Stephen A. Smith و ESPN نظرسنجی ترک Lamar جکسون از بالا چهار quarterbacks

با وجود 2019 MVP فصل بسیاری از کارشناسان NFL هنوز هم نمی متقاعد شده است که Lamar جکسون است که در لیگ بهترین است.

در یک بحث با Domonique Foxworth در ESPN برای اولین بار در پنج شنبه, Stephen A. Smith مشترک خود را بالا پنج quarterbacks در NFL سلتنج حاکم MVP پنجم به طور کلی.

دو روز بعد ESPN منتشر شد یک نظرسنجی انجام شده با 50 NFL پرسنل به رتبه بالا 10 quarterbacks در لیگ این فصل است. جکسون بود رتبه ششم در پشت پاتریک Mahomes راسل ویلسون آرون راجرز Deshaun واتسون و Drew Brees.

اما پس از شکستن رکورد فصل کلاغ کارفرمایی به حال — یک عملکرد است که او را به دست آورده لیگ برتر فردی افتخار — چگونه می تواند بسیاری از هنوز هم شک توانایی های خود را برای موفقیت ؟

اسمیت ذکر دو گسل از جکسون بازی برای توجیه ادعای خود را — ناتوانی در عبور و حذفی عملکرد.

“وجود دارد یک پسر زد که فوتبال بسیار موثر واقع به عنوان یک کارفرمایی رهبری تیم را به یکی اگر نه دارای امتیاز بالا اجرای حملات در فوتبال” اسمیت گفت. “است که اتفاق می افتد به Tim Tebow زمانی که او با Denver Broncos. اما چیزی که من بارها و بارها می گویند در مورد دوست من ؟ او نمی تواند پرتاب فوتبال در NFL سطح. من هرگز باور آن مشکل بود.”

اسمیت اشاره Tebow را ظهور و سقوط در NFL و اعتبار عدم توانایی خود را برای پیدا کردن عمر به عنوان یک شروع کارفرمایی به خود متناقض و نادرست بازو — چیزی جکسون به همین ترتیب مبارزه با.

مرتبط: CHRIS ماجول صفوف LAMAR جکسون پنجم

کلاغ led لیگ در عجله جرم و رتبه دوم در کل جرم به دست آورده اما فقط 27 نقطه در عبور از جرم. جکسون رتبه هشتم در تکمیل درصد در میان همه quarterbacks اما برای اولین بار در عجله متری و ششم در عجله متری در میان همه بازیکنان است. برای اسمیت این اختلاف تضمین نمی کند Jackson بالا-دو کارفرمایی نقطه.

“هیچ کس نمی تواند اجرا فوتبال مانند Lamar جکسون. هیچ کس” اسمیت گفت. “نه در موضع کارفرمایی در NFL. ما می دانیم که. که فقط در سطح دیگری است. اما از نظر پرتاب فوتبال حتی اگر او را به حال خود لحظات و او قطعا بهبود در دقت نظر و تکمیل 66 درصد از خود عبور فصل گذشته من فکر نمی کنم او می تواند پرتاب فوتبال مانند Deshaun واتسون.”

اسمیت اشاره واتسون و تعدادی دیگر از quarterbacks بالاتر در لیست خود مانند پاتریک Mahomes راسل ویلسون و Drew Brees و ستایش خود را به دقت رهبری و veteran بازی که به دست آورده و آنها را به نقاط جلوتر از جکسون.

در علاوه بر این به مسائل با جکسون بازوی اسمیت نیز اعتقاد خود را حذفی عملکرد نگه می دارد او را به عقب. جکسون نوشته شده 0-2 رکورد در دو حذفی اجرای برنامه های در حال سقوط به شارژر در سال 2018 و تیتان در سال 2019.

به طور کلی در زندگی حرفه ای او را کامل 63.7 درصد از خود عبور می کند و نوشته های یک 4.66 TD/INT نسبت. از سوی دیگر در پلی آف به پایان رسید 51.1 درصد از خود عبور نوشته شده و یک 1.0 TD/INT نسبت.

به عنوان اسمیت اشاره کرد در حالی که او بهبود از 48 درصد از اتمام رای دادن به 52 درصد در پلی آف در این سال او نمی خواهد رسیدن به سطح نخبگان از بازی تا زمانی که او می تواند انجام دهد در postseason.

در حالی که اسمیت بود قطعا شک و تردید از جکسون توانایی برای موفقیت در لیگ طولانی مدت او هنوز هم درک اعتیاد به مواد مخدره.

“من به شما بگویم این است, اگر چه او بالا-دو دفتر جعبه. او حتی ممکن است شماره یک است.”

بیشتر RAVENS NEWS:

Stephen A. Smith و ESPN نظرسنجی ترک Lamar جکسون از بالا چهار quarterbacks در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>