می توانید چارلی جنگل شکستن پدر سوابق ؟ ‘بستگی دارد چقدر بد او آن را می خواهد’

تایگر وودز شروع به تبدیل شدن به یک کامل گلف پدر.

صحبت کردن با گلف هضم و GolfTV جنگل گفت که او 11 ساله پسر چارلی ramped تا تمرکز خود را بر روی ورزش است که 15 بار عمده-قهرمان جنگل تحت سلطه است برای خیلی از سه دهه گذشته.

“او شروع به آن را” جنگل گفت: پسر خود را. “او شروع به درک که چگونه به بازی. او را از من پرسیدن سوال حق. من آن را نگه داشته رقابتی با پر, پس از آن فقط یک انفجار مطلق به بیرون رفتن وجود دارد و فقط شما می دانید با او بود. این مرا به یاد خیلی از من و پدرم در حال رشد است.”

مانند بسیاری از گلف پدران جنگل به عنوان نوسان مربی و caddie برای پسر خود. اجتماعی-رسانه های تصویری و عکس ها ظاهر در اوایل سال جاری از چارلی هدف قرار دادن توپ در محدوده قبل از یک تاریخ مسابقات در ژوپیتر فلوریدا پدر خود را از نزدیک قبل از برداشتن کیسه و caddying در طول چارلی 5-بیش از 41.

جنگل اعتراف کرد که او کمی حسادت پسر خود را عمل.

“من آرزو می کنم من تا به حال خود را حرکت می کند” گفت: جنگل که تا به حال چندین عمل جراحی از جمله چهار عملیات بازگشت. “من تجزیه و تحلیل نوسان خود را در همه زمان ها. من آرزو می کنم من می تواند چرخش خواهم که به نوبه خود سر من مانند آن و انجام برخی از کسانی که موقعیت اما آن روزها از بین رفته و من باید به بطور منظم احساس آنها را از طریق او.”

جنگل هنوز نشده از دست داد تا پسر خود را در زمین گلف.

“من هنوز هم برنده … در حال حاضر,” او گفت:.

خواسته در مورد پتانسیل که چارلی می تواند یک روز شکستن برخی از پدر سوابق جنگل پاسخ داد: “من نمی دانم. آن بستگی دارد چقدر بد او آن را می خواهد. این همه در او. من می خواستم آن را در سن خیلی زود است. من می خواستم به رقابت و بازی در این بازی. که بر او و این که آیا او آن را می خواهد یا نه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>