توسط یک بیماری همه گیر آنها شده است می خواهم بیرون کشیده شده توسط یک بیداری که خواسته سوال من که هستم ؟ , به چه معناست ؟ و چه جهنم من می خواهم در مورد آن انجام?

در که آب و هوا و پس از زايمان مبارزه با سیلی بیس بال در آورده همه آنها را به عقب. این ویروس بیشتر نه کمتر ریشه دار تر از آن بود که در مارس 12. بازیکنان تصمیم گرفتند. بیشتر خواهد شد. دیگران داشت و به توان و حذف. امنیت پروتکل ها خفقان ساخت زندگی در اطراف بازی های ناراحت کننده در بهترین حالت. این تست که به طور جامع به اندازه کافی برای کاستن از ترس بود ، فصل آنقدر کوتاه است که باید تقریبا بی اهمیت و علاوه بر teeters در امیال گرسنه ویروس.

راهپیمایی باقی بماند. به نظر می رسد جاده طولانی است. بی عدالتی باقی بماند. تقسیم ملت به معنی تقسیم محل باشگاه وانجمن. صدای مظلومان از بیمار و خسته از شجاع در حال انجام است. بازی بیس بال, رهبران, از جلو به بالا گام در حال اکثریت سفید. این بازی را می توان ناشنوا و یا عمل به عنوان چنین.

رشد و محکم مردان کاهش یافته و کیسه های خود را و در peeked.

شاید آنها بدست می خواهم ازدواج کرده و یا تا به حال یک کودک است. آنها ممکن است ام شفا از یک آسیب است. آنها می خواهم جشن قبل از تابستان و یا در فکر چه اشتباه رفته بود و سپس رفت و مورد مرمت آن است. برخی از آنها با پاداش عظیم قراردادهای نوع معجزه کوچک است که باعث تغییر در زندگی نسل.

شاید آنها می خواهم در راهپیمایی و خود را مطرح مشت و فریاد زد: نام و متعهد خود را برای بیشتر. سیاه و سفید شاید آنها می خواهم به حل و فصل برای کسب اطلاعات بیشتر به عمل تر بود. به چیزی به حساب.

سه و نیم ماه بعد یک پلیر های مختلف راه می رفت به آن clubhouses. آنها ملاقات احتمالا و با هر نوع شانس توسط یک رهبر متفاوت یک مدیر که راه زندگی می کردند همان کسانی که سه و نیم ماه.

ما خواسته هفت مدیران اگر آنها تجدید نظر کرده اند — و یا reprioritized — از ارزش های اساسی خود را رهبری رفت. همه آنها توافق کردند که این کار در حال تغییر — تبدیل شدن به بزرگتر و یا بیشتر به چالش کشیدن — به دلیل حوادث ماه های اخیر.

Royals manager Mike Matheny, entering his first year on the job in Kansas City after formerly managing the Cardinals, said he read books on racial injustice, recommended by players and members of the organization, as George Floyd protests swept the nation. (AP Photo/Charlie Riedel)
Royals مدیر مایک Matheny, ورود به سال اول خود را در کار در شهر کانزاس پس از قبلا مدیریت کاردینالها گفت: او خواندن کتاب های نژادی و بی عدالتی توصیه شده توسط بازیکنان و اعضای این سازمان به عنوان جورج فلوید تظاهرات جاروب ملت است. (AP Photo/چارلی ریدل)

“من می خواهم بگویم توسعه هر مهارت های رهبری بوده است و بیشتر گوش دادن و یادگیری و تلاش برای درک بهتر. و سعی کنید و برخی از این بازیکنان که به طور مستقیم تحت تاثیر و باید یک موضع قوی و تا به حال برخی از تاریخ و تا به حال یک زندگی است که به ما می گویند ما می توانید سعی کنید برای همدردی با اما واقعا نمی توانید.

“بنابراین کمک به درک بهتر. به من کمک کند یاد بگیرند. ما بچه ها بزرگ شده اند. شما می دانید که من دوست دارم به عنوان خوانده شده. بنابراین آنها فرستاده یک زن و شوهر (کتاب”مسائل نژاد” توسط Cornel West, برای یکی) فرستاده برخی از ایده ها و یا پادکست ها و ‘در اینجا برخی از چیزهایی که گفت: واقعا خوب برای کمک به شما را در درک بهتر است.’ به طوری که چیزی است که ما سعی به انجام این کار به عنوان یک کل, کارکنان, است, تصویب, همراه برخی از چیزهایی که برخی از اطلاعات است.

