مخازن بسیاری: برخی از تیم ها ممکن است تلاش برای از دست دادن

بسیاری از تانک. ما می تواند در بسیاری از تانک در اورلاندو است.

تعدادی از بازیکنان در حال حاضر تصمیم گرفتند از NBA را راه اندازی مجدد. دیگران باید آسیب های ذکر شده به عنوان دلیل در مراسم شرکت نمی کنند. بیشتر مجبور شده اند از مثبت COVID-19 انجام شد. فهرست اسامی در حال تخلیه شده است. حتی برخی از بازیکنان که قصد دارید در خارج از فصل ابراز رزرو در مورد انجام این کار. وجود دارد دلیل کمی فراتر از سود مالی برای هر کسی وجود داشته باشد. این دستور برای بد بازی بسکتبال.

اما بدتر از بد بسکتبال عمدا بد بازی بسکتبال.

اگر نه برای ظاهر شدن در هر یک از دیگر برنامه های واشنگتن ویزاردز و بروکلین نتس ممکن است از دست دادن هر بازی آنها بازی در دیزنی جهان. و دلیل خوب است. نه تیم هیچ شانسی برای برنده شدن یک سری حذفی و هر دو بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته پلی آف به طور کامل. ورزشکاران ممکن است در مورد مراقبت از امنیت بالاتری پیش نویس انتخاب کنید که به طور بالقوه می تواند خود را نقطه فهرستی فصل آینده, اما از آن است که ناخواسته به نفع تیم است که بازیکنان انگیزه بیشتری برای به نمایش گذاشتن خود از را به نفع خود.

شبکه خاص خود را از دست بدهند در دور اول انتخاب کنید اگر آنها پیشبرد به دور و آنها را انتخاب کنید هیچ کمتر از 14 اگر آنها را رها کردن به قرعه کشی همراه با 2.4 درصد در حال حرکت به بالا ،

بروکلین آوردن یک پوسته تیم اورلاندو پس از کوین دورنت و Kyrie Irving تصمیم به تمرکز خود را نوتوانی تلاش در بازگشت فصل آینده نیکولا Claxton اعلام کرد یک جراحی شانه سه به علاوه ماه به وقفه ویلسون چندلر تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد به دلایل خانوادگی و مثبت coronavirus آزمون led اسپنسر Dinwiddie, DeAndre Jordan و Taurean شاهزاده به چشم پوشی برای بقیه فصل.

اگر شما تعجب که چرا شبکه های امضا شده به خوبی سفر جانبازان جمال کرافورد و Michael Beasley — نه از آنها می تواند امن فهرستی نقطه در هر نقطه در لیگ قبل از خاموش شدن — به جای اضافه کردن G لیگ چشم انداز که ممکن است ثابت کند شایسته درآمد 2020-21 نقطه فهرستی شما به تنهایی نیست. کرافورد و Beasley خواهد رسید در اورلاندو مایل به برنده اما به نظر می رسد آنها به ارمغان آورد وجود دارد به از دست دادن.

اگر بروکلین از دست می دهد تمام هشت بازی در حباب جادوگران را برای برنده شدن فقط یکی از بازی های اضافی به زور حداقل رقابتی بازی در سری یک هشتم بذر قابل تصور است. ممکن است آن را سرگرم کننده برای دیدن آنچه در طول شبکه را به دست راست دو بازی به واشنگتن و امن دور اول انتخاب کنید.

Wizards stars Bradley Beal and John Wall will not be making the trip to Orlando. (Michael Reaves/Getty Images)
جادوگران ستاره Bradley Beal و جان دیوار نمی خواهد ساخت سفر به اورلاندو. (مایکل نفره/گتی ایماژ)

البته برنده شدن هر چیزی در اورلاندو خواهد بود بدجور دشوار است برای جادوگران که سه تا از بهترین بازیکنان هستند و ماندن در خانه. Bradley Beal اواخر تصمیم به استراحت خود روتاتور کاف ساخته شده بود از نگرانی برای چه “بهترین خواهد بود برای همه ما در دراز مدت است.” جان دیوار “110 درصد” سالم است اما نمی خواهد بازگشت از آشیل آسیب تا فصل آینده است. و دیویس Bertans است اولویت خود را رایگان آژانس بیش از بازی.

شما نمی توانید سرزنش هر یک از آنها را برای تصمیم گیری کنند اما واشنگتن تمرکز در حال حاضر تبدیل به 2020-21 هنگامی که جادوگران خواهد شد چاک دار نهم در قرعه کشی و صاحبان 20.2 درصد شانس در بالا و چهار انتخاب کنید در صورتی که موفق به پلی آف. باید حرکت اسمیت و Rui Hachimura آنها منجر به یک هشتم دانه جادوگران خواهد به جای پیش نویس 15 با هیچ شانسی برای حرکت به قرعه کشی. هیچ تفاوت کوچک.

