پنج پررنگ رزمندگان پیش بینی برای راه اندازی مجدد این سلسله offseason

رزمندگان وارد حیاتی offseason آنها به عنوان نگاه به بازسازی یک سلسله در پرواز بدون گم شده ضرب و شتم.

پس از Steph کاری و کلی تامپسون بازی در مجموع پنج بازی ها (همه کاری) در فصل گذشته رزمندگان غرق به پایین NBA رفتن 15-50 به عنوان Steve Kerr سعی کردم به پیدا کردن آنچه که بازیکنان فعلی کمک خواهد کرد که یک عنوان فشار هنگامی که ستاره خود بازگشت و آنچه که این تیم هنوز هم از دست رفته است.

رزمندگان به دنبال به حداکثر رساندن باقیمانده نخست سال کاری تامپسون و Draymond سبز باور آنها باید بازگشت به عنوان مشاجره با یک سالم هسته. آنها را وارد offseason مسلح با بالا و پنج پیش نویس انتخاب یک $17.2 میلیون تجارت استثنا و جذاب وضعیت برای بازیکنان کهنه به کاهش پرداخت برای پیوستن به.

این offseason حیاتی است برای رزمندگان. آنها باید آمار هر نه به درستی اگر آنها را به راه اندازی مجدد یک سلسله که لرزان بود که صدمات و خستگی منجر به شکست خود در دست تورنتو رپتورز.

رئیس جمهور بسکتبال عملیات باب مایرز را به حرکت دراز offseason کاملا منظور ارسال رزمندگان بازگشت به بالای NBA. وجود دارد تعدادی از امکانات را برای این مهم offseason و مایرز بدون شک باید چند شگفتی تا آستین خود را.

پنج پررنگ رزمندگان پیش بینی برای راه اندازی مجدد این سلسله offseason در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>