آخرین: آرکانزاس رکورد 1,061 جدید کروناویروس موارد

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس مقامات گزارش داده اند که دولت رکورد از 1,061 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد برای یک روز اما هیچ جدید مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

مقامات بهداشتی دولت گفت: در مجموع برای COVID-19 موارد در حال حاضر در ایستاده بود 27,864. دولت می گوید مرگ و میر remainw در 313 وقوع است که برای ردیابی آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

درست است تعداد موارد در آرکانزاس است و به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

آرکانزاس’ ویروس موارد را به طور چشمگیری افزایش یافته است پس ممکن است زمانی که دولت شروع اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— فلوریدا مجموعه 1-هفته رکورد نزدیک به 500 coronavirus مرگ و میر

— ستاره بالیوود آمیتا باچان به کروناویروس

— قبایل مبارزه برای دیدار با مهلت به صرف ویروس کمک

— دانشگاه جانز هاپکینز به طرح دعوی به دنبال جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به دانشجویان بین المللی را ترک ایالات متحده اگر آنها را به قصد کلاس به طور کامل آنلاین با شروع این سقوط.

— پایتخت کشور اعلام کرده است زنبورداران به کارگران ضروری در طول شیوع کروناویروس.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

SANTA FE, N. M. — ایمنی در کار تنظیم کننده در نیومکزیکو دستور داده اند خارج شده و به یک فروشگاه در شهر لاس کروسس پس از چهار کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در سه هفته گذشته.

مکزیک جدید اداره کل محیط زیست گفت: منظور نیز نیاز به خارج برای تست فروشگاه کارگران برای cordonavirus و کاملا ضد عفونی کردن ساختمان

خارج سخنگوی پدرو Mucciolo می گوید در یک بیانیه است “با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از خوب بودن از کسانی که در داخل فروشگاه ما تحقق مراکز و مراکز توزیع .?

___

شهرستان اکلاهما — Oklahoma گزارش کرده است 687 بیشتر موارد تایید موارد جدید کروناویروس — دوم بیشترین افزایش روزانه از پیگیری از وقوع مارس آغاز شد.

شنبه روزانه تعداد دوم شد و تنها به ضبط 858 مورد جدید گزارش روز سه شنبه. آخرین افزایش می یابد به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 19,779 پس از ردیابی مارس آغاز شد. اوکلاهما مقامات می گویند 15,136 بیماران بهبود یافته اند.

مقامات بهداشت نیز گزارش داد پنج جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن دولت تلفات برای وقوع به 421.

___

پنجره, سنگ, Ariz. — ملت ناواهو مقامات گزارش 10 اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 به عنوان قبیله وسیع رزرو باقی می ماند در زیر آخرین آخر هفته مستند های اعمال شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

قبیله مرگ و میر افزایش به 396 از جمعه.

قبیله ای مقامات همچنین گزارش 56 اضافی تایید COVID-19 مورد افزایش رزرو مجموع به حدود 8,100. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

این مستند آغاز شد و جمعه شب به پایان می رسد و در ساعت 5 شنبه. همه کسب و کار در نوجو ملت نیز نیاز به بستن در طول مستند.

___

سالت لیک سیتی — کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران خواسته است همه اعضای آن در ایالت یوتا به سایش پوشش صورت در ملاء عام.

منطقه رهبران می گویند استفاده از ماسک یک نشانه خوب شهروندی است.

این Deseret News گزارش می دهد که ایالت یوتا منطقه ریاست جمهوری ارسال درخواست در یک ایمیل به شب جمعه است. این منطقه در انتخابات ریاست جمهوری تحت اقتدار حد نصاب از دوازده رسولان.

با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نزدیک به 900 تایید ویروس موارد گزارش شده جمعه در ایالت یوتا است. به طور کلی یوتا تا به حال بیش از 28,000 مورد تأیید و 207 مرگ و میر ناشی از این ویروس به عنوان روز.

___

AUSTIN تگزاس — جدید کروناویروس در ادامه به قطع یک نوار از طریق تگزاس با مقامات دولتی گزارش یک رکورد 10,351 جدید موارد تایید شده برای این روز است.

افزایش گزارش روز شنبه آورده دولت در مجموع موارد COVID-19 به بیش از یک چهارم میلیون نفر از زمان شروع ردیابی در اوایل ماه مارس.

یک رکورد 10,083 COVID-19 بیماران بستری در حالی که 99 جدید مرگ و میر گزارش شده از شنبه. کل دوم تنها به رکورد 105 گزارش روز شنبه آورده و دولت را به طور کلی مرگ و میر به 3,112.

