MLBUA انتشار بیانیه ای در مورد جو غرب COVID-19 نظرات


لیگ بیس بال داوران انجمن (MLBUA) منتشر شد بیانیه ای در روز پنج شنبه پرداختن به نظرات اخیر ساخته شده در مورد COVID-19 داوری جو غرب است. در این بیانیه آمده است:

اخیر نظرات عمومی در مورد زمان Coronavirus همه گیر نیست و به هیچ وجه منعکس کننده موقعیت از لیگ اصلی بیس بال داوران انجمن.

ملت ما و جهان به شدت رنج می برد از این ویروس مرگبار است. در میان ادامه درد و رنج داوران در حال تلاش برای انجام بخشی از ما را به بازی بیس بال به عقب بر روی زمین و به خانه ها از طرفداران در همه جا.

این MLBUA به طور کامل پشتیبانی ایمنی و بهداشت پروتکل به توافق MLB و MLBPA و ما توافق کرده اند که برای ایجاد تغییرات چشمگیر ما به طور معمول شرایط کار در تلاش برای حرکت به این بی سابقه ای شود.

سلامتی هر کس که در این فصل اتفاق می افتد از اهمیت به MLBUA — خودمان و خانواده ما تیم پرسنل و خانواده های MLB دفتر پرسنل و خانواده های آنها و همچنین شماری دیگر از “پشت صحنه” افرادی که واقعا بازی آنچه در آن است. آن است که مسئولیت بسیار جذاب و یکی از ما را به آرامی.

صرف نظر از هر گونه داوری شخصی انداز زمانی که ما گزارش برای از سر بهار آموزش و 2020 فصل ما انجام خواهد شد خودمان را به عنوان حرفه ای و مطابق با ایمنی و بهداشت پروتکل های.

ما نگاه رو به جلو به عقب در این زمینه به زودی به بازی ما نقش کوچک در ارائه قدرت شفا از بیس بال به طرفداران این بازی فوق العاده است.

غرب 67 گفت: در حالی که او کسی است که در نظر گرفته “خطر بالا” در طول همه گیر او قصد دارد برای رفتن به محل کار. او همچنین ابراز شک و تردید در مورد کوروناویروس داده و گفت: “من باور نمی کنم در قلب من است که همه این مرگ و میر شده است از coronavirus.”

غرب دو برابر کردن در پنجشنبه گفتن در باب Nightengale از ایالات متحده آمریکا امروز “این آمار دقیق نیست برای من مهم نیست که شمارش آنها.” غرب نیز حمایت یک تئوری توطئه و گفت: “سیستم ما این است که پس از خراب کردن آنها خالی بیمارستان ها به دلیل وجود دارد هیچ عمل جراحی انتخابی. دولت ارائه شده است این بیمارستان پول اضافی اگر کسی می میرد از coronavirus. بنابراین هر کس که می میرد دلیل است که از coronavirus. من اهمیتی نمی دهند اگر شما با یک ماشین تصادف این کوروناویروس.”

این خوب است که MLBUA انکار غرب حتی اگر آن را اشاره نمی کند او را با نام. که می شود گفت این است که به اندازه کافی ؟ اگر شما یک بازیکن, چگونه راحت شما را به بازی در یک بازی که در آن غرب در حال کار است ؟ آیا شما به او اعتماد به تماس از یک بازیکن که licked از انگشتان دست خود را و یا سرفه به دست خود را قبل از دست زدن به بیس بال ؟ آیا شما به او اعتماد نمی کنید در صورت خود را زمانی که او احساس می کند شما بی احترامی او را با پرسش از یک تماس ؟

به منظور برای این کل چیزی که به کار بازیکنان و مربیان و داوران و سایر پرسنل نیاز به یک سطح معینی از اعتماد به یکدیگر است. بازیکنان که در معرض خطر هستند یا کسانی که در معرض خطر و اعضای خانواده با تکیه بر هر کس دیگری به تصمیم گیری هوشمند. آنها اعتماد هم تیمی های خود را, et. al. به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله به بیرون رفتن به کافه ها و رستوران های صادقانه دست خود را بشویید. تمام طول می کشد یک لغزش برای همه چیز برای رفتن وری برای یک بازیکن و در نتیجه بازی. این ساده است نه اختلاف نظر; زندگی و معیشت خط هستند. غرب با خود بی اعتنا نظرات است نه تکریم هر گونه اعتماد.

Follow @Baer_Bill

MLBUA انتشار بیانیه ای در مورد جو غرب COVID-19 دیدگاه در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>