اتحادیه مناقشه قرار داده NFL فصل در معرض خطر


یک NFL شد منبع شکستن لیگ پیشنهاد به عقب کشیدن بازیکن حقوق به اندازه 35 درصد برای کمک به مدیریت درآمد و زیان در سال 2020 است. فریم آن را به عنوان یک درخواست بود که فقط نوک کوه یخ این منبع گفت این پیش بینی یک آینده مبارزه با آن قرار داده خواهد شد NFL و اتحادیه بازیکنان به عمیق حفر ترانشه و احتمالا به مخاطره می اندازد شروع فصل در ماه سپتامبر.

در نهایت منبع املای درآمد از دست دادن و فقدان یک بازیکن giveback در یک جمله.

“این یک مشکل بزرگ است که قصد ندارم به دور است” این منبع گفت: “یاهو ورزشی در روز پنج شنبه. “یک راه یا دیگری آن را به به سودا را [بین لیگ و اتحادیه] اگر این است که رفتن به کار می کنند.”

یک مشکل عمده است که قصد ندارم به دور است.

این NFL پشت صحنه در حال حاضر. به عنوان لیگ قرار می دهد جلو فرعی — و تا حدودی مزخرف — پروتکل های مانند که قادر به انجام یک postgame نیوجرسی مبادله وجود دارد ماهی های بزرگتر به سرخ در چند هفته آینده. و فضا برای به دست آوردن این کار انجام شده است کاهش به نقطه ای که آن را نگران کننده بازیکنان.

به طوری که زمانی که بازیکنان NFL انجمن باز بود تماس بگیرید با عضویت در هفته گذشته یک مناجات از بازیکنان ابراز سوء ظن جدی در مورد قابلیت اطمینان از پروتکل های ایمنی — نه به ذکر است این نوار از سوالات پاسخ داده نشده. Indianapolis Colts کارفرمایی رودخانه های فیلیپ پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک بدون علامت بازیکن مثبت آزمایش قبل از سوپر باول. Houston Texans پایان دفاعی J. J. وات سوال که آیا NFL تا به حال تمام پروتکل ها به انتظارنشسته بودند تا برای افتتاح اردوگاه آموزشی.

ناگهان یک تصویر پدید آمده است: با اردوگاه گزارش فقط هفته دور و COVID-19 اضطراب به عنوان واقعی را به عنوان همیشه بازیکنان NFL به نظر می رسد می شود بسیار نامشخص در مورد اینکه آیا آنها هستند مصرف اکثر خطرات در این تلاش است. به طور طبیعی, پرسش های خود را باید بر محور که آیا NFL آماده بود برای حفاظت از آنها.

یک عامل است که گوش به NFLPA تماس با یکی از بازیکنان خود گفت که او شنیده ام “بسیاری از اضطراب است.”

با توجه به کار انجام شود — و با چند تیم مقامات صحبت کرد که به یاهو ورزشی توصیف آینده اردوگاه های آموزشی با برخی از نوع اطناب در توصیف مناجات گمنام — “بسیاری از اضطراب” حس می کند. نه به ذکر است تعداد زیادی از پتانسیل برای همه چیز برای رفتن وری. در نظر بگیرید که کار قابل توجهی در جدول سمت چپ قبل از اردوگاه میله میله برای باز کردن در جولای 28.

Texans star J.J. Watt (99) questioned if the NFL has proper safety protocols ready for the 2020 season. (Photo by Don Juan Moore/Getty Images)
Texans ستاره J. J. وات (99) سوال اگر NFL دارای ایمنی مناسب پروتکل های آماده برای سال 2020 فصل است. (عکس توسط Don Juan مور/گتی ایماژ)

توافقات باید زده شود با NFL NFLPA

پول — این که آیا آن پرداخت و از بازیکنان در سال 2020 و یا تاثیر بر آینده حقوق و دستمزد کلاه — به سودا ،

این COVID-19 تست رژیم باید به سودا ،

این پروتکل در مورد چگونه اردوگاه اجرا می شود به صورت روزانه باید به سودا ،

ایمنی فراتر از پروتکل تست باید به سودا ،

تجهیزات تغییرات مانند اجباری صورت سپر باید سودا ،

و شاید بالاتر از همه چیز, بازیکنان باید متقاعد NFL انجام داده است همه چیز ممکن است برای تضمین ایمنی خود را.

که بسیاری برای به انجام رساندن در کمتر از سه هفته. و آن را ممکن است غیر ممکن است. آن را ممکن است به معنای شروع دیر برای اردوگاه های آموزشی. آن را ممکن است به معنای هیچ پیش فصل بازی. و آن را ممکن است منجر به تاخیر در این فصل به طور منظم چیزی NFL کاملا نمی خواهید که با یک offseason زد که تا حد زیادی در زمان البته در یک شکل متفاوت از سال گذشته است.

