نظریه پرداز توطئه داوری باید بیرون خود

اگر جو غرب نمی مجبور به پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود را از 100 مایل در ساعت fastball پرواز به صورت او شما را به تعجب که آیا او می خواهم یکی می پوشند و در همه.

یکی از MLB شناخته شده ترین داوران است خواست خود را به عنوان یک coronavirus توطئه نظریه پرداز این هفته که دقیقا بهترین نگاه برای یک لیگ تلاش برای فشار 60 بازی فصل در داخل یک بیماری همه گیر با ایمنی طرح است که در 100 صفحه است.

به عنوان بازیکن پوشیدن ماسک در تمرینات نشان می دهد, جدید, مثبت, آزمون های روزانه و انتخاب کردن از این فصل به دلیل ترس برای ایمنی خود و ایمنی خانواده در غرب شده است ساخت عناوین این هفته مایکروسافت در coronavirus مانند “نو من خوب است.”

در یک حرکت بود که همه بیش از حد قابل پیش بینی خود را بر پایه “کابوی” جو وست شخصیت غربی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale که او باور ندارد که این ارقام می گویند 130,000 نفر کشته شده اند از کروناویروس در آمریکا:

“این آمار دقیق نیست برای من مهم نیست که شمارش آنها” غرب گفت: از فلوریدا. “هنگامی که موسیقی کشور [خواننده] Joe Diffie درگذشت آنها گفت: او از coronavirus. او در مرحله 4 سرطان ریه است. Coronavirus ممکن است شتاب مرگ او اما بیایید واقع بینانه باشد.”

“سیستم ما این است که پس از خراب کردن آنها خالی بیمارستان ها به دلیل وجود دارد هیچ عمل جراحی انتخابی. دولت ارائه شده است این بیمارستان پول اضافی اگر کسی می میرد از coronavirus. بنابراین هر کس که می میرد دلیل است که از coronavirus. من اهمیتی نمی دهند اگر شما با یک ماشین تصادف این کوروناویروس.”

(غرب ادعا در مورد Diffie اشتباه بود و پیچ خورده — خواننده ديگر سرطان ریه است.)

این مساله یکی دیگر از داستان پیش از آن در هفته که در آن 67 ساله غرب گفت که حتی اگر او را در نظر گرفته در معرض خطر او نمی خواهد نشستن 2020 فصل است.

“اگر این بازی و بعد فورا رفت واز من در حال حاضر هیچ ویروس در حال رفتن به من” در غرب گفته ورزشی را کن روزنتال. “من اب و هوای یک دسته از طوفان در زندگی من است. من آب و هوا یکی دیگر.”

Joe West say he doesn't belieive the coronavirus is responsible for as many deaths as is being reported. (Photo by Bob Levey/Getty Images)
جو غرب می گویند او نمی belieive coronavirus مسئول عنوان بسیاری از مرگ و میر است که گزارش شده است. (عکس توسط باب Levey/گتی ایماژ)

غرب برای تلفن های موبایل مانند کسی است که صرف مقدار زیادی از زمان در Facebook به تازگی به دنبال الگوهای رفتاری و مطالب از بعضی از پسر او به مدرسه رفت که قطعا نه یک دانشمند یا دکتر.

غرب منحصر به فرد است در این معنا. بسیاری از مردم در حال دستفروشی coronavirus تئوری های توطئه این روز است. اگر هر چیزی او نشان دهنده زمان تقسیم در کشور — افرادی که در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی حتی اگر آنها را ناراحت کننده و افرادی که باعث عمومی عینک هر زمان کسی در محلی Costco می گوید آنها را به پوشیدن ماسک.

اما غرب منحصر به فرد است که کار خود را متکی بر قضاوت خود را. یک MLB داوری نیست دیوان عدالت, مطمئن, اما داوران نشستن تر و منزه تر از محل heckling فن پشت صفحه خانه. آنها باید منجر شود به عنوان مثال.

