چگونه به برچسب اطلاعات تماس در iMessage گروه چت در آی فون خود را در iOS 14


کارگردانی یک پیام در یک فرد خاص در یک مکالمه گروهی یا به انتخاب چند نفر در این گروه می تواند مشکل اگر شما در خصوص فعال یا گیج کننده chat. اطلاعیه ها و مدالها را بر روی آی فون خود را می تواند کمک به شما پیگیری پیام های مهم, اما هنوز هم آسان به دست یکی به معنای برای شما و نه کل گروه — به همین دلیل است که شما می توانید در حال حاضر ذکر است مخاطبین و یا برچسب در پیام ها در iOS 14.

بسیار شبیه به شما را در Twitter, Instagram و دیگر رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, شما هم اکنون می توانید مستقیم از iMessage به یک نفر در یک مکالمه گروهی صرفا با تایپ کردن در نام خود را. در حالی که شما ممکن است به طور غریزی سعی کنید با استفاده از @ نماد به “در” آنها آن را نمی خواهد کار در پیام ها را به عنوان نشانی از آن را در برنامه های دیگر.

قوانین Tagging نفر در گروه چت

  • ذکر اطلاعات تماس در پیام تنها با این نسخهها کار در گروه چت iMessage. بنابراین اگر یک کاربر اندروید در این گفتگو که نیروهای آن به عرصه SMS و MMS متون شما نمی توانید برچسب به هر کسی.
  • فرد یا افرادی که باید در iMessage چت گروهی. که به معنی برچسب زدن در پیام نیست یک راه برای اضافه کردن کسی به مکالمه گروهی. شما هنوز هم باید برای اضافه کردن مردم از “اطلاعات” را فشار دهید.
  • برچسب زدن ارتباط را با این حال شما باید نام تماس در تماس برنامه. این می تواند باشد که فرد iMessage مشخصات نام به عنوان تعیین شده توسط آنها و یا از آن می تواند نام emoji نام مستعار شخصیت یا یکی دیگر از برچسب هایی که شما داده اید به خودتان آنها را.
  • شما می توانید ذکر است بیش از یک نفر در هر پیام, اما اگر شما در حال برچسب زدن هر کس در این گروه شما نیز ممکن است برچسب نیست هر کسی.
  • شما می توانید تگ مردم در یک در یک چت اما بسیار وجود دارد از یک نقطه به نقطه آن وجود دارد ؟
  • شما می توانید تگ مردم هستند که در iOS 13 و تحت, اما آن را مانند یک متن به طور منظم به آنها را در هر راه.
  • متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای متوقف کردن دیگران از ذکر شما در مکالمات گروهی.

اشاره به کسی یا چند نفر در چت

هنگامی که شما در iMessage گروه موضوع نوشتن محتوای پیام به عنوان شما معمولا تنها اضافه کردن نام خود را بخشی از خود نام مستعار emoji یا برچسب های مختلف که شما داده اید آنها را در تماس برنامه.

درست پس از تایپ نام اما قبل از هر فاصله یا نقطه گذاری نام را به نوبه خود نور خاکستری نشان می دهد که شما می توانید آنها را برچسب. شیر بر روی نام خود را به ارمغان می آورد تا یک تماس با حباب در بالای متن.

زمانی که دو یا چند نفر با همین نام در گروه های چت و تماس های متعدد حباب ظاهر خواهد شد, یکی برای هر یک.

اگر شما نوع فضا و یا نقطه گذاری پس از نام و یا هر زمان که شما با استفاده از یک پیشنهاد نام ظاهر خواهد شد به عنوان به طور منظم متن سیاه (یا سفید متن هنگامی که در حالت تیره) نشان می دهد که آنها نه برچسب. بنابراین اگر شما نمی خواهید به ذکر است هر کسی فقط ضربه بزنید و نام خود را.

اما شما می توانید ضربه بزنید که نام هر جا که به نظر می رسد در این پیام را به مخاطب حباب بنابراین شانس خود را از دست داده است اگر شما می خواهید به آنها برچسب و نام خود را نه نور خاکستری است.

در نهایت به برچسب به کسی ضربه بزنید تماس خود را حباب پس از بهره برداری از نام خود و نام خود را به نوبه خود یک آبی پررنگ با استفاده از یک انیمیشن فانتزی. با فشار دکمه ارسال را به پایان برساند.

اگر شما ذکر کرده ایم آنها را در فیلد متنی اما می خواهم به untag آنها آمار حذف یک بار هنگامی که مکان نما به طور مستقیم بعد از این نام برای پاک کردن برچسب (اما نه هر نامه).

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ذکر شده در پیام

اگر فرد ذکر شده است که گفتگو های برچسب گذاشته شده توسط پیام ظاهر خواهد شد درست مانند هر دیگر پیام; تنها نام خود را پررنگ شود.

اما اگر آنها در پیام آنها را دریافت اطلاع رسانی گفت: “[نام] ذکر شما – [نام گروه]” با پیام زیر آن (به عنوان طولانی به عنوان آنها باید اطلاعیه ها پیام را فعال کنید). بهره برداری از هشدار و یا باز کردن آن را از مرکز اطلاع رسانی ارسال خواهد شد شما حق با برچسب نظر که در آن برجسته شده لحظه ای برای کمک به شما در شناسایی آن را بیش از هر دیگر در پیام های چت گروهی.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک, GIFs توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>