“بیایید از این یاد بگیرند. من فکر می کنم که مسئولیت ما به عنوان یک ملت برای یادگیری و پاسخ مناسب. یک بار دیگر افتخار ما بچه ها بودن پرده. این آسان نیست که این مکالمات اجازه دهید به تنهایی با کسی از شما ممکن است به عنوان یک مربی یا رئیس. یکی از مزایای این زمان است که قادر به پرش به زندگی با هم کمی متفاوت تر از آنچه شما به طور معمول انجام دهید زمانی که شما فقط به فکر بیس بال در هر روز است. اینها برخی از مسائل عمده و برخی از چیزهایی که به اعتقاد من باید واقعا باز همه چشم ما با گفتگوهایی که تنها شده بی بها برای من به درک بچه های ما بهتر است.”

دیو رابرتز, Los Angeles Dodgers

“من فکر می کنم آن را در مورد گوش دادن. این یک جواب ساده. آن را سخت را برای مردم برای اجرای آن به طور مداوم. با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در چند ماه گذشته در کشور ما برخی از مردم شده اند بیشتر نهفته بیشتر به طور مستقیم بیش از دیگران است. تا آنجا که برای من به عنوان یک مدیر من واقعا باید نسبت به هر کس و هر فرد و افکار و نگرانی ها و سوالات در مورد همه موضوعات مختلف. ما به عنوان یک سازمان مورد بحث قرار داده اند همه آنها را. من برای ادامه به باز کردن و گوش دادن.

“آن را بزرگتر و بزرگتر مسئولیت. من در آن به عنوان یک فرصت بزرگ. من همیشه بر این باور بودند که اگر شما می توانید مردم بیشتر اجتماعی آگاه بیشتر به دنبال بیرون به عنوان مخالف به نگاه درون شما در حال رفتن به یک بازیکن بهتر نیز هست. این است که قطعا یک فرصت است.”

Dodgers manager Dave Roberts is one of just two Black managers currently leading MLB teams. (AP Photo/Mark J. Terrill)
داجرز مدیر دیو رابرتز یکی از تنها دو سیاه و سفید مدیران در حال حاضر پیشرو MLB. (AP Photo/Mark J. Terrill)

درک شلتون, پیتسبورگ دزدان دریایی

“من فکر می کنم که چه چیزی باعث یک رهبر موثر در هر زمان است که توانایی برای برقراری ارتباط است. من فکر می کنم بهترین رهبران گوش دادن احتمالا بیشتر از آنها صحبت کنید. ما باید برای گوش دادن به بازیکنان ما است. ما باید به آنها این فروم به صدای نظرات خود را. سپس به ادامه بحث با آنها در مورد آن. من فکر می کنم که یک چیز من بسیار افتخار به عنوان ما را از طریق این زمان به چالش کشیدن چند هفته گذشته است و ما اجازه داد بازیکنان ما به صدا و آنها ابراز آنها و ما در حال گوش دادن به آنها و ما در حال ادامه برای آموزش و ساخت مطمئن شوید که افکار خود را بسیار هدفمند است. من بسیار افتخار از گروه ما به آنچه آنها اظهار داشت: چگونه آنها آن را اظهار داشت و این واقعیت است که ما همچنان به آنها فروم به انجام این کار است. به عنوان یک رهبر این مسئولیت من را به گوش دادن به ما ، و مطمئن شوید که افکار چیزی است که ما در خارج وجود دارد و ما همچنان برای اطمینان از پشتیبانی ما است که برای آنها وجود دارد.