جادوگران مثال نخست از دلیل آوردن 22 تیم به اورلاندو بود یک تصمیم ضعیف انگیزه چیزی بیشتر از پول است. اگر ایمنی بود اولویت بی ارزش اضافه کردن 210 نفر از شش غیر حذفی تیم به حباب هرگز اتفاق افتاده است. به جای دو اضافی واشنگتن بازیکنان بودند در مدرسه برای شروع از اردوگاه های آموزشی در این هفته به دلیل مثبت COVID-19 آزمون و NBA فیلدینگ یک تیم غیر قابل تشخیص از یکی که تا به حال شانس کمی برای ساخت برگشتی به هر حال.

یکی از جذاب تانک فرصت را متعلق به شهر اوکلاهما تندر و فیلادلفیا 76ers. OKC را در دور اول انتخاب کنید انتقال به فیلادلفیا اگر آن را سقوط در خارج از top 20. در غیر این صورت Sixers دریافت یک جفت از آینده دوم سرآمد. تندر (40-24) در حال حاضر بسته شده برای 21st پیش نویس انتخاب یک نقطه در پشت Sixers (39-26) در تاریخ 20. کدام تیم از دست می دهد و بیشتر در داخل حباب می توانید انتخاب کنید.

به طور کلی وجود دارد باید کمتر تانک در غرب که در آن Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans و ساکرامنتو کینگز در حال حاضر در داخل چهار پنجره بازی لازم است به زور یک بازی در سری با ممفیس گریزلیز. تریل با Yll Nurkic و ژاک Collins بازگشت از مصدومیت و پلیکان با صهیون Williamson, انداخته حتی ممکن است قادر به متقاعد کردن خود آنها می تواند لس آنجلس لیکرز یک سری در دور اول اگر آنها به سرنگون گریزلیز برای هشتم بذر.

در ضمن ممفیس بدون انگیزه به عنوان یک سازمان به سقوط از برگشتی اگر فقط به این دلیل خود را در دور اول انتخاب کنید (بالا-شش حفاظت شده در این فصل و یا محافظت نشده در سال 2021) متعلق به بوستون سلتیکز. تریل, پلیکان و پادشاهان همه خود میدارد دور اول این سال و یک کم در صد قرعه کشی شانس حرکت از وسط دور اول به بالا از پیش نویس است. خود را به تانک می آیند از بازیکنان از دست دادن علاقه به شرکت در يک کسب و کار سرمایه گذاری در یک coronavirus کانون.

شما ممکن است فکر می کنم سن آنتونیو اسپرز خواهد بود انگیزه 22-فصل حذفی خط اما LaMarcus Aldridge تصمیم به انجام پایان فصل جراحی شانه یک ماه پس از بازی 37 دقیقه آخر بازی قبل از استراحت نشان می دهد در غیر این صورت. اسپرز اند و نه پس از چهار تیم دانکن و قرعه کشی و حق رای دادن برای اولین بار قرعه کشی انتخاب و از آن پس منتظر است در طرف دیگر از حباب است. این همه باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا اسپرز و 71 ساله مربی بودند حتی خواسته برای سفر به اورلاندو.

بیشتر فاحش است Phoenix Suns مشارکت. آنها هیچ شانسی برای ساخت بازی های سه در چهار غیر حذفی تیم در مقابل آنها فقط به زور یک بازی در سری برای هشتم بذر. فصل خود را بیش از صرفه جویی برای بازی از هشت بازی های باقی مانده در برنامه های خود و آنها حتی نمی تواند در زمینه یک فهرست کامل برای اولین بار خود را در عمل به دلیل چند بازیکن بودند در سمت چپ صفحه اصلی با توجه به مثبت COVID-19 انجام شد.

با نقطه خود را در قرعه کشی قفل شده در شماره 10 (مگر اینکه جادوگران مدیریت را به پلی آف) خورشید ممکن است تانک, اما آنها خواهد شد بازی بی معنی بازی بسکتبال, حضور خود را در خدمت چیزی بیش از بازی اسپویلر به چند تیم در هشت بازی تخته هنوز مانورهای رندانه به صورت حذفی بذر.

آیا شما هیجان زده و در عین حال برای خورشید و جادوگران به راه اندازی مجدد فصل در برابر یکدیگر در یک بعد از ظهر جمعه? دایره است و روز بعد جادوگران-شبکه بازی بر روی تقویم خود را. آنچه در یک جهان که در آن تیم NBA انجام یک اردوگاه آموزشی در طول یک بیماری همه گیر به بازی بازی هیچ کس در مورد مراقبت — آنهایی که در آن آنها ممکن است به نفع از دست دادن. حداقل rehabbing کلی Oubre جونیور ساخته شده سفر به شاید بازی نیست.

بیشتر از ما NBA راه اندازی مجدد سری:

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>