بزرگ ده برنامه تغییر شوم نشانه

College football خانه از دو کارت در یک سال 2020 فصل سقوط در روز پنج شنبه. در این مورد آن بود که طراحی — داوطلبانه و پیشگیرانه reshuffling و عقب نشینی است.

ده بزرگ اعلام کرد و آن را بسته بندی و ساختمان خود جای لغو همه غیر از کنفرانس بازی و بازی لیگ تنها تخته سنگ از نه یا شاید 10 مسابقات. آن را تلاش برای به حداکثر رساندن کنترل به این امید که آن را ممکن است آن را از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

هیچ کس نمی داند اگر آن کار خواهد کرد اما کوچکتر, swifter و محتاط تر به نظر می رسد برای ایجاد حس.

Pac-12 و ACC را به زودی گزارش را دنبال کنید و با آن شما می توانید فقط در مورد هر کس برای انجام همان. این است که دیگر در مورد ظاهر ، این است که در مورد محور هر آنچه که شما می توانید مانند یک بازگشایی رستوران با کوچک منو.

“فقط تلاش برای نگه داشتن چراغ” گفت: یکی ACC مدیر ورزشی. “‘تلاش’ کلمه کلیدی است.”

منابع متعدد ابراز بدبینی که هر فصل برگزار خواهد شد. دیگران بیشتر امیدوار که به نحوی به این کار می کند. همه آنها می خواهم یک فصل است. همه آنها به آن نیاز دارید. همه آنها از جان گذشته برای درآمد حاصل از آن را تولید کند اما در این نقطه احساس وظیفه دلهره آور است.

“ما ممکن است ورزش در پاییز” ده بزرگ کمیسر کوین وارن گفت: در بزرگ ده شبکه. “ما ممکن است یک کالج فوتبال فصل است.”

وجود دارد هیچ راهی برای منزوی کردن بازیکنان در محیط های دانشگاهی که انتظار می رود به تاخت و تاز کردن توسط coronavirus اگر آنها اجازه می دهد دانش آموزان در همه.

رفتن به یک nine-بازی برنامه و تسهیل چیزهایی است که بهترین مسیر است. وجود دارد برخی از غیر همایش بازی های که از دست داده خواهد شد از جمله دیرین رقابت (بدون در فلوریدا ایالتی فلوریدا و یا آیووا ایالتی آیووا?). که بهتر از از دست دادن کل فصل.

ACC است که انتظار می رود به نوتردام است که مستقل از یک بندر امن و نگه داشتن شش بازی ایرلندی در حال برنامه ریزی برای بازی در برابر لیگ مدارس (Notre Dame ارائه بزرگ, تلویزیون, شماره, بعد از همه). اگر ایرلندی هنوز بازی برنامه ریزی شده بازی در برابر نیروی دریایی و میشیگان غربی (و یا می افزاید: شخص دیگری) و سپس آن را خوب خواهید بود.

همانطور که برای کاسه و برگشتی است که هر کسی را حدس بزنید. این کمیته هنوز هم می تواند انتخاب بهترین چهار تیم اگر چه با کمتر داده. آنها حتی در بازی در ماه دسامبر و ژانویه است ؟ آیا آنها هنوز هم رفتن به یک خنثی کاسه سایت ؟

آن را بسیار دور از آن غیر ممکن است برای پیش بینی دولت از جهان است.

“ما فقط می خواهید برای دریافت فصل آغاز شده و ببینید که در آن می رود” گفت: یک SEC مدیر ورزشی.

پس از همه گیر آمار و باعث لغو جنون مارس کسانی که در داخل کالج دو و میدانی شده اند در وحشت در مورد فوتبال. بدون توجه به اظهارات جسورانه از برخی مربیان و یا فریاد برخی از طرفداران و رسانه ها هیچ چیز تا به حال احساس امن برای کسانی که تصمیم گیری.

The Big Ten will only play conference football games during the 2020 season. (Scott W. Grau/Icon Sportswire via Getty Images)
ده بزرگ تنها بازی کنفرانس بازی های فوتبال در سال 2020 شود. (Scott W. Grau/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

سازمان های ورزشی در سراسر جهان در حال مبارزه به بازی بازی های خود را, اما شاید هیچ کدام به عنوان مشکل عمده فوتبال کالج است. وجود 130 تیم در FBS ورزش بخش بالا. آنها تگرگ از 43 متحده و نمایندگی بزرگ مدارس دولتی و خصوصی و آنهایی که اکادمی های نظامی و نهادهای مذهبی شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک.

بدتر وجود دارد هیچ قدرت مرکزی. هیچ کشور کمیسر. هیچ حاکم بر بدن است. NCAA فقط تنظیم, اما این ورزش حک شده است تا به fiefdoms. در حال حاضر همه چسبیده با خود و امید به آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند به پول نقد به عنوان بسیاری از چک به عنوان امکان پذیر است.

اگر آنها می تواند زنده ماندن تا حدودی دست نخورده است. اگر نه چه کسی می داند ؟ استنفورد برش 11 ورزش در روز چهارشنبه. که هنجار خواهد بود نه استثنا حتی اگر یک فصل کامل ایفا کرده است.

کالج, دو و میدانی را تماشا درآمد پیوسته — گاهی اوقات چشمگیری صعود برای دهه ها در پایان. وجود دارد هیچ رکود بدون رکود بدون بودجه بحران. نه در هر راه اصلی حداقل. حقوق همیشه بزرگتر و امکانات همیشه بزرگتر, لیگ همیشه در حال گسترش است.

به طوری که آنها صرف پول است. در حال حاضر آنها نیاز به آن را برای دیدار با حقوق و دستمزد و جلوگیری از کاهش تیم ها و پرداخت بدهی ها در استادیوم و امکانات عمل که مجلل تر از برخی از در NFL.

“هیچ فوتبال آرماگدون” یک مدیر ورزشی پیامک.

به طوری که آنها تصمیم به بازی کمتر بازی و اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر. اگر یک بازی لغو می شود, شاید این راه می توان آن را ساخته شده است. امیدوارم کار می کند.

اگر نه آنها می توانند تلاش برای حرکت های فصل بهار اما فراهم می کند که بیشتر به یقین و به ارمغان می آورد یک میزبان از چالش های جدید است.

کشتن غیر-کنفرانس ساخته شده حس به خصوص از آنجایی که اکثر کسانی که در بازی هستند فقط پول منازعه پرداخت ضعیف تر از حریف به در آمده و ضرب و شتم بنابراین شما می توانید فروش بلیط. اگر استادیوم نیست در ظرفیت یا کاملا خالی پس چرا زحمت ؟ (شکست سخت برای کسانی که کوچکتر مدارس, البته).

کالج, فوتبال یک ورزش است که اغلب مست — در, درام, در رقابت های, در غرور … و البته در tailgates. این یک وحشی soap opera که هیچ کس نمی تواند (یا) اختراع. عیوب آن را کامل است.

پنج شنبه بود و هوشیار روز برای ورزش تحقق است که یک طرح جدید مورد نیاز بود. در اینجا به امید این آخرین شکست نیست ،

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>