فتنه به صهیون ویلیامسون طرح دعوی در دادگاه است که در مورد لکه Duke basketball تصویر


این ستون در اصل منتشر شده در مارس 11, از سال 2020 است.

عمومی, فتنه به صهیون ویلیامسون زمان طرح دعوی در دادگاه و نبرد قانونی است و هیچ ربطی به صهیون ویلیامسون خود را و همه چیز را با لکه های براق روکش دوک برنامه بسکتبال.

این حقیقت است.

شماره های درگیر در این دادخواهی — بنا به گزارش ها تا 200 میلیون دلار در خطر است — قطعا افزایش برخی از ابرو, اما قرارداد اختلافات به ندرت جالب برای هر کسی که نیست در دانشکده حقوق. این چیزی است که این است. صهیون امضا قرارداد با Gina فورد و نخست بازاریابی ورزشی در 20 آوریل 2019 پنج روز پس از او اعلام کرد برای NBA پیش نویس است. کمتر از دو ماه بعد, او حمایت می شود که معامله به ثبت نام با کا قدرتمند ترین سازمان در کسب و کار نیز خواهد شد که به نمایندگی از خود بسکتبال منافع. فورد است تحت پیگرد ویلیامسون برای نقض قرارداد.

نتیجه این پرونده های مدنی در حال رفتن به لولا در یک قانون در ایالت کارولینای شمالی شناخته شده به عنوان UAAA — لباس ورزشکار عامل عمل — که نیاز به یک قرارداد به آن را حذف به یک دانش آموز-ورزشکار است که با امضای قرارداد با یک عامل آنها جریمه باقی مانده خود را واجد شرایط. این بازاریابی قرارداد را ندارد که زبان در آن, و ویلیامسون وکلا استدلال می کنند که این قرارداد به خودی خود باطل است.

فصل بالای 25 | Mock Draft | اوایل ورود ردیاب

(و من همین حالا برای یک ثانیه فکر می کنم که صهیون بود همیشه بازگشت به دوک. نه فورد و یا هر کسی که با هر عقل سلیم است. چرا من نوشت: این “ستون” در ماه مه گذشته که شایعات صهیون بازگشت به مدرسه آغاز شده نورد از طریق بسکتبال جهان است. که گفت:, اگر من یک کلبی من می خواهم یک نگاهی از نزدیک در که گاهشمار. شایعات صهیون بازگشت به مدرسه فقط اتفاق افتاده است شروع به گردش درست در این زمان است که او در تلاش بود برای پیدا کردن راهی برای خروج از قرارداد بازاریابی به ثبت نام با یک بزرگتر آژانس ؟ Hmm. جالب است. اما من نمی کلبی, بنابراین من قطعا نمی خواهد نشان می دهد که در آن هیچ چیز به غیر از خوبی هماهنگ روابط عمومی شگرد دانستن است که این امر به ناچار تا پایان در سیستم دادگاه یک روز. نمی حیله گر هر چیزی مانند آن.)

که ما به ارمغان می آورد به روز مادر.

زمانی که دانیل Wallach های ورزشی برای اولین بار منتشر شده قطعه از آخرین صهیون ویلیامسون طرح دعوی در دادگاه است که ثبت شده توسط فورد و وکلای مدافع. در میان آنها درخواست برای پذیرش که صهیون و خانواده اش دریافت انواع پول, مزایا و هدایا به بازی در دانشگاه دوک و او را وادار به پوشیدن کفش نایک و آدیداس در نقاط مختلف در طول دبیرستان خود را حرفه ای. حقوقی شگرد ساده است: اگر صهیون یا پدر و مادر خود را مجبور تحت سوگند به اعتراف است که آنها پذیرفته شده غیر قانونی منافع در هر نقطه در طول استخدام و یا در حالی که در فهرستی در دانشگاه دوک این امر به این معنی است که او عطف به ماسبق فاقد شرایط لازم. اگر او در واقع فاقد شرایط لازم در طول یک فصل در دورهام سپس UAAA نمی شود مرتبط است. این قرارداد که به گفته فورد طرح دعوی در دادگاه تنها می تواند فسخ با علت خواهد ایستاد و صهیون خواهد بود در قلاب برای مقدار زیادی از پول.

در این مرحله به نظر نمی رسد که شواهد زیادی وجود دارد که اثبات می کند که صهیون پذیرش های غیر قانونی از مزایای. هنگامی که پرسیده شده توسط دانا o’neil های ورزشی در صورتی که هر گونه اثبات تخلف فورد وکیل گفت: “ما باید ایده ها ، عقاید و برخی از آگهی های خود ما. ما به دنبال اطلاعات برای حمایت از ما. این چیزی است که ما می خواهم به دانستن است.” درخواست برای پذیرش اساسا حقیقت یاب در طول ماموریت کشف در پرونده های مدنی. قرار داده راه دیگر در این نقطه این درخواست چیزی بیش از اثبات است که فورد وکلا شنیده ام همان شایعات و خواندن همان دادگاه اسناد که مردم در بسکتبال محافل و در کالج بسکتبال تابلوهای پیام داشته باشد.

اما هیچ کس در واقع در مورد مراقبت legalese در اینجا چون اگر آنها می خواهم درک کنند که صهیون است که تحت هیچ الزامی به پاسخ و حتی اگر او به نحوی مجبور به هیچ چیز خواهد آمد از این برای یک زمان طولانی.

افرادی که مراقبت از این مورد در مورد مراقبت از ابتلا به مربی K در یک دروغ است. آنها در مورد مراقبت از اثبات این است که holier-than-thou راه که دوک حمل خود تقلب است. آنها در مورد مراقبت از پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن چیزی — هر چیزی — به چوب به برنامه ای است که استخدام بهتر از هر کس دیگری در یک دوره که در آن جذب وحشی, غرب وحشی.

آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که لنس توماس کاهش یافته است $30,000 صورت نقدی به عنوان پیش پرداخت برای $67,800 در طلا و جواهر از یک سال قبل از توماس و دوک برنده 2010 ملی عنوان? هیچ چیز از آن آمد. به یاد داشته باشید زمانی که کوری aone marketing group بستری برای دریافت و پرداخت از مایرون Piggie قبل از تبدیل شدن به یک عضو از تیم ساخته شده است که آن را به سال 1999 عنوان ملی بازی ؟ هیچ چیزی آمد که هر دو. هیچ چیز اتفاق افتاده است زمانی که Wendell کارتر نام ظهور در گزارش هزینه های ارسال شده توسط Christian داوکینز. هیچ چیز اتفاق افتاده است زمانی که مایکل Avenatti ادعا که نایک پرداخت ماروین بیگلی خانواده.

تمام گفته ها وجود دارد بالا 13-عمده برنامه هایی که در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از اف بی آی تحقیقات به کالج بسکتبال: آلاباما, آریزونا, Auburn, کریتون, کانزاس, Louisville, LSU, Memphis, N. C., دولت, Oklahoma State, کارولینای جنوبی, TCU و USC.

دوک با وجود ابری از دود در اطراف صهیون که Seth Rogen حسود شده است با آمار … nada.

عمومی است که به دنبال خود پوند از گوشت و هیچ چیز خواهد نشستم که bloodlust کاملا مانند یک پذیرش از صهیون ویلیامسون در این طرح دعوی در دادگاه است که به او پرداخت شده بود به رفتن به دوک.

فتنه به صهیون ویلیامسون طرح دعوی در دادگاه است که در مورد لکه Duke basketball تصویر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>