اما برای سال 2020 برای شروع در زمان تمام سوالات فوق باید حل و فصل شود. و پس از آنها NFL است به یک طرح روشن برای نگه داشتن بازیکنان در برابر پس از شیوع کروناویروس اتفاق می افتد — که می تواند یک اثر سرما است که باعث می شود بازیکنان به جلو و خارج از فصل یکهو. برنامه ریزی برای دریافت این فصل در جریان است که تنها نیمی از این تلاش است. نگه داشتن رطوبت در جریان بافندگی فقط به عنوان بزرگ است. وجود دارد و ممکن است یک راه برای متقاعد کردن بازیکنان است که اقدامات کافی وجود داشته باشد که تا زمانی که شیوع اتفاق می افتد.

Saints star Michael Thomas had a colorful reaction to ownership asking for players to put 35 percent of their 2020 salary into escrow. He tweeted: "Lol everyone will sit out and not play until they get their stuff together before we do this. 😂" (Photo by Mark Brown/Getty Images)
Saints ستاره مایکل توماس حال رنگارنگ واکنش به مالکیت درخواست بازیکنان برای قرار دادن 35 درصد از حقوق و دستمزد سال 2020 به سپردن. او در توئیتر خود نوشت: “سلام به همه خواهد نشستن و بازی تا زمانی که آنها مسائل خود را با هم قبل از ما انجام این کار است. 😂” (عکس از علامت های قهوه ای/گتی ایماژ)

مالی طوفان در حال رفتن به ضربه NFL سخت

وجود دارد دو قابل توجهی از جبهه حمله که NFL و NFLPA در حال تلاش برای درمان در حال حاضر. این اولین بار است که گرفتن هر چیز در جای خود باید واقعی شود. دوم این است که چگونه برای مقابله با این اجتناب ناپذیر مالی و شهاب سنگ است که از رفتن برای NFL. یکی که بازیکنان بر این باورند که آنها باید برای مقابله با, چرا که آنها در حال گرفتن سهم از عفونت خطرات با بیرون رفتن و کوبیدن به یکدیگر به نام از داشتن یک فصل و نگه داشتن تلویزیون درآمد سالم و امن است.

بازیکنان و اتحادیه ارسال کرده اند یکپارچه پیام: آنها باید پرداخت شود هر صد واحد به آنها بدهکار — با 35 درصد تخفیف و آنها باید آن پول با هیچ پیش فصل بازی و با تیم به طور آهسته از مبالغ عظیم پول برای تست و ایمنی در حالی که به طور همزمان فروش به طور قابل توجهی کمتر از بلیط.

که راه اندازی یک مالی رو کردن که موظف است سر خود را به عقب دوباره قبل از سپتامبر. نشان می دهد 35 درصد کاهش در حقوق و دستمزد به کمک به جبران هزینه های عملیاتی NFL ارسال یک پیام واضح و روشن از صاحبان حق رای: اگر ما در حال رفتن به از دست دادن درآمد بازیکنان باید از دست دادن برخی از حقوق و دستمزد. ما باید شرکای برابر در از دست دادن.

یک لیگ منبع آشنا با برخی از درآمد-از دست دادن مدل املای چرا تیم صاحبان این راه احساس گفتن یاهو ورزشی در روز پنج شنبه که برخی پیش بینی ها نشان می دهد درآمد ضربه آنقدر گران است که 2021 حقوق و دستمزد کلاه ممکن است مجبور به کاهش تا آنجا که $40 میلیون نفر در هر تیم به منعکس کننده 2020 شیب. چنین یک واقعیت خواهد بود روز قیامت برای بسیاری از تیم های که در حال حاضر به دنبال مانند آنها خواهید بود در برابر فشار درپوش حقوق در سال 2021.

“احتمال بیشتری نسبت به نه [NFL] و اتحادیه خواهد صاف آن را با در نظر گرفتن افزایش کوچکتر از پول از آینده کلاه” این منبع گفت. “این خواهد بود ساخته شده در مجموع از پنج یا شش یا 10 حقوق و دستمزد کلاه از همه در یک بار.”

بالا رتبه بندی AFC تیم اعلام کرد این احتمال — که آمار جذب می شود اما همچنین گسترش است.

اما لیگ منبع افزود: “این آمار می تواند به رفع اگر بازیکنان بودند حاضر به بازگشت برخی از حقوق در حال حاضر برای کمک به تیم های مقابله با هزینه های که در حال رفتن به افزایش و درآمد است که در حال رفتن به کوچک شدن.”

این اتحادیه ساخته شده است که آن احساسات را در یک توده جمع حقوق و دستمزد giveback روشن است. آن را به اتفاق می افتد. همانطور که در هرگز. به جای آن خواهد شد در آینده از بازیکنان که می خواهد به از دست دادن برخی از سرمایه به عنوان آینده حقوق و دستمزد کلاه افزایش کمتر پرخاشگرانه از اصل برنامه ریزی شده.

که به ما طول می کشد برای شروع رو به کاهش روز پیش رو — و این واقعیت است که برای این کار هر بلوک ساختمان اساسی هنوز به محل قرار داده. چیزهایی که نمی خواهید به حل و فصل شود با صدور احکام در مورد نیوجرسی مبادلات. در تصویر بزرگتر که فقط یک جزئیات کوچک.

و مگر لیگ و اتحادیه می توانید در همان صفحه در مد سریع هیچ یک از کوچک چیزهای مهم خواهد بود. به دلیل وجود خواهد داشت یک فصل NFL به پیاده سازی آن در وهله اول.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>