هریسون برتون نوح Gragson پرتاب مشت در مسابقه پس از مبارزه

نسکار Xfinity سری رانندگان هریسون برتون و نوح Gragson شفاهی و جسمی مبارزه در گاراژ پس از روز جمعه Alsco 300 در کنتاکی جاده سریع السیر.

با 13 دور در 200 دامان رویداد که آستین Cindric برنده رفت و برگشت به Xfinity سری مسابقات این هفته Gragson شماره 9 JR سونیک شورلت رو به عقب برتون شماره 20 Joe Gibbs Racing تویوتا. برتون هایی خارج از دیوار به دلیل تماس با ما آیا به عنوان Gragson.

مرتبط با: نتایج رسمی | Cindric می رود پشت به پشت

“فقط نا امید” برتون گفت FS1. “که دو بار از ما دوباره پس از COVID-19 همه گیر در راه اندازی مجدد. همان وضعیت است. ما با بسیج تمام شب به ما دگزامتازون تصویربرداری مافوق به جایگاه چهارم و پس از آن 9 اتفاق می افتد برای شروع در سوم و — من نمی دانم — فراموش چه مسیر مسابقه ما در یا چه. اما هر دو بار ما را در حصار است. شارلوت (موتور جاده سریع السیر) و در حال حاضر در اینجا.

“من تا به حال بسیاری از مردم از آمدن به من پس از آن گفت که مدت ها بود در آینده. بنابراین من حدس می زنم که محبوب بود حرکت می کند.”

هر دو راننده شد و هنوز هم قادر به پایان این رویداد است. Gragson هفتم به پایان رسید. برتون بود 12th.

کلمات رد و بدل شد توسط اتومبیل های پس از آن. برتون به نظر می رسد فشار Gragson دو بار که پس از پرتاب اولین پانچ. نسکار مقامات در پا به فرار از مبارزه است.

“ما همه مسابقات سخت” Gragson گفت. “منظورم این است که ما تیمی در حال ضرب و شتم و کوبیدن برای اتمام در پایان. من واقعا یک نظر. من واقعا دیده می شود همه چیز را که اتفاق افتاده است.”

دیل Earnhardt جونیور صاحب Gragon تیم ارائه افکار خود را در مورد چگونه به طور بالقوه حل و فصل دشمنی در مدت زمانی کوتاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>