این بهترین راه برای ویرایش یک دیوار از متن در آندروید


همیشه در حال تایپ کردن یک پیام بر روی تلفن خود را تنها برای پیدا کردن چند خطا بعد از اینکه شما ارسال کنم ؟ غلط گیری خواهد رفع این اما هر کسی که وقت خود را صرف تلاش برای ویرایش بر روی گوشی های هوشمند می داند که چگونه مشکل آن است. خوشبختانه Gboard باعث می شود این کار آسان تر است.

Gboard دارای یک ویرایشگر متن از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما پرش در اطراف متن با سهولت. شیر دایره آیکون منو در گوشه بالا سمت چپ از صفحه کلید خود را. این را گسترش می دهد چند گزینه — شیر سه نقطه منو را فشار دهید در اینجا و سپس کشیدن “ویرایش متن” آیکون به ردیف بالا. شیر فلش پشت در ردیف بالا به تغییرات را ذخیره کنید.

در حال حاضر زمانی که شما نیاز به ویرایش یک دیوار از متن را انتخاب کنید همان دایره سفید با فلش سمت راست را انتخاب کنید و “ویرایش متن” نماد. صفحه کلید را تغییر دهید به یک سری از دکمه ها شامل یک d-pad را انتخاب کنید همه پیش برای آغاز و پیشبرد به پایان است.

با استفاده از این دکمه برای حرکت به دقیق منطقه از پاراگراف خود را. انتخاب یک کلمه (یا کلمات) را تغییر دهید را انتخاب کنید همه به برش را به همه چیز آسان تر است. هنگامی که شما به پایان برسد غلط گیری استفاده از فلش در ردیف بالای صفحه کلید برای بازگشت به نمای پیش فرض.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>