“آن را ساخته شده من یک شنونده بهتر. آن را ساخته شده من بهتر یادگیرنده. از آنجا که وجود دارد برخی از چیزهایی که من نبود که احتمالا از آنها آگاه باشید. من فکر می کنم این مهم است برای من به عنوان یک رهبر این تیم این کار من به عنوان یک پدر و مادر به مطمئن شوید که من همچنان به یادگیری و آموزش خودم را بنابراین من می تواند تحصیل گفتگو با بازیکنان ما و تحصیل گفتگو با کودکان. من احساس می کنم بسیار خوش شانس با این گروه از بچه ها ما را در اینجا و گفتگو داشته ایم و چیزهایی را که به من آموخته ام که در طول این زمان.”

Rocco Baldelli مینه سوتا دوقلوها

“ما همیشه دوباره فکر کردن در مورد و آوردن به جدول به بازیکنان ما و سازمان ما چیزهایی که ما فکر می کنیم مهم هستند. در هر نقش آن را سخت به تمرکز بر روی همه چیز. بنابراین شما مجبور به اولویت بندی چیزهایی که برای شما مهم هستند را به مردان و زنان شما را با کار.

“بسیاری از آنچه که همه ما تجربه کرده به تازگی در مینیاپولیس در سراسر کشور آن را بسیار مهم و زمان. ما صحبت در مورد چیزهایی که من هرگز آشکارا در مورد صحبت در این بازی است. و من می دانم که بسیاری از مردم در محل باشگاه وانجمن هرگز آشکارا در مورد صحبت در این بازی است. و من فکر می کنم آن را بسیار خوش آمد. آن بوده است بسیار توانمند سازی دوره از زمان برای همه ما مردم. مختلف اینجا شاید برای هر یک از ما. اما من فکر می کنم ما احتمالا چیزهای مختلفی یاد گرفتم در مورد خودمان به خصوص در طول چند هفته گذشته که برخی از ما شده است که در این بازی برای یک مدت زمان بسیار طولانی هرگز واقعا در لمس کرد و واقعا هرگز احساس به این نقطه است. بله, من فکر می کنم که هر کسی صرف نظر از آنچه موقعیت شما در, اگر شما فقط یک انسان است که معتقد است در همه چیز آن همه همان. اما من فکر می کنم آن است که کار ما به طور مداوم فقط reevaluating آنچه مهم است و نمی شود ترس به گفتگو در مورد همه چیز فقط به خاطر آن ناراحت کننده است. اگر این مهم است, مهم است و باید مورد صحبت کردیم.

Twins manager Rocco Baldelli said the conversations happening in MLB clubhouses in the wake of the killing of George Floyd are unlike anything he has experienced in 20 years in the game. (Photo by Brace Hemmelgarn/Minnesota Twins/Getty Images)
دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت مکالمات اتفاق می افتد در MLB clubhouses در پی قتل جورج فلوید بر خلاف هر چیزی که او تجربه کرده است و در 20 سال در این بازی است. (عکس از بریس Hemmelgarn/مینه سوتا دوقلوها/گتی ایماژ)

“ویژه مرتبط با جورج فلوید, آه, قتل اساسا. همه چیز را که آمده است که ما را تحت تاثیر قرار گروه زیادی است. ما آمده ایم با هم به عنوان یک گروه چندین بار به بحث در مورد این. زمانی که من به شما بگویم که نوع از چیزی که من هرگز دیده می شود در بیس بال در کوتاه مدت 20 سال است که من در این بازی صرف کردم که قبل از تجربه هرگز. وقتی که من به شما بگویم آن را توانمند قادر به بحث در مورد همه چیز و بحث در مورد مسائل و آسیب پذیر در میان هم تیمی های خود و همکار خود مربیان و کارکنان خود را و به مردم بگویید که چگونه شما واقعا احساس می کنید در مورد چیزهایی که برای شما مهم هستند که بسیار توانمند سازی.

“و آن را احساس می کند دیر است. اما وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای انجام آن است. من بسیار افتخار از این راه بچه های ما به کار گرفته اند همه از این بحث. من بسیار افتخار از این راه بچه ها را به شدت و احتمالا نفس در راه است که آنها هرگز واقعا احساس قبل از جایی که آنها قادر به گفتن این چیزها. من فکر می کنم آن را بسیار خوش آمدید و زیبا چیزی است که از چیزی بسیار غم انگیز است.”

