فوتبال-mad آرژانتین دریافت ضربات در فاصله اجتماعی با ‘تنیس روی میز انسان’

توسط میگوئل Lo Bianco

پرگامینو, آرژانتین, جولای 5 (ایسنا) – فوتبال-mad آرژانتینی در کشور مزرعه کمربند شهر پرگامینو را ابداع یک راه هوشمندانه برای نگه داشتن بازی در حالی که اجتناب از خطر گسترش COVID-19: انسان روی میز زمین با مناطق برای هر بازیکن برای جلوگیری از تماس فیزیکی.

این رویکرد نوآورانه اسیر تخیل در آمریکای جنوبی مشهور برای تولید فوتبال افسانه لیونل مسی و دیگو مارادونا حتی به عنوان کشور دیده می شود موارد از رمان coronavirus سنبله در هفته های اخیر.

بازی محلی شناخته شده به عنوان “metegol humano” تقسیم زمین به مناطق مستطیل شکل با در حالی که خطوط محدود کننده که در آن یک بازیکن می تواند حرکت کند – کمک به اجرای اجتماعی فاصله هر چند محدود کردن اسلاید پردازد و یا زمین-ظهر دریبل با توپ.

“آن در نظر گرفته شده برای دو تیم از پنج بازیکن است که می تواند اجرا در اطراف حفظ فاصله و بدون امکان لمس” گفت: Gustavo Cuiffo یک خالق این پروژه به رویترز گفت. “محدودیت های تعیین شده توسط مستطیل هر تیم اشغال.”

“آنها موقعیت های ثابت مانند یک دروازه بان و یک مدافع و یک هافبک و دو مهاجم” اضافه شده, صاحب بازی Fútbol club. از بالا دیده می شود که دخالت دادگاه شباهت زیادی روی میز, table – هر چند با مردم واقعی و بدون مانع شدن مفصل گردنده دسته.

آرژانتین به ثبت بیش از 75,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus و حدود 1500 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. دولت تا به حال به تقویت مستند اقدامات در داخل و اطراف شهر بوئنوس آیرس پس از یک مکالمه در مورد.

در پرگامینو برخی از محدودیت ها شده اند کاسته اما طرفداران فوتبال هستند و نیاز به انجام کار بدون این کشور در لیگ فوتبال است که متوقف شده است در حالی که در مکان زمین شده اند طولانی بسته شده است.

“این اولین بار است که من را لگد در چند ماه” گفت: Gustavo Santapaola که در زمان شرکت در یک مسابقه در این بازی Fútbol زمین. “من صادقانه به شما بگویم که من بسیار هیجان زده هستم.” (گزارش شده توسط Miguel Lo Bianco; نوشتن آدم جردن; ویرایش توسط دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>