شهرستان هریس که شامل بخش عمده ای از هوستون و بسیاری از حومه آن تا به حال فعال ترین موارد تقریبا با 27,000. دالاس کانتی که شامل دالاس و حومه آن در آمد و در دور دوم در حدود 13,000.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی گزارش دیگری 13,497 تایید coronavirus موارد در مجموع 264,184 از جمله 3,971 مرگ و میر. بیش از یک سوم از موارد جدید در این نقطه داغ از Gauteng استان که شامل ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

در حال حاضر بیمارستان های دولتی ابراز نگرانی در مورد کمبود های موجود تخت و پزشکی اکسیژن است. درصد از آزمایشات است که مثبت است در حال حاضر بیش از 25 درصد است اما موسسه ملی بیماری های عفونی می گوید که می تواند منعکس کننده هر دو در افزایش عفونت و هدفمند تر تست.

این کشور وزیر بهداشت گفت: “طوفان” که مقامات شده اند هشدار به شهروندان در مورد وارد کرده است.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی گزارش شده اضافی 69 مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس.

تا کنون شده است که بیش از 2,150 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در آریزونا.

دولت اضافه شده 3,038 موارد تایید شده در آخرین روز آوردن مجموع به 119,930. آریزونا نیز یک رکورد با 3,485 بيماران بستری برای COVID-19 همانطور که از جمعه.

بیمارستان caseloads باید رسید از آریزونا یکی از نقاط داغ برای coronavirus پس از رژیم صهیونیستی است. mlb آرام ماندن-صفحه اصلی سفارشات و محدودیت های دیگر است.

___

پاریس — همسر یک راننده اتوبوس که در اثر صدمات پس از او چهار مسافر به پوشیدن ماسک می خواهد “نمونه مجازات است.”

چهار نفر در بازداشت هستند برای حمله از فیلیپ Monguillot در جولای 5 در یک ایستگاه اتوبوس در بینن باد از جنوب غرب فرانسه است.

این بینن دادستان می گوید Monguillot بود حمله و پس از او چهار مسافر در اتوبوس خود را به پوشیدن ماسک صورت می باشد که روی فرانسه حمل و نقل عمومی به دلیل coronavirus. او توهین تحت فشار قرار دادند اتوبوس و به شدت مورد ضرب و شتم و لگد به سر دادستان گفت.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در شنبه اعزام وزیر کشور برای پاسخگویی به راننده بیوه پس از مرگ او اعلام شد جمعه. او در بیمارستان بستری شده بود در وضعیت بحرانی است.

ورونیک Monguillot گفت: وزیر جرالد Darmanin که او و سه دختر شد “نابود” با مرگ.

___

دهلی نو — سوپراستار بالیوود آمیتا باچان می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و بستری در بمبئی.

در یک توییت در روز شنبه 77 ساله باچان گفت: خانواده و کارکنان نیز آزمون قرار گرفته و در انتظار نتایج.

او 44 ساله و پسر و همکار بازیگر, Abhishek Bachchan, توییتی شنبه شب که او نیز دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است و در بیمارستان بستری است. او در توصیف علائم خود را به عنوان خفیف.

سالمند باچان عمل کرده است و در بیش از 200 فیلم های هندی بیش از پنج دهه گذشته. او همچنین یک سیاستمدار سابق و مجری تلویزیونی.

___

فورت لادردیل فلوریدا. — فلوریدا مجموعه در یک هفته رکورد نزدیک به 500 تایید coronavirus مرگ و میر.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 96 جدید و میر شنبه, آوردن مجموع در هفته به 496 و یا به طور متوسط نزدیک به 71 در هر روز.

یک رکورد 120 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه. سه هفته پیش در فلوریدا هفتگی متوسط مرگ و میر در ایستاده بود 30 در هر روز.

دولت در روز شنبه را تایید کرد 9,960 جدید کروناویروس موارد و 421 علاوه بر بستری شدن در بیمارستان. از مارس 1, زمانی که برای اولین بار فلوریدا عفونت ثبت شد دولت گزارش 254,511 مورد تأیید و 4,301 مرگ و میر.

قبلی بارگیری در این هفته رکورد متوسط 60 مرگ و میر در هر روز تعیین شد ممکن است 8. در طول ماه مه و ژوئن به دولت بازگشایی شد بسیاری از اقتصاد خود را با برخی از محدودیت.

تست افزایش یافته است اما درصد مردم آزمایش مثبت افزایش یافته است. یک ماه پیش کمتر از 5% از آزمایشات آمد تا مثبت روزانه به طور متوسط. در طول هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 19 درصد است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برنامه ریزی شده است در کنفرانس خبری روز شنبه برای بحث در مورد شیوع.

___

رم — ایتالیا تایید کرده است یکی دیگر از 188 coronavirus عفونت سوم در سخت ضربه لمباردی منطقه است.

مقامات بهداشت عمومی می گویند شیوع بیماری تحت کنترل باقی مانده در ایتالیا زمانی کانون شیوع این بیماری در اروپا اما آنها با توجه به خوشه های داخلی و بین المللی عفونت.

