جاستین توماس: تایگر وودز است ‘ترس به بیرون می آیند و بازی در برابر همه ما’

DUBLIN, اوهایو – همانطور که انتظار می رود تایگر وودز برنامه ریزی شده است را انتخاب کنید تا فصل خود را در هفته آینده در یادبود پس از پنج سال از عدم فعالیت رقابتی و جاستین Thomas نمی توانید صبر کنید.

“من فکر می کنم او شروع به گرفتن کمی لودگی من گفتن بود او را از ترس به بیرون می آیند و بازی در برابر همه ما هنگامی که او در خانه نشسته و تنها در تلاش به او یک زمان سخت” شوخی توماس پس از دور سوم در روز کاری خیریه باز است.

روز کاری خیریه باز: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

توماس گفت: آخرین بار او با بازی یک دور با جنگل مه بود و قبل از بازی: قهرمانان برای خیریه که جنگل برنده زوج با Peyton Manning.

“من تا به حال بازی با او را در حالی که. فقط به خاطر من من مشغول بوده ام. من بازی شده و او خانه گفت:” توماس که مشغول به کار به عنوان یک دوره آموزشی تحلیلگر در طول مسابقه. “من خوشحالم که او در نهایت به آینده است.”

جنگل نیست بازی رسمی PGA Tour رویداد پس از پیدایش دعوتی در ماه فوریه است. او قلم بالقوه شروع می شود در WGC-مکزیک قهرمانی هوندا کلاسیک, آرنولد پالمر دعوتی و بازیکنان با مسائل و ساخته شده است شروع به پس از این سفر از سر گرفته و برنامه های آن در ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>