Doc Rivers چالش های بهداشت ، جاش هاولی بیش از انتقاد به عنوان کلیپرز هم ایستاده


Clippers guard Lou Williams says his concerns about the NBA restart were put to ease when the team voted it was "going to come as a group." <span class="copyright">(Mark J. Terrill / Associated Press)</span>
کلیپرز گارد لو ویلیامز می گوید نگرانی های خود را در مورد NBA راه اندازی مجدد قرار داده شد و برای سهولت در زمانی که تیم رای دادند و آن را “رفتن به آمده به عنوان یک گروه.” (Mark J. Terrill / آسوشیتد پرس)

کلیپرز’ ویدئو کنفرانس روز شنبه آغاز شد با لو ویلیامز گفت: بیم و هراس در مورد شروع مجدد فصل در اعتراض به عدالت اجتماعی که یک بار او را به حال احساس “50-50” در مورد دوباره تیم قرار گرفت در سهولت زمانی که هم تیمی های خود رای دادند آنها “قرار بود به عنوان یک گروه.”

آن به پایان رسید با یک پیام قوی از مربی Doc Rivers کارگردانی در ایالت جاش هاولی (R-Mo.), که از مهم NBA انتخاب در اجازه دادن به عدالت اجتماعی پیام بازیکنان کشباف و “سیاه و مسائل زندگی” به رنگ آمیزی می شود در دادگاه برای بازی.

هالی در نامه ای به کمیسر NBA آدم نقره در روز جمعه بیان کرد که لیگ تا به حال “عبور از خط تحریم خاص سیاسی پیام است.” او سوال چرا لیست تایید پیام ها را شامل نمی شود “به رنگ آبی” یا “پشتیبانی نیروهای ما.”

رودخانه ها در زمان umbrage با آن است.

“وجود دارد هیچ لیگ می کند که بیشتر برای ارتش از NBA” رودخانه گفت. “اما چگونه است که در مورد سناتور? من یک چالش: ما همه چیز را برای سربازان به عنوان طولانی به عنوان او اذعان #BlackLivesMatter. من فکر می کنم که می تواند واقعا سرد برای او را به انجام.

“شما می دانید, آن را خنده هر زمان که بحث ما در مورد عدالت و مردم سعی می کنید برای تغییر پیام است. Khezri زانو زده…. آن را تا به حال با بی عدالتی اجتماعی و هر کس سعی در تغییر روایت است. چگونه در مورد ماندن در آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و برخورد با آن به جای تلاش برای فریب ما و یا تغییر و یا فوت و فن خود را به لرزه در آوردید ؟ چگونه در مورد واقعی بودن?

“من به شما تضمین انجام داده ایم بیشتر برای ارتش و احتمالا از این که سناتور. و من به شما تضمین این: ما همچنین در حال رفتن به انجام همه چیز را برای #BlackLivesMatter. چگونه در مورد او ؟ شاید او باید به پیوستن به آن است.”

Clippers Coach Doc Rivers took umbrage with Sen. Josh Hawley (R-Mo.). <span class="copyright">(Scott Halleran / Getty Images)</span>
کلیپرز مربی Doc Rivers در زمان umbrage با سن. جاش هاولی (R-Mo.). (اسکات Halleran / گتی ایماژ)

رودخانه ها گفت: ستاره رو به جلو Kawhi Leonard وارد اورلاندو در شب جمعه خواهد بود و در 36 ساعت در قرنطینه پروتکل قبل از او می تواند شروع تمرین در والت دیزنی جهانی توچال محوطه دانشگاه.

لئونارد به زودی پیوستن به بقیه هم تیمی های خود از جمله ویلیامز که تا به حال رزرو در مورد راه اندازی مجدد.

جانباز ششم بوده است و یک مدافع برای اصلاحات اجتماعی و حتی حمایت $25,000 به سمت اوراق قرضه برای آتلانتا معترضان در ماه مه.

“ما صحبت کرد و به عنوان یک تیم و ما تصمیم گرفتیم که ما تصمیم گرفت برای رفتن به همه یا هیچ کس” ویلیامز گفت. “بنابراین هنگامی که ما نشسته و ما در حال گفتگو ما تصمیم به گرفتن یک رأی و ما فقط تا به حال بیشتر چیزها مشترک هستند و ما فقط تصمیم گرفتیم که ما به عنوان یک گروه.

“و من بخشی از این گروه است. من یک مقدار زیادی از افکار و ایده ها از چیزهایی که من احساس کردم به شدت مورد شخصا. اما من نماینده یک گروه است. من نماینده یک سازمان به طوری که در نهایت منجر به تصمیم من.”

رودخانه ها گفت: سازمان “فشار” برای بازیکنان به تصمیم گیری به عنوان یکی. و تصمیم گرفته شد که رقابت برای قهرمانی و با استفاده از خود سیستم عامل و صدای به صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی بودند شایسته باعث می شود.

که NBA تصمیم گیری به رنگ سیاه و سفید “زندگی” موضوع در دادگاه و اجازه می دهد بازیکن به عدالت اجتماعی پیام بر روی پشت خود را کشباف ساخته شده آن را آسان برای ویلیامز برای پیوستن به کلیپرز در اورلاندو است.

“آره که پیشرفت” ویلیامز گفت. “من خوشحالم که می دانم که من برای یک شرکت است که می ایستد در کنار این اقلیت که در این کشور و می خواهید به ایجاد یک بیانیه جسورانه مانند آن. بدیهی است که آنها بسیاری از حامیان و همه چیز را تا آنجا که به حمایت مالی می رود و برخی از مردم ممکن است احساس می کنید که راه اما من فکر کردم آن را مهم NBA را به گوش دادن به بازیکنان گوش دادن به صدای ما قرار داده و همه چیز در حرکت است که ما احساس به شدت در مورد و ایستادن در کنار ما با این مسائل. بنابراین من واقعا در مورد آن خوشحال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>