برنلی پایان لیورپول را کامل خانه در لیگ برتر این فصل را با Anfield قرعه کشی

برنلی شد تیم اول برای جلوگیری از لیورپول برنده شدن در لیگ برتر در آنفیلد در این فصل خود را به عنوان 1-1 قرعه کشی به پایان رسید و امید تاریخی 100 درصد صفحه اصلی ثبت.

این بازی یکی از یک طرفه 1-0s قابل تصور پس از اندی رابرتسون بازکن اما ترکیبی از درخشش Clarets دروازه بان نیک پاپ و متمرد به پایان رساندن هزینه Jurgen Klopp طرف قبل از جی Rodgriguez را به گل تساوی.

این هدف نیز قرار دادن دندانه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان’ تلاش برای شکستن منچستر سیتی 100-نقطه ثبت شرکت نیاز به پیروزی نهایی خود را در سه بازی اگر آنها در حال تنظیم یک علامت از 102.

و لیورپول نیز عرض میره و دور از از دست دادن خود را به افتخار سه سال 58 بازی بدون شکست خانگی در لیگ برتر پس از یوهان Gudmundsson سقوط اواخر شات در برابر چوب.

وجود دارد غیر معمول احساس میزبان حلق آویز در پایان به عنوان برنلی – تیم اول به یک نقطه در آنفیلد در 25 مسابقات پس از لستر در ژانویه 2019 – به طور ناگهانی در بر داشت خود را, اعتماد به نفس, ترک زیدان به صدای ناکامی خود را در داور دیوید Coote در مرحله یکچهارم نهایی.

در برنامه خود را یادداشت مدیر تا به حال با ابراز نگرانی در مورد حجم کار بازیکنان قرار داده شده است در زیر پس از راه اندازی مجدد نوشتن در مورد یک “مسئولیت برای مراقبت از سلامت خود و رفاه” و “پول درمان یک آسیب جدی” در اشاره به این میلیون ها باشگاه ها در تلویزیون درآمد.

با که در ذهن او ساخته شده و چهار تغییرات از چهار پیروزی در برایتون استراحت ترنت الکساندر-آرنولد نفع Neco ویلیامز و توزیع همکار 19 ساله Curtis جونز را به لیگ برتر آوردیم.

در مقابل برنلی را مستند پرسنل مشکلات – صدمات و قرارداد مسائل دیدم سمت چپ-پشت اریک پیترس بازی در سمت راست هافبک.

Andy Robertson opened the scoring (Oli Scarff/NMC Pool/PA)
اندی رابرتسون را باز کرد به ثمر رساند (Oli Scarff/NMC استخر/PA)

لیورپول در زمان بهره برداری کامل از آن به عنوان ارشد full-back رابرتسون استراحت در اواسط هفته در آن زمان بر خود منجر به حمله از پهلو.

صلیب پس از عبور اخراج شد از سمت چپ به عنوان برنلی تلاش برای ذخیره کردن یک لمس بر روی مخالفان خود هرگز به ذهن دریافت توپ کردن آنها.

سین دیچه طرف شد و کنار به راحتی توسط برخی از سریع با یک لمس عبور حرکت می کند که آنها متعهد تنها یک خطا در باز کردن 45 دقیقه با وجود داشتن برای دفاع از 73 درصد در اختیار خود را میزبان.

اگر نه این بود که پاپ به تنهایی در تلاش برای نگه داشتن Clarets در این بازی محمد صلاح از مسابقه برای بوت طلایی و خود را در سرب برای بسیاری از لیگ برتر کلین شیت در این فصل لیورپول می توانست خارج از دید.

در حالی که او به دست دو به حدی انکار صلاح دو بار از یک شلیک و دیگری با پاهای خود را به مصر قطع بر روی پای چپ خود او نمی تواند خود را گسترش مزیت سوم.

دوم خود را با صرفه جویی از صلاح منجر به یک گوشه و از شکست Fabinho lofted ظریف عبور به پست دور که در آن رابرتسون از بازگشت از گوشه وظایف تولید بطرف هدر بازگشت سراسر هدف و داخل پست دور.

جسارت تنها خود را در لیگ دوم هدف از این فصل هر دو هدر اسکاتلند بین المللی را بلند پروازانه 50-حیاط عبور خود را در سراسر محوطه جریمه با پای راست او را ره بود و لیورپول خوش شانس بودند برای فرار با تنها امتیازی از یک گوشه.

آن را یک لحظه بر روی صفحه رادار و لحظاتی بعد او پاره سمت چپ پایین پیروزی دوباره برای ارائه اذیت کردن کم متقابل شات که زیرفشار فقط گسترده ای از مراتب پست و پس از عبور از برای صلاح به سه راهی تا یال به صورت پاپ برای نجات دوباره در پر کشش.

لیورپول تسلط ادامه داد: در نیمه دوم به عنوان Roberto Firmino آمار پست پس از یال و صلاح در ترکیب درخشان و بهبود جونز Fabinho و صلاح همه تا به حال شانس.

و آنها را به پرداخت هزینه برای کسانی که نتواند به عنوان یک دفاعی گذشت دیدم آنها موفق به مقابله با 60-حیاط punted ضربه آزاد را در محوطه جریمه به عنوان رودریگز اخراج صفحه اصلی جیمز Tarkowski را بد گویی کردن از در.

پاپ ادامه داد: برای خنثی میزبان انکار الکساندر-آرنولد و یال بود اما برنلی جایگزین Gudmundsson که تقریبا ربوده قابل توجه برنده شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>