این گسترده آن آموزش بسته نرم افزاری است که در فروش فقط برای $40


این چشم انداز حرفه ای با استعداد و آموزش آن حرفه ای هستند و تقریبا بی پایان است. به عنوان جهان می شود و به هم پیوسته تر روز به روز شرکت از تمام اندازه ها به دنبال که می تواند نصب نگهداری و عیب یابی سیستم های طیف گسترده ای از شبکه های زیرساخت و مبتنی بر وب و سیستم عامل.

اگر شما می خواهید به شیب انگشتان خود را به جهان از آن را و ببینید که اگر شما آنچه در آن طول می کشد تا کامل آن را برای مبتدیان بسته نرم افزاری است که یک جامد مکان برای شروع است. این منبع جامع است ایده آل برای هر کسی که می خواهد برای شروع بر روی پای راست به طور فزاینده ای در این صنعت سودآور و آن را در دسترس برای تنها $39.99.

با دقیق درس است که تمرکز بر روی همه چیز از برنامه نویسی و توسعه وب به محاسبات ابری و فراتر از این 10 دوره بسته نرم افزاری نیز باعث می شود آن را آسان برای یادگیری مهارت های ارزشمند است که می تواند به بهبود رزومه کاری خود را وقتی که می آید زمان برای ورود به این صنعت است.

اگر شما نسبتا جدید به دنیای برنامه نویسی, شروع برنامه نویسی برای مبتدیان دوره که پیاده روی شما را از طریق اصول اولیه ایجاد نرم افزار ساخت وب سایت و کار با go به زبان های برنامه نویسی مانند پایتون است.

با اصول اولیه پوشش داده شده, شما آماده برای شیرجه رفتن به دیگر نه دوره ای که به شما یک درک عمیق از اطلاعات-مدیریت سیستم های محاسبات ابری زیرساخت های آمازون خدمات وب و خیلی بیشتر.

نیز وجود دارد اختصاص داده شده دوره های آموزشی را که بسیار عمیق تر شیرجه رفتن نه تنها پایتون بلکه HTML5 و CSS — همه از طریق آموزش است که با تمرکز بر نمونه های دنیای واقعی.

شروع کردن مسیر به سمت تبدیل شدن به یک در خواست این نرم افزار با تکمیل آن برای مبتدیان بسته نرم افزاری در حالی که آن را در دسترس برای تنها $39.99 — 95% آن معمول قیمت حدود 1000 دلار امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>