Ex-Panthers بازیکن می گوید Cam Newton با بیل Belichick است ‘وحشتناک’

سالم کم نیوتن در کارفرمایی هیجان انگیز فکری برای میهن پرستان جدید انگلستان طرفداران اما “وحشتناک” یکی برای بازیکنان در سراسر لیگ.

نیوتن به وضوح دارای یک تراشه بر روی شانه خود را به عنوان او می گرداند از آسیب زده 2019 به رقابت برای میهن پرستان’ شروع QB ، 2015 NFL MVP در حال حاضر نوشته شده است چندین اعتیاد به مواد مخدره فیلم ها و رسانه های اجتماعی پست با تاکید بر انگیزه خود را به عنوان او خود را آغاز می شود فصل جدید.

اگر نیوتن در واقع در قدرت کامل در سال 2020 است که می تواند طلسم مشکل برای بقیه لیگ. New York Jets گارد گرگ ون Roten که صرف پنج سال با نیوتن در Carolina Panthers توضیح داد: در SiriusXM Radio NFL چرا نیوتن پیوستن به نیروهای با سر مربی لایحه Belichick می تواند یک مشکل جدی برای مخالفان.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

“این وحشتناک فکر می کنم اگر کم نیوتن سالم و او را در Belichick را جرم می دانید در بخش آن می تواند یک سال برای تیم های دیگر چون او را تعویض بازی” ون Roten گفت. “او به لیگ شما می دانید او یک MVP لیگ به ارمغان آورد یک تیم به سوپر باول – او فقط ساخته شده متفاوت تر از بسیاری از quarterbacks. و او یک سردرد به برنامه بازی برای.

“پس هنگامی که او را سالم به شما می تواند به توقف اجرا را از او اما پس از آن شما باید دفاع از تصویب. اگر شما می تواند به توقف عبور و سپس شما رو به حساب برای اجرا. بنابراین آن را اساسا انتخاب کنید یک چیز است و او را دیگر انجام می دهند. و سپس شما زن و شوهر او را با Belichick که تنها در مورد مراقبت از برنده شدن و کم واقعا می خواهد به خودش ثابت کند به طوری که آن را قطعا یک دستور غذا برای فاجعه برای بقیه لیگ اگر آنها می توانید آن را کشف کردن.”

تماشای کلیپ کامل در زیر:

نیوتن هنوز هم مقدار زیادی برای اثبات یک بار اردوگاه آموزشی آید اما سه بار نرم افزار کاسه هدر رفته هیچ زمان گرفتن تا به سرعت با پرستان جرم. هفته گذشته نیوتن ارسال شده یک عکس از خودش را مطالعه Pats’ راهکار و همچنین صرف برخی از زمان کار کردن با سال دوم گیرنده گسترده N’Keal هری.

با انگیزه نیوتن آماده برای یادگیری تحت مسلما بزرگترین سر مربی تمام وقت آن را آسان ببینید که چرا تیم مخالف هستند سنگشده از آنچه این دو می توانید انجام با هم.

Ex-Panthers بازیکن می گوید Cam Newton با بیل Belichick است ‘وحشتناک’ در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>