Miami Dolphins بازیکنان به طور فزاینده ای نگران این. و بیشتر توا Tagovailoa بحث

شش بسته از Miami Dolphins یادداشت در روز جمعه:

در میان ملی pandemic, NFL, و در لیگ, بازیکنان, اتحادیه هنوز هیچ توافق بیش از پروتکل های ایمنی برای این فصل و یا قوانین برای اردوگاه های آموزشی.

و این یک نگرانی برای بسیاری از بازیکنان در سراسر لیگ از جمله چند میامی دلفین ها که ابراز افکار خود را در رسانه های اجتماعی این هفته با rookies با توجه به گزارش در جولای 21 و اردوگاه های آموزشی مجموعه ای برای شروع در جولای 28.

در میان دلفین ها بازیکنان توزین در:

Cornerback بایرون جونز: “نا امید کننده به گوش NFL هنوز برای رسیدگی به مسائل عمده مورد بازیکن سلامت + ایمنی با آموزش 2 هفته دور. ما فقط می خواهم به بازی فوتبال. آن را اتفاق می افتد @NFL.”

Cornerback نیک Needham: “فقط می خواهم به بازی فوتبال… اما ما نیاز به @NFL به گام تا ایجاد یک محیط ایمن کار برای ما است. #safetyfirst.”

و در پاسخ به یک NFL شبکه گزارش که تیم خواهد بود ممنوع از postgame تعاملات در عرض شش متر از یکدیگر و دیگر مجاز به تبادل کشباف در سال 2020 Needham گفت: “بیایید حداقل آن را حس کنید.”

(که حکومت می کند مضحک به نظر می رسد با توجه به بازیکنان خواهد بود تنفس در هر یک از دیگر برای سه ساعت است.)

پایان دفاعی Shaq لاوسون نیز استقبال که jersey-تعویض فرمان با خنده emojis اضافه کرد: “ما نمی توانیم تجارت کشباف. اما ما با ساخت تماس با یک بازیکن هر بازی است.”

ایمنی Kavon Frazier: “دو هفته قبل از ترک کمپ تاریخ که داده شد و هنوز هیچ پیشرفت در ساخت آن را امن تر برای بازیکنان است. @NFL ما می خواهیم به بازی اما #SafetyFirst !!!”

Cornerback Ryan Lewis: “عزیز @NFL لطفا آدرس نگرانی های ایمنی و بهداشت بنابراین ما می توانیم بازی فوتبال در این سال! من می دانم که هر کس می خواهد برای دیدن فوتبال در این سال, اما ما نیاز NFL به گام تا ایجاد یک محیط ایمن کار برای ما است. #SafetyFirst”

NFL شبکه broncos گفت: مسائل حل نشده شامل تعداد بازی های پیش فصل (NFL می خواهد دو بازیکن می خواهید هیچ) ، مسائل اقتصادی و تست پروتکل های.

هیچ کس نمی داند در عین حال اگر میامی دلفین ها’ خط حمله خواهد بود بهتر از کافی با قطعیت در مورد اینکه آیا rookie میدارد Austin جکسون و رابرت هانت موثر خواهد بود.

اما چند وجود دارد که تیم خود را بهبود خط بیشتر است.

طرفدار فوتبال تمرکز ادعا میکند که دلفین ها’ توهین آمیز خط دوم بیشتر بهبود یافته در NFL پشت تنها کلیولند است.

میامی اضافه شده veteran گارد Ereck گل و مرکز تد Karras و rookies جکسون, شکار و جزایر Kindley. این براونز ” بالا اضافه شد veteran جک Conklin و rookie مقابله با Jedrick بخواهد جونیور

PFF ارزیابی میامی خط این راه:

“دلفین ها’ 47.3 کلی کلاس به عنوان یک خط بود و نزدیک به شش امتیاز کمتر از هر تیم دیگر صاحبان بالاترین تصویب مسدود کردن و اجرا-مسدود کردن نمرات در NFL. آنها مجاز فشار در 2.5 ثانیه و یا کمتر در 33 درصد از آنها کارفرمایی dropbacks — یک علامت است که رتبه آخرین مرده بود و بیش از پنج درصد بالاتر از بعدی-بدترین تیم. قرار داده و خود را خط قساوت بنابراین برای بهبود کم بود.

