لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم و نیمه نهایی قرعه کشی: رونالدو می تواند رئال مادرید با بارسلونا در مقابل بایرن کراوات بر روی کارت

کریستیانو رونالدو و یوونتوس می تواند رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی به عنوان قرعه کشی برای بقیه مسابقات ساخته شده بود در روز جمعه.

مادرید دنباله منچستر سیتی در ناتمام خود را دور 16, کراوات, در حالی که یوونتوس دنباله لیون 1-0 پیش از بازی برگشت.

بایرن مونیخ نگاه کنید به احتمال زیاد به چهره یا بارسلونا یا ناپولی به عنوان آنها برگزاری یک فرمانده 3-0 سرب بیش از چلسی در حالی که debutants آتالانتا روبرو خواهد شد Paris Saint-Germain.

در ضمن RB لایپزیگ را بازی اتلتیکو مادرید پس از هر دو تیم زدم لیگ برتر اپوزیسیون در گذشته 16.

با مسیر از طریق این مسابقات کشیده شده تمام راه را به نهایی طرفداران همچنین می توانید نگاه به جلو به برخی از بزرگ بالقوه درگیری در چهار نهایی.

مادرید می تواند بارسلونا در یک کلاسیکو در نیمه نهایی با پپ گواردیولا نیز به طور بالقوه در برابر یکی از سابق خود طرف در بارسا یا بایرن اگر مرد شهرستان از طریق رفتن.

لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی, قرعه کشی:

QF1: رئال مادرید یا منچستر سیتی مقابل لیون یا یوونتوس

QF2: RB لایپزیگ در مقابل اتلتیکو مادرید

QF3: ناپولی و بارسلونا در مقابل چلسی یا بایرن مونیخ

QF4: آتالانتا مقابل پاریس سنت ژرمن

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی:

SF1: برنده QF1 مقابل برنده QF3

SF2: برنده QF2 مقابل برنده QF4

نهایی لیگ قهرمانان:

برنده SF2 در مقابل برنده SF1

Champions League quarter-final draw gfx
لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی, قرعه کشی gfx

مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی و نهایی خواهد شد و تمام توان به عنوان یک مستقیم از پا حذفی مسابقات در لیسبون در طول ماه اوت است.

بازی تقسیم می شود بین بنفیکا را Estadio do Sport, Lisboa e بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون است Estadio Jose Alvalade.

باقی مانده آخرین-16 برگشت روابط می توان نتیجه گرفت بیش از اوت 7-8 قبل از یک چهارم نهایی بازی بیش از چهار ماه در پرتغال آغاز اوت 12.

نیمه نهایی برگزار خواهد شد در ماه اوت 18-19 با نهایی در بنفیکا را در ورزشگاه در اوت 23.

آتالانتا اتلتیکو لایپزیگ و پاری سن ژرمن هستند همه در حال حاضر واجد شرایط برای مرحله یک چهارم نهایی داشتن زدم والنسیا, لیورپول, تاتنهام و بوروسیا دورتموند بود.

یوفا تایید کرد روز پنج شنبه که باقی مانده آخرین-16 برگشت مسابقات برگزار خواهد شد در صفحه اصلی فروم همانطور که قبلا برنامه ریزی شده .

منچستر سیتی میزبان رئال مادرید در حالی که چلسی سفر خواهد کرد و به بایرن مونیخ, در میان چهار گذشته-16 وسایل هنوز هم به بازی می شود.

هنوز شش دوم به بازی در لیگ اروپا با دو روابط توان به عنوان یکی کردن وسایل بعد از اولین, پاهای لغو شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>