نوح Gragson Harrison برتون مبارزه پس از Xfinity مسابقه

نوح Gragson پانچ هریسون برتون پس از برتون بارها و بارها راندند او را در گاراژ منطقه به عنوان آنها در مورد تماس خود را در مسیر در اواخر جمعه شب Xfinity سری مسابقه در کنتاکی جاده سریع السیر.

Gragson و برتون شد و مبارزه برای چهارم در دامان 188 از 200 دامان نژاد زمانی که Gragson در در داخل برتون, بازم تا آهنگ به برتون ، هر دو خودرو ضربه به دیوار. وجود دارد هیچ احتیاط و هر دو کاهش یافت. Gragson هفتم به پایان رسید. برتون به پایان رسید 12th. Austin Cindric برنده برای دومین شب متوالی.

FS1 دوربین مخفی برتون و Gragson داشتن یک بحث بعد از مسابقه. دوربین مخفی برتون هل دادن Gragson دور. آنها در ادامه به بحث در زمانی که برتون هل Gragson دوباره و Gragson پانچ برتون. خدمه شروع به پریدن کرد. نسکار مقامات شکست در این مبارزه است.

نسکار سخنگو گفت: NBC Sports که سری مقامات صحبت با رانندگان و که هیچ مجازات پیش بینی شده است.

برتون گفت FS1: “فقط نا امید. که دو بار از ما دوباره پس از COVID-19 همه گیر در شروع مجدد همان وضعیت است. ما با بسیج تمام شب برای دریافت … (به) جایگاه چهارم و (Gragson) اتفاق می افتد برای شروع در سوم و فقط من نمی دانم فراموش چه مسیر مسابقه ما در یا چه. هر دو بار ما را در حصار شارلوت و در حال حاضر در اینجا. من تا به حال بسیاری از مردم از آمدن به من پس از آن گفت که آمدن, بنابراین من حدس می زنم که محبوب بود حرکت می کند. اما آن را در مورد این بچه ها که کار بر روی این racecars ایستاده و به من سریع racecars ایستاده است.”

Gragson گفت FS1: “این آهنگ بسیار مورد پیگیری موقعیت و ری استارت. … ما را در رفتن به تگزاس و دوباره بجای اول برگشتن.”

FS1 را جیمی کوچولو گفت Gragson که برتون اشاره کرد حادثه در شارلوت و خواست اگر او را دیدم چه اتفاقی افتاده است جمعه آینده: “نه واقعا. ما همه مسابقات سخت است. ما تیمی در حال ضرب و شتم و کوبیدن برای اتمام در پایان و فلان چیز. من واقعا نمی دهید.”

نوح Gragson Harrison برتون مبارزه پس از Xfinity مسابقه در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>