سریعترین راه برای حرکت از طریق آی فون خود را به صفحه اصلی صفحات و پوشه ها

اگر شما تعداد زیادی از برنامه های شما به احتمال زیاد بسیاری از صفحات هوم اسکرین مگر اینکه شما آنها را مخفی می کردند. با بسیاری از صفحات کشیدن به یکی از خاص می تواند احساس بسیار خسته کننده به خصوص اگر شما در حال انجام این کار مکرر بارها و بارها. اگر این برای تلفن های موبایل مانند آی فون خود را شما باید بدانید که شما در حال کشیدن اشتباه است. وجود دارد یک مقدار سریع تر راه برای گرفتن در اطراف صفحه نمایش خود را به لطف iOS 14.

شما می دانید آن نقطه در صفحه اصلی خود ؟ در جهت عمودی آنها در بالای صفحه نمایش را بارانداز در حالی که آنها بسیار پایین در حالت افقی. آنها نشان می دهد که صفحه نمایش صفحه شما در حال حاضر. حتی وجود دارد یک نقطه برای امروز مشاهده که در آن تمام ویدجت های جدید و قدیمی به نظر می رسد.

به جای کشیدن از طریق صفحات در صفحه اصلی شما می توانید ضربه بزنید نقطه به حرکت بین صفحات. اما در iOS 14 باعث می شود کل نقطه منطقه swipeable نیز شبیه به صفحه کلید از emoji مخفی ویژگی اسکرول. حرکت نزولی تنها به ضربه تند وشدید زدن عمل است که امروز مشاهده است و دیگر یک نقطه و نه برنامه جدید کتابخانه.

دو راه اصلی وجود دارد به کش رفتن از طریق صفحات خود را با استفاده از نقطه. اول طولانی فشار بر روی نقطه تا زمانی که شفاف مرز به نظر می رسد و سپس ضربه تند وشدید زدن است که در آن مرز. شما حرکت را از طریق صفحات به عنوان سریع به عنوان شما کش رفتن. دوم طولانی فشار نقطه تا زمینه شفاف به نظر می رسد و سپس ضربه تند وشدید زدن به سرعت از مرز. در حال حاضر iOS را کش رفتن از طریق صفحات خود را در یک نرخ ثابت.

و فقط مانند بهره برداری از نقاط شما می توانید با استفاده از ابجو بد و کم مایه در نه تنها در صفحات هوم اسکرین اما در پوشه به اطراف برنامه های خود را سریع تر در هر کجا که ممکن است.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>