این باعث می شود که فصل بعد در این حماسه حتی بیشتر تعجب آور است. MLB داوران انجمن منتشر شد بیانیه چهار شنبه دوباره اطمینان هر کس که اعضای آن را coronavirus جدی است که آنها برنامه ریزی به عمل حرفه ای و به دنبال سلامتی و ایمنی پروتکل های. این بیانیه نمی تماس بگیرید تا به طور خاص, اما آن را بسیار روشن این اتحادیه تا به حال به تمیز کردن غرب ، این بیانیه شامل عبارت “صرف نظر از هر گونه داوری شخصی views.”

این همان داوری است, اتحادیه اروپا, شما ممکن است به یاد داشته باشید که تا به حال یک رسانه اجتماعی بحران در فصل گذشته زمانی که مانی ماچادو کردم تنها یک بازی برای تعلیق “به شدت” استدلال سوم به نام اعتصاب با داوری لایحه Welke. اتحادیه فکر ماچادو سزاوار تر به بیهوده گویی از یک بیانیه با یک فرد لیست رسانه های اجتماعی, هشتگ. تمام چیزی که منجر به MLB گفت: داوران اتحادیه عمل “نامناسب.”

یک سال بعد دیدن که همان اتحادیه فاصله خود را از جو غرب coronavirus مطالب باید به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن.

غرب به این باور آنچه که او می خواهد اما کل این حماسه ثابت می کند که مگر اینکه او شروع به چیزهایی که بیشتر به طور جدی او ممکن است مناسب برای داوری یک فصل با ریسک بالا را به عنوان این یکی.

بیس برنامه به صورت امن و کوتاه فصل تنها کار می کند اگر همه درگیر — به معنای واقعی کلمه همه — طول می کشد خطر عفونت جدی است. ما دیده ایم بازیکنان انتخاب کردن پس از هم تیمی های تست مثبت است. ما دیده ایم مایک ماهی قزل آلا در حال اجرا در این پایگاه در یک ماسک و مادر خود را در تلاش برای تبدیل آن به یک PSA در مورد ماسک-پوشیدن. ما دیده ایم ماهی قزل آلا, کریس برایانت شکن Posey و دیگران بیان برخی از شک و تردید در مورد اینکه آیا لیگ امن خواهد بود به اندازه کافی برای آنها را به احساس راحت است.

به یاد داشته باشید بیس بال اتفاق می افتد نیست در یک حباب. تیم در حال بازی در پارک ها و سفر از شهرستان به شهرستان (برنامه است که بیشتر در منطقه ای در سال جاری به سفر آسان تر است) و آنها باید به تعداد هر کس درگیر در این فرآیند. ما در حال صحبت کردن در رانندگان اتوبوس, هتل, کارگران, توشه, گرداننده, سرآشپزها, سرور, clubhouse مسئولین و….

تمام طول می کشد یک فرد مسئول و یا گفت: “هیچ ویروس در حال رفتن به من” و coronavirus می تواند دست کشیدن از کل محل باشگاه وانجمن. به همین دلیل بازیکنان و لیگ اتاق بدون شکست.

و این که چرا بازیکنان شایسته داوران که در حال رفتن به همه چیز را فقط به عنوان به طور جدی.

که در آن این بحث اغلب اشتباه می رود, آیا ما در حال صحبت کردن در مورد بیس بال بازی ها, رستوران ها و یا هر صنعت دیگری است که مردم آن را یک مسئله سیاسی است. آن را نمی. این یک موضوع مشترک نجابت. آن را در مورد مراقبت از همسایگان خود برای ایمنی خود و خانواده های خود ایمنی.

اگر جو غرب خودخواهانه رفتن به شانه را بالا انداختن شانه های او را در جاذبه coronavirus سپس او باید خارج از فصل است. و یا او می تواند در نگاه مردم اطراف او گوش دادن به پزشکان و ببینید که چگونه نگران بازیکنان در مورد این.

شاید او را ببینید که او باید coronavirus به طور جدی به عنوان او را از 100 مایل در ساعت fastball آینده در چهره اش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>