Miguel Angel Jimenez در مشاجره تبدیل به قدیمی ترین برنده در هر رشته ای نر تور در اتریش باز


Miguel Angel Jimenez of Spain pictured lining up a birdie putt on the 18th green during day two of the Austrian Open - Getty Images
Miguel Angel Jimenez اسپانیا تصویر پوشش مرغک زدن توپ در 18 سبز در طول روز دو تا از اتریش باز گتی ایماژ

Miguel Angel Jimenez صرفا در موقعیت به شکستن رکورد خود را در اتریش باز این آخر هفته – اما برای اینکه بیشتر تاریخ با تبدیل شدن به قدیمی ترین برنده در هر رشته ای نر تور.

56 ساله و اسپانیایی در حال حاضر دارای علامت در تور اروپایی توسط triumphing در Espana ده باز در سال 2014 به عنوان یک زن 50 ساله است. اگر Jimenez به نوبه خود می تواند خود را در نیمه راه استفاده به 22nd, تور عنوان و سپس او را مورد ضرب و شتم بزرگ Kel ناگل را ضبط زمانی که برنده شدن در تور PGA استرالیا به عنوان یک زن 56 ساله.

Jimenez خواهد بود حدود شش ماه از سال 1960 قهرمان باز شد و در غرب استرالیا PGA قهرمانی در سال 1977.

این موشکاف ممکن است اشاره است که این هفته €500,000 [£450,000] رویداد در وین است “تنها یک co-تحریم مسابقات با چالش تور. اما این امر می تواند بسیار churlish که با توجه به قدرت میدان او برابر است.

Jimenez – که ساخت خود 705th حرفه ای ظاهر و همچنین دارای مکان های دوم و سوم پرونده به عنوان قدیمی ترین در اروپا نمودار – شات-دور دوم 65 در الماس باشگاه های کشور برای رسیدن به 11-در زیر و دو سکته مغزی منجر شود بیش از یک و در گروه دوم از جمله همکار تور برندگان اسکاتلند Marc Warren, هلند جوست Luiten و رناتو Paratore.

امروزه Jimenez رقابت عمدتا در ارشد مدارهای اما او به سادگی می تواند صبر کنید برای قهرمانان اروپا تور در آمریکا به سر. “این احساس بزرگ” Jimenez گفت. “چهار ماه و بدون رقیب آن را به خوبی به مسابقات و احساس تنش دوباره. من هدف قرار دادن آن را به خوبی و ساخت برخی از putts نه بیش از حد بسیاری از bogeys – که کلید. من خودم لذت می برد. من آهن مشغول به کار بودند بسیار خوبی است.

“من هیجان زده بود به عقب بر گردیم. من از دست این رقابت است. من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که من تا به حال چهار ماه تعطیلات. آمدن به اینجا از جمهوری دومینیکن [که در آن او زندگی می کند] و در اینجا آغاز شده این دوره را بسیار دوست دارم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>