همین Mattingly, Miami Marlins

“این احساس از زمانی که ما تعطیل بهار آموزش و رفت صفحه اصلی اخبار و همه چیز را که در رفته کمی از یک جهان متفاوت است که ما در آن هستیم. من می خواهم بگویم بسیاری از مثبت که در واقع از ارتباطات است. برای من رهبری در مورد خودتان صادق بودن با بچه ها همیشه آماده شدن و بهتر شدن است. من فکر می کنم مسائل و چیزهای مختلف است که آمده اند تا واقعا به راحتی برای من. من پایه بوده و پایه و اساس است که کار در شهرستان درونی و محروم کودکان و نوجوانان و خانواده ها را به برابری است. بنابراین من واقعا راحت در آن منطقه است. بنابراین من فکر می کنم من می خواهم به خودم. شما سعی می کنید به فرد است که شما و تنظیمات. درست است ؟ ما در حال درخواست از همه برای ایجاد تنظیمات. من باید تنظیمات را به عنوان یک رهبر به عنوان یک فرد که پیشرو این گروه است. ما باید یک رهبر از نظر ما به عنوان کارکنان را تشویق به بچه های ما.”

گیب Kapler, San Francisco Giants

“من فکر می کنم این دوره زمانی ساخته شده است که این یک ضرورت است که ما حقایقی رهبری است. من می تواند به شما برخی از نمونه شخصی. من به طور کلی خیلی با تمرکز بر بیس بال چیزهایی که هنگامی که من در راه رفتن به ورزشگاه شده اند و من واقعا برای برخی از زمان. من واقعا رانده شده و در مورد حفر به بیس بال قطعات. در همان زمان, من می دانم که وجود دارد چیزهایی که در ذهن مردم در حال حاضر که خیلی ربطی به بیس بال. کسانی که همه چیز بهداشت و رفاه برای اطمینان حاصل کنید. آن چیزهایی هستند که گاهی اوقات بودن با تغذیه نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند و در بسیاری از راه های رهبری در کشور ما و در جهان در حال حاضر.

“بنابراین من به ترتیب اولویت داشتن این بحث و حتی با صدای بلند گفت: این چیزها مهم تر از بیس بال در حال حاضر. و منظورم این است که. من ترجیح می دهم به یک مکالمه با یک بازیکن در حال حاضر که هیچ ربطی به بیس بال و همه چیز را به انجام آنچه آنها در حال تجربه در طول این مدت زمان آموزش خود را به دیدگاه و بخشی از راه شکل گیری آنها فکر می کنم در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان ما.

“این احساس متفاوت است. این احساس متفاوت از آن چهار ماه پیش. و آن را احساس می کند مانند چیزهایی که ما نیاز به تمرکز بر متفاوت نیز هست.”

جو Maddon لس آنجلس فرشتگان

“من فکر نمی کنم این تغییرات چگونه شما انجام این کار. من فکر می کنم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد من فکر می کنم که شما تغییر باورهای شما ؟ از جنبش است که رخ داده است اجتماعی با ناآرامی های سیاه و سفید زندگی مهم جنبش همه گیر نیاز به مقابله با یک کار نزاع با اتحادیه خود بازی بیس بال و بازی بیس بال پس از آن نیاز به دوباره احتراق و شروع همه را دوباره و دوباره. که باعث می شود شما وجود دارد یک پتانسیل تغییر در آنچه که ما اعتقاد داخلی به عنوان یک فرد بیشتر از سبک رهبری. من فکر می کنم.

“من من فکر می کنم روش من همواره به سمت راست بروید و من نمی خواهم به ماندن حمله اما مقابله با این وضعیت. و من در حال حاضر به حال یک مکالمه خوب با چند با تعداد زیادی از بچه ها از طریق زوم بر روی انواع موضوعات مختلف. بنابراین ما قصد داریم برای ادامه به انجام این کار است. من فکر می کنم این مهم است که وجود دارد بسیاری از مردم که شما می دانید شما نیاز به دانستن, ‘چه فکر می کنید؟’ … می توان آن را بسیار روشن برای بسیاری از ما کاملا. اما من نمی دانم که این تغییرات از یک سبک به عنوان آنجا که این تغییرات چه شما فکر می کنم و یا بر این باورند. این چیزی است که ما مواجه با حق در حال حاضر.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>