پس از 17 سال Masvidal است که در بالای جهان

Jorge Masvidal پوشیدن بنفش رنگ لباس با برگ طلا روی مچ پا به راهرو از جت خصوصی آماده شدن به او را به مبارزه از زندگی خود را, اما لحظه ای بود که خروج اما یک ورود.

به عنوان او در راهرو ایستاده بود از هواپیما او نسبت به جایی که می خواهم او خواهم آمد و پس از خیره به دور از کار اخراج کردن یک سلام. او به اطراف چرخید روی پاشنه خود و وارد کابین و یک زندگی متفاوت. Masvidal بود و در نهایت صعود آن مراحل نهایی را به جایی که تا چند مبارزان رسیدن به: UFC سوپر استار شدن.

خوش آمدید, خورخه Masvidal به که تصفیه هوایی که قبلا اشغال شده تنها توسط امثال Conor McGregor, Georges St-Pierre روندا راسی چاک لیدل, Tito Ortiz گرانبها و چند نفر دیگر. او وارد کرده است در بالای این بازی حضور قدرتمند که طرفداران سر و صدا را ببینید.

هیچ کس در خارج از مک گرگور در حال حاضر بزرگتر در این بازی است. اگر شما فکر می کنید آن را در زمان بسیاری از zeroes در چک UFC تا در نهایت با او به توافق برسند به چالش Kamaru عثمان برای سبک وزن عنوان شنبه فقط تماشای چه اتفاقی می افتد اگر او برنده و می گوید او می خواهد McGregor یا Nate Diaz بعدی.

او را یک شبه ستاره 17 سال در ساخت. مبارزه حرفه ای آغاز شد که در یک سنگ پهن زیادی پشت یک ماشین لباسشویی در میامی پس از گرفتن یک تماس در حالی که در یک مک دونالد از طریق درایو نهفت شنبه در مبارزه با جزیره در ابوظبی در رویداد اصلی یکی از بزرگترین نشان می دهد UFC تا به حال قرار داده است.

Jorge Masvidal reacts to the crowd during open workouts for UFC 244 in October 2019 in New York. (Photo by Mike Stobe/Zuffa LLC)
Jorge Masvidal واکنش نشان می دهد به جمعیت در طول باز کردن تمرینات UFC 244 در اکتبر 2019 در نیویورک است. (عکس از مایک Stobe/Zuffa LLC)

او برگزاری برای پول بیشتر ایستاده تا به کارفرمایان صحبت کردن از طرف کسانی که جنگجویان او گفته بودند underpaid و تحت قدردانی و نبود برنامه ریزی برای رقابت. وقتی UFC ساخته شده اخرین تلاش برای به دست آوردن او را به مبارزه با عثمان حدود دو ماه پیش Masvidal تمسخر در پیشنهاد و اصرار او نمی خواهد مبارزه تا زمانی که به او پرداخت شده بود چه احساس او ارزش داشت.

او گفت: ESPN کنی Mayne در “Who” سه شنبه که او احساس UFC او را اذیت می با آن قرارداد اصلی را به مبارزه عثمان بنابراین او آن کاهش یافته است. او تبدیل کردن یک دیدار بسیار بزرگ و سودآور payday اما او همچنین می دانست که او می خواهم که و بیشتر در نهایت. UFC جلو رفتم و رزرو گیلبرت می سوزد.

اما زمانی که می سوزد آزمایش مثبت در روز جمعه برای COVID-19, Masvidal به اخطار قبلی است که او در نهایت می توانید معامله او می خواست شروع به شکل گرفتن است. هم تیمی خود را داستین Poirier گفت: او می خواهم با او کار می کرد همه از طریق این اردوگاه را برای خود ژوئن 27, مبارزه با دن, فاحشه عالی, به عنوان اگر او می دانست که او تا به حال مبارزه او بود.

یکشنبه او در لاس وگاس و در روز دوشنبه او با هواپیما به ابوظبی. و هر چند او گفت که او 192 پوند در جولای 4 روز او موافقت کرد به مبارزه و نیاز به از دست دادن 22 پوند را به عنوان حد 170 روز جمعه صبح او با اینحال در زمان نیش از یک پیتزا هنگامی که هواپیما متوقف شده برای سوخت در رم.

او گفت Mayne او پشیمان گرفتن نیش اما دانستن Masvidal آن را نیز احتمالا یک محاسبه و انتخاب است. بچه ها که فکر می کنم آنها در حال رفتن به مبارزه برای کسب وزن در بزرگترین مبارزه زندگی خود را نمی خورند پیتزا حتی کمی در روز قبل از آنها به کاهش وزن معادل خوب به اندازه یک جک راسل تریر.

او فقط ممکن است ارسال یک پیام است که هیچ چیز نگران او: ساخت نه وزن و نه مبارزه با عثمان و نه فشار است که همراه با صرفه جویی در یک رویداد عظیم در لحظه آخر.