“بسیاری از میامی حرکت نیستند آنهایی که ما فوق العاده بالا در اینجا در PFF از قرارداد و انتخاب ارزش نظر, اما آن را سخت به انکار است که آنها به طور قابل توجهی اضافه شده به استعداد جلو است.”

PFF گفت: گل “بود سرویس در فصل اول خود را در گارد در فصل گذشته با ردسکینز” و رتبه 19 در میان 39 مقدماتی در سمت چپ گارد است. Karras رتبه 20 در میان 38 و مراکز واگذار تنها دو کیسه.

“آنها نیست چیز خاصی اما به سادگی گرفتن میانگین بازی در داخل کشور است که می تواند با اتکا به بهبود است برای میامی” PFF گفت.

PFF تماس جکسون یک پروژه برای چپ مقابله با موقعیت نه تنها از لحاظ فنی بلکه از لحاظ جسمی.

“هنوز 21 سال وجود دارد دلیلی برای باور او بهبود خواهد یافت اما تا چه حد?” PFF می پرسد. “… شکار کرده است مشروع قدرت و انعطاف پذیری اما عدم سرعت ممکن است مانع او اگر چوب در مقابله با. از یک استعداد دیدگاه جکسون و شکار در حال ارتقاء دادن دلفین ها یک شانس واقعی برای میدان چهار غذای جدید از خود را در خط حمله در فصل گذشته.”

چه کسی خواهد بود که بهترین شرق آسیا کارفرمایی در سه سال ؟

ESPN بحث موضوع این تابستان تیم Hasselbeck رای دادند بوفالو به جاش آلن “با یک پنجره.”

سابق NFL cornerback دومینیک Foxworth سپس chimed در: “مطلقا نه جاش آلن حداقل دقیق کارفرمایی در لیگ سال گذشته است. من فکر می کنم آن را توا [Tagovailoa]. سقف بالا است.

“آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر برای توا که با مربیگری کارکنان و مدیر بسیار مهم است و من فکر می کنم او می دهد یک وضعیت خوب خود را به موفقیت. من هم فکر می کنم پسر بعدی ممکن است [انگلستان جارت] Stidham.”

ما شنیدن دلفین ها نیست و به شدت دنبال دو از رایگان عوامل چپ — cornerback لوگان رایان و گارد لری Warford. پس از برش در حال اجرا پشت د’Lance ترنر در مارس 16, دلفین ها نیست امضا یک بازیکن (به غیر از پیش نویس میدارد) و یا منتشر بازیکن — غیر منتظره ای طولانی مدت برای آن نیست که اتفاق می افتد.

با 87 بازیکنان در فهرست میامی به نظر می رسد مطالب را به نشستن و صبر کنید تا ببینید که آیا تیم خواهد بود حتی اجازه را به 90 بازیکنان به کمپ. اردوگاه آموزشی فهرستی از اندازه انتظار می رود کاهش به 75 تا 80.

PFF قرار دادن با هم یک تیم از بازیکنان که انجام شده در سه ماهه چهارم بازی با اختلاف هشت امتیاز یا کمتر (و اضافه کاری) و به نام کایل ون Noy (و تنسی هارولد Landry) به عنوان لبه بازیکنان در تیم.

PFF اشاره ون Noy تا به حال بهترین سال زندگی حرفه ای خود را با Patriots در سال اول خود را در یک زمان لبه نقش و 12 کار خود را بالا 60 فشارهای آمد در آن بازی می کند کلاچ.

ABC/ESPN منجر کالج فوتبال تحلیلگر کرک Herbstreit در آلاباما دفاعی مقابله با Raekwon Davis, دلفین ها’ انتخاب در شماره 56: “او این جایزه برای بیشترین تهدید آمیز بازیکن در فوتبال کالج است. [اما] او را تولید نمی کند راه او به نظر می رسد. او به بیشتر از یک بازیساز زمانی که او می رود به NFL و زندگی به توانایی های او دارد.”

ESPN تحلیلگر دیوید پولاک گفت: در دیویس’ دفاع: “او بیشتر مناسب دفاعی linemen آنها تا به حال در آلاباما است.”

اخبار, یادداشت

این Jacksonville Jaguars اعلام کرد آنها را بازی در 25 درصد ظرفیت در این فصل از جمله پنج شنبه شب هفت. 24 بازی خانگی برابر دلفین ها.

دلفین ها نیست اعلام کرد که چگونه بسیاری از طرفداران آنها اجازه خواهد داد در بازی های خانگی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>