فدرر امیدوار به بازی در مقابل جمعیت در 2021 بازگشت

برلین (AFP) – راجر فدرر که تبدیل به 39 ماه آینده می گوید او امیدوار است به بازی دوباره در مقابل جمعیت به عنوان او را از اهداف خود باز گشت از یک مصدومیت زانو در 2021.

مورد ضرب و شتم زمان رقیب رافائل نادال در یک مسابقه نمایشگاه در شهر کیپ تاون در ماه فوریه در مقابل یک رکورد رو از 52,000, فدرر بازی کرده است و پس از عمل جراحی زانو در پایان این ماه.

او تا به حال یکی دیگر از روش در سمت راست خود را تا زانو در ژوئن اما امیدوار به بازگشت در سال 2021 حتی اگر او را به نوبه خود 40 در مرداد ماه سال آینده است.

“من می خواهم به بازگشت سالم است. ما را ببینید که چه مدت طول می کشد که” او گفت:, آلمانی, هفتگی روزنامه Die Zeit.

سوئیس ace می گوید که او از دست رفته تنیس بیش از همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه اول و مجبور خاموش شدن ورزش در ماه مارس است.

“در آغاز آن را” او گفت:.

“وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد به هر حال ما فقط به خصوص خوشحالم که با ما نیست بد است و همه ما دوستان و خانواده به خوبی انجام شد.

“اما در حال حاضر من آن را از دست من می خواهم عشق را به توان در یک ورزشگاه پر دوباره.”

پس از یک حرفه ای است که به همراه داشت هشت عنوان ویمبلدون در مجموع 20 گراند اسلم گذشته بود که 2018 استرالیا فدرر می داند که خود را حرفه ای نقشه کشی ،

“من قصد دارم آن را از دست زمانی که من بازنشسته,” او اضافه شده اما امید طرفداران در نهایت خواهد شد مجاز به پخش زنده تنیس در استادیوم دوباره با وجود COVID-19.

“آن را به عقب می آیند. ما فقط باید به بیمار در حال حاضر.”

به تازگی فدرر به پایان رسید و بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای تبدیل شدن به بالاترین درآمد ورزشکار از 2019 با توجه به فوربس.

“شاید آن را به خوبی برای تنیس است که ما می توانیم رقابت” با دیگر ورزش گفت: فدرر که فوربس ادعا می کنند به دست آورده $106 میلیون دلار در سال گذشته عمدتا از طریق تاییدیه.

“اما من نه خجالت هنگامی که آن را در مقاله” بستری فدرر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>