سن-رقابت های مردان بازی در حال تقویت مشخصات زنان سوپر لیگ


Tottenham Hotspur v Arsenal in the Women's Super League last November - ACTION IMAGES
تاتنهام v آرسنال در سوپر لیگ در ماه نوامبر گذشته عمل تصاویر
Women's Sport Social Embed
زنان, ورزش, اجتماعی, قراردادن

اولین مردان دربی شمال لندن در تاتنهام ورزشگاه اولین بار نیست که این دو باشگاه به ملاقات وجود دارد. که افتخار متعلق به جفت زنان تیم که در یک نقطه عطف آخر هفته برای زنان, فوتبال بازی کردن با پیروزی 2-0 آرسنال در مقابل زنان سوپر لیگ-ضبط جمعیت 38,262.

ورود تاتنهام و منچستر یونایتد به WSL – هر دو برنده ارتقاء به بالا پرواز از قهرمانی در سال 2019 – دیده است یک تلاش هماهنگ از فدراسیون فوتبال برای سرمایه گذاری در این رقابت مردان بازی به تقویت, مشخصات زنان.

روابط بین رقیب زنان تیم همیشه احساس مراتب بیشتر افلاطونی از خصمانه و در اسپرز تیم ملی وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که باید در هر دو طرف تقسیم شده است. سول کمپبل به آرسنال این است – اما بازیکنان هنوز درک اهمیت این دربی شمال لندن.

“من قطعا آن را احساس می کنید, می گوید:” تاتنهام هافبک جوزی سبز که کاپیتان های جانبی آن روز. “چگونه می تواند شما را نه ؟ وجود چنین سابقه دیرینه دارد و مهم نیست اگر آن را مردان و یا زنان. شما احساس می کنید مانند شما بخشی از این باشگاه پس از شما را در آن رقابت.

“من فکر می کنم ما رقابت بین ما و آرسنال تنها واقعا آغاز شده در یک نمایشگاه به صفحه این سال است. تاتنهام نبوده است حرفه ای زنان, تیم, تا این سال است. آرسنال باید بدیهی است تاسیس حرفه ای تنظیم برای چند سال. هر زمان که ما بازی آنها را به افرادی که نمی دانم در مورد زنان بحث فوتبال… اما من در تاتنهام چند فصل و من می خواهم بر این باورند که کمی ناعادلانه چرا که آنها همیشه به حال یک بیت از یک سر شروع می شود. من احساس کردم که ما تا به حال چیزی برای اثبات این سال نشان می دهد که ما با آنها وجود دارد و ما می توانیم به رقابت بپردازند.”

Rachel Furness of Tottenham battles with Danielle van de Donk of Arsenal - GETTY IMAGES
راشل Furness از تاتنهام جنگ با دانیل ون د Donk آرسنال – GETTY IMAGES

بخشی از دلیل آن است که زنان را بازی کرده است از لحاظ تاریخی فاقد رقابت است به دلیل آن است که هنوز هم دشوار است برای ایجاد یک حرفه ای در ورزش است.

کمتر باشگاه و کمتر تاسیس تیم های حرفه ای به این معنی است که بازیکنان به طور معمول حرکت به رقیب باشگاه: انگلستان لوسی برنز بازی های برگزار شده است برای هر دو لیورپول و اورتون; به عنوان یک بازیکن منچستر یونایتد زنان سر مربی کیسی سنگی برای لیورپول و آرسنال; سابق منچستر یونایتد کاپیتان الکس گرین نقل مکان کرد و به باشگاه لیورپول. سبز, 27, تنها امضا, او اولین قرارداد حرفه ای در سال گذشته است.

“قبل از آن من تا به حال هشت تا وقتی که شش شغل مشغول به کار در یک دبیرستان, آموزش PE و جغرافیا” او توضیح می دهد. “من می خواهم بازی فوتبال پس از. من می خواهم کشیدن 15 ساعت در روز گرفتن خانه از آموزش در 10:15. سپس آخر هفته خواهد بود تا در بازی فوتبال. اگر من تا به حال در یک بازی من می خواهم به سفر در یک شنبه و من نمی گردیم تا اواخر, اواخر روز یکشنبه. این یک پیوند سخت به نوعی به جایی که من هستم اما آن را تمام شده است به طوری که ارزش آن.”

Sports Briefing
ورزش توجیهی

او فکر بازگشت به این که اسپرز زنان به تور خود را از تاتنهام ورزشگاه در هفته قبل از دربی. آنها گفته شده بود ماه پیش که آنها به احتمال زیاد به بازی یک بازی وجود دارد; سپس آنها آموخته آن خواهد بود آرسنال. سپس آنها آموخته است که چگونه بسیاری از بلیط های آنها تا به حال به فروش می رسد.

“بسیاری از مردم ممکن است آن را به عنوان ترسناک اما من فکر می کنم شما رو به فکر می کنم از آن به عنوان یک فرصت را به بازی در یک مرحله بزرگ می گوید:” سبز.

“من سخت کار می کرد تا برای مدت طولانی به سعی و توان در بهترین موقعیت من را می توان در فوتبال است. من تو را دیدم آن را به عنوان یک فرصت بزرگ برای من فقط به نمایش گذاشتن آنچه که من می توانید انجام دهید در مقابل آن بسیاری از مردم واقعا قرار دادن یک چرخش مثبت در آن است.

“همه دختران بازی نمی در یک محل مانند آن. آن را کاملا غیر واقعی است. امکانات و فضای شما هنگامی که شما راه رفتن در اطراف است فقط باور نکردنی است. مورد علاقه من کمی دنبال شد در زمین و دیدن چقدر کامل است. آن را بی عیب و نقص. آن را بی عیب و نقص. این تنها چیزی است که شما رویای بازی در.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>