ایتالیا متوقف تمام ترافیک هوایی با بنگلادش و 13 کشور دیگر پس از بیش از دو دوجین موارد مرتبط با پروازهای چارتر از بازگشت مهاجران بنگلادشی. در روز شنبه هشت نفر از 19 عفونت های جدید در منطقه لاتزیو در اطراف رم در ارتباط بودند به بنگلادش جامعه خوشه.

یکی دیگر از خوشه شناسایی شده است در یک TNT تحویل شرکت در بولونیا که در آن 12 از منطقه 47 عفونت های جدید مرتبط هستند. TNT است ثبت نام بیش از 40 کل موارد.

یکی دیگر از هفت نفر با کروناویروس درگذشت در روز گذشته, آوردن ایتالیا را در مجموع تایید مرگ به 34,945.

___

فلاگستاف Ariz. — قبایل در سراسر ایالات متحده در حال کشتی با رقابت نیازهای قوانین محدود کننده و نامناسب نیروی انسانی به عنوان آنها سعی کنید برای دیدار با تنگ فدرال مهلت صرف میلیاردها دلار در ویروس بودجه امداد.

کنگره کنار 8 میلیارد دلار برای قبایل که باید صرف شود تا پایان سال و پاسخگویی دقیق دستورالعمل های فدرال. این قبایل خطر نیاز به ارسال آن را به عقب.

مقامات در قریب به اتفاق ملت ناواهو را دریافت $714 میلیون دلار کمک اما تایید شده فقط 60 میلیون دلار برای مراقبت های بهداشتی تجهیزات حفاظتی و کارگران خط مقدم در برابر ویروس.

شکاف بین قبیله ای دولت در قوه مقننه و مجریه باید با تاخیر قرار دادن بیشتر از این پول استفاده کنید.

تحت دستورالعمل های وزارت خزانه داری پول می تواند صرف موارد در حال حاضر بودجه بازگشت-پر درآمد را از دست داده و یا سرانه پرداخت. قبایل در سراسر کشور در حال لابی گری خود را به هیات نمایندگان کنگره برای تمدید هزینه مهلت و اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر.

___

نیویورک — تعدادی از نیویورک بستری با کروناویروس کاهش یافته و به پایین ترین نقطه در نزدیک به چهار ماه.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نگران است یک تجدید حیات در موارد اجتناب ناپذیر است در میان شیوع بیماری در کشورهای دیگر.

کومو گفت WAMC رادیویی روز جمعه دولت قرنطینه قوانین برای بازگشت مسافران از مناطق ضربه دشوار است برای به اجرا درآوردن. او می گوید: تنها سوال این است که چگونه بالا نیویورک میزان افزایش خواهد یافت.

مقامات دولتی گزارش 799 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه است که کمترین تعداد از مارس 18.

___

آتن — مقامات یونانی اعلام کرد که 41 مورد جدید از coronavirus طی 24 ساعت روز شنبه 11 شناسایی شده در ورودی گردشگران است.

وجود نداشت جدید تایید مرگ.

تعداد تایید coronavirus موارد می ایستد در 3,772 و 193 مرگ و میر.

___

رالی, N. C. — یک سناتور ایالتی کارولینای شمالی می گوید: او را آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین شناخته شده عمومی مورد برای یک مجمع عمومی عضو.

سناتور. دنی بریت یک رابسون شهرستان جمهوریخواه گفت: خبر مربوط به او را دریافت مثبت آزمون در روز جمعه.

بریت یک وکیل و گارد ملی افسر بود و در طبقه سنا در روز چهارشنبه به اتاق مورد بحث و لوایح رأی. کامل مقننه نیست و انتظار می رود به بازگشت به کار تا سپتامبر است.

ساختمان مدیران در قوه مقننه مجتمع در مرکز شهر رالی را آغاز بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات پس از مارس. هیچ دستور برای پوشیدن ماسک در داخل خانه در دو ساختمان. که نا امید دموکرات ها که خدمت در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس نمایندگان و سنا.

در سراسر کشور حداقل 75 قانون گذاران در حداقل 28 متحده باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آغاز شیوع این بیماری با توجه به یک AP شمارش.

___

دهلی نو — هند coronavirus موارد گذشت 800,000 پس از بزرگترین سنبله از 27,114 موارد در 24 ساعت گذشته باعث نزدیک به یک دوجین متحده برای تحمیل بخشی از مستند در مناطق پر خطر.

جدید تایید موارد در زمان ملی در مجموع به 820,916. وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش دیگری 519 مرگ و میر در مجموع 22,123.

افزایش عفونت رفت از 600,000 به بیش از 800,000 در نه روز. این وزارت می گوید میزان بهبودی بود که در ادامه به بهبود در بیش از 62 درصد.

هشت نفر از هند 28 متحده از جمله بدترین ضربه ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو حساب برای نزدیک به 90 درصد از عفونت های.

پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش با نزدیک به 230 میلیون نفر تحمیل یک آخر هفته مستند. چندین نفر دیگر را اعلام کرد محدودیت در ولسوالی گزارش عمده خوشه.

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>