میچل شوارتز در پاسخ به ضد سامی احساسات برانگیخته شده توسط DeSean Jackson

در پاسخ به Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson ضد سامی instagram ارسال از دوشنبه, Kansas City Chiefs حق مقابله با Mitchell شوارتز ارسال پیام به حساب توییتر خود در شب چهارشنبه.

شوارتز پیام با عنوان ساده “برخی از افکار…” او دیدگاه در این ارسال جکسون ساخته شده و او امیدوار است که آن را به طور بالقوه می تواند کمک به متحد کردن مواضع در برابر ظلم و ستم مواجه با هر دو سیاه و جوامع یهودی.

“به عنوان یک یهودی آمریکایی در NFL من ایستاده با برادران من از همه نژادها و مذاهب در برابر هر شکل از تبعیض و نفرت” شوارتز نوشت.

“یکی از چیزهایی که باعث می شود بازی ما آنقدر بزرگ است متنوع پس زمینه از بچه ها در اتاق قفل نه فقط از نظر نژادی اما مذهبی نیز هست. اگر چه در تجربه شخصی من هم تیمی های من همواره حمایت و علاقه مند به من ایمان ستیزی در حال افزایش در این کشور است. فاجعه پس از فاجعه تعدادی از جرایم ناشی از نفرت علیه یهودیان رسیده است سطح رکورد در چند سال گذشته است.

“امید من این است که ما می توانیم با استفاده از این لحظه به روشن و آگاهی به نفرت و ظلم و ستم جامعه یهودی هنوز هم چهره در حالی که ایستاده قوی با سیاه زندگی مهم جنبش است. ما فقط می توانید تغییر دهید اگر ما محکوم کردن نژادپرستی و تعصب در همه اشکال آن است. ما عامل به عنوان ورزشکاران یک ابزار قدرتمند و با آنها می آید بسیار زیاد مسئولیت. همه ما می توانید انجام دهید بهتر است.”

جکسون عذرخواهی کرد برای پست خود است که اشاره به یک نقل قول به دروغ نسبت داده شده به آدولف هیتلر ادعا “یهودیان را باج خواهی امریکا است. [آنها] را گرفتن و آمریکا طرح خود برای سلطه بر جهان کار نخواهد کرد اگر سیاهان می دانم که آنها چه کسانی بودند.”

جکسون قول داده است برای نشان دادن خود عذرخواهی را فراتر از کلمات استفاده می شود و به نام این ارسال “حساس و بد آگاه است.”

میچل شوارتز در پاسخ به ضد سامی احساسات برانگیخته شده توسط DeSean Jackson در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>