Masvidal مربی آزمایش مثبت برای COVID-19 جلوتر از UFC 251

او برخی از اخبار بد را به عنوان او آماده برای ترک زمانی که او یاد گرفته که او بسیار مورد توجه مربی و دوست نزدیک مایک براون همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 و نمی توانستم سفر به ابوظبی.

آن را از دست دادن قابل توجهی به دلیل این نیست مایک پری با دوست دختر خود را در گوشه ای خود را برای رفتن به مبارزه با میکی صفرا. وجود دارد یک عنوان جهان در معرض خطر و عثمان یکی از با استعداد ترین مبارزان در بازی. خوب است گوشه ای می و اغلب تفاوت را.

تا آنجا که Masvidal می خواهد قهوه ای شود و به او این باور: آن را بیشتر به دلایل شخصی از هر چیز دیگری. در حالی که قهوه ای است یک مربی Masvidal می داند آنچه که او نیاز به انجام. او باید خوب دیگر مردم در گوشه ای خود را که او را از حق مشاوره است.

او فقط نا امید که شاید بهترین ساعت, برنده UFC عنوان در 49 مبارزه و 17 سال پس از او آغاز شد دوستان خود را نمی خواهد وجود داشته باشد.

“آن را sucks عاطفی فقط به خاطر من می خواهم او وجود دارد وقتی که من دریافت که کمربند” Masvidal گفت Mayne. “من نیاز به این فرد وجود دارد چون او شده است بخش بزرگی از زندگی حرفه ای من. ما شده ایم دوستان برای یک مدت زمان طولانی نیز هست. در آن زمان درجه از همه ما است. هر یک از cornermen ویران شد آن است.”

که ویرانی را به نوبه خود به وجد نسبتا به سرعت اگر Masvidal می شود کار انجام می شود در برابر عثمان. در حالی که Masvidal گفت: در مصاحبه های او احترام نیست عثمان که فقط او را به فروش ، او می داند که این خواهد بود که سخت ترین تست او تا کنون با آن مواجه است.

اما در اینجا یک کلمه حکیم:

اگر شما در میان کسانی که مظنون است که عثمان یک NCAA Division II ملی قهرمان کشتی گیر در حال رفتن به rag-doll Masvidal و کوبیدن او بر روی زمین ، Masvidal فوق العاده دفاعی کشتی متوقف می شود و حدود چهار نفر از هر پنج takedown تلاش با توجه به UFCstats.com.

به علاوه عثمان صرف بسیاری از اردوگاه های آموزشی آماده سازی برای سوختگی در مبارزه بود که بعید است برای رسیدن به زمین است.

وجود دارد یک احتمال قوی این خواهد بود که امینی مبارزه برای امتداد طولانی است که مبارزه Masvidal را دوست دارد.

Masvidal در اوسمان: “من قصد دارم به تعمید خود’

طرفداران رشد کرده اند او را دوست دارم زیرا آنها می توانند حس عشق خود را برای آنچه که او انجام می دهند. آنها عشق راه خود را با کلمات و ظالمانه خود را نگاه کنید و تمایل خود را اگر نه اشتیاق, به دست انداختن قدرت.

او را به عنوان بلانت به عنوان یک حق بینی و نمی مرعوب بسیار از هر چیزی. زمانی که Mayne او را در مورد خود برنامه بازی او نمی خجالتی و دور از سوال به عنوان بسیاری از مبارزان را انجام دهد و یا بحث در بسیار از لحاظ فنی که روحانی نمی تواند مربوط به.

او صحبت کرد زبان از افرادی که در حال رفتن به با صدای تلپ پایین $64.95 در شماره روز شنبه به سازمان دیده بان او را در این محتمل اجرا در عنوان.

“من به ویژه secret sauce طرح در حال حاضر,” او گفت:. “بین من و شما البته من می تواند به شما برخی از نکات است. من قصد دارم به تعمید او ، این چیزی است که شما می توانید شرط می بندم. که راز سس سمت راست وجود دارد. من قصد دارم به تعمید او من قصد دارم به آن را در خشونت مد و من قصد دارم برای جدا کردن خودم از این بسته حتی بیشتر از من در گذشته است.”

او یک گام دیگر برای رفتن به بالای کوه. این ستاره نکردم کارت با سه عنوان دعوا از جمله پتر یان در مقابل خوزه آلدو در خروس وزن. وجود دارد دو فعال قهرمانان بر روی کارت (عثمان و قهرمان ورزشکار پروزن الکساندر Volkanovski) و چهار قهرمانان سابق (آلدو حداکثر هالووی رز Namajunas و جسیکا Andrade) اما هیچ یک از مشخصات بالاتر از مردی که با افتخار می پوشد “Baddest مادر[expletive]” کمربند.

این جرگه Masvidal را نشان می دهد. و اگر او برنده دست و پنجه نرم کردن دلیل قصد دارد به بزرگ دلار و آتش بازی های بزرگ آمده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>