چگونه گوگل جلوگیری از AirDropped برهنه مشکل با اندروید جدید در نزدیکی و به اشتراک گذاری


آندروید تا در نهایت یک جایگزین مناسب برای اپل AirDrop. با چند لمس در نزدیکی سهم به شما امکان ارسال فایل های, لینک ها و حتی توییتهایی برای Android, Windows, macOS, ChromeOS یا لینوکس. اما AirDrop شده است بدون سهم خود را از مسائل و خوشبختانه گوگل از آنها آموختم.

یک روند نگران کننده پدید آمده است که با AirDrop شد کاربران دریافت بی جا عکس های برهنه. غریبه ها را انتقال استثماری تصاویر به نزدیکی اپل. شناخته شده به عنوان “سایبر عمومی” عکس ها را می توان ارسال به صورت ناشناس به عنوان طولانی به عنوان فرستنده در یک منطقه شلوغ.

به عنوان شما می توانید تصور کنید این است که برخی از کاربران نگران در مورد آنچه که آنها ممکن است دفعه بعد آنها در اتوبوس و یا مترو. اما به جای آن از بودجه خود را از ویژگی های جدید این مشکل گوگل رو جلوتر از آن را با دادن به شما حریم خصوصی حمایت برای کمک به جلوگیری از بی جا تصاویر و یا بدتر.

دستگاه دید

بهترین خط حفاظت در برابر تصاویر ناخواسته است که به مدیریت است که می توانید ببینید زمانی که شما در این نزدیکی هست با استفاده از به اشتراک گذاری. برای دسترسی به این تنظیمات باز کردن در این نزدیکی هست به اشتراک گذاری منوی اصلی یا طولانی با فشار دادن سریع تنظیمات کاشی و یا با باز کردن تنظیمات و جستجو برای نزدیکی به اشتراک بگذارید. از وجود دارد را انتخاب کنید “دستگاه دید” در این فهرست است.

در اینجا شما را پیدا خواهد کرد سه گزینه: “همه مخاطبین” “برخی از مخاطبین” و “پنهان است.”

“همه مخاطبین” را نشان می دهد دستگاه خود را به هر کسی در این نزدیکی هست از جمله مخاطبین و غریبه. این باید روشن اگر شما نگران در مورد سایبر فلش.

“برخی از مخاطبین” بهترین تعادل بین قابلیت استفاده و حفظ حریم خصوصی. در این حالت محدودیت دید به تنها مردم ذخیره شده در مخاطبین خود — اما حتی پس از آن شما باید قادر به ضامن برای هر تماس شما می خواهید می شود قادر به شما را ببینید.

برای اکثر کاربران “پنهان” مورد نیاز است. اما اگر شما می دانید شما نمی خواهد با استفاده از نزدیکی به اشتراک گذاری برای برخی از زمان, شما می توانید این تنظیمات برای جلوگیری از هر کسی از دیدن شما. این شامل مخاطبین ذخیره شده و همچنین, بنابراین تا زمانی که شما به تمام اطلاعات تماس و یا برخی از اطلاعات تماس شما تنها قادر به ارسال و دریافت فایل و اشتراک گذاری اقلام است.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>