چاک ورزشی: دیگران را به دنبال خواهد داشت استنفورد سرب

دانشگاه استنفورد یک مدرسه که به مدت طولانی در آغوش داشتن کامل و قوی ورزشی بخش شنبه اعلام کرد آن را برش 11 از آن زمان 36 تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه های ورزشی — مردان و زنان, نرده, هاکی روی چمن, سبک وزن قایقرانی مردان, قایقرانی, co-ed و زنان قایقرانی, کدو, هماهنگ, شنا, مردان والیبال و کشتی است.

به چه دلیل ؟ پول.

“مدل مالی حمایت از 36 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش است نه پایدار” به مدرسه در بیانیه ای گفت. آن را طرح ریزی یک 12 میلیون دلار کسری بودجه برای سال مالی 2021.

با اعلام شما می توانید دانشگاهی ورزشی مدل — و شاید حتی چند میلیارد دلاری ورزشی جوانان صنعت است که تغذیه آن دست و پنجه نرم. مدارس سراسر کشور در حال حاضر قطع 56 تیم در این سال در هر Sports Illustrated اعم از مردان فوتبال در سینسیناتی به بیس بال در بویزی امور خارجه.

استنفورد است کاملا متفاوت وحش. اگر یک مدرسه با 27 میلیارد دلار موقوفه گریه ضعیف و سپس آنچه امید است وجود دارد برای هر کس دیگری ؟ این امر به ویژه درست است که این بیماری همه گیر است که در حال حاضر وارد سودآور NCAA بسکتبال مردان مسابقات در حال حاضر تهدید فوتبال درآمد.

یک متعاقب آن عجله از مدارس برش تیم و یا حداقل کاهش کمک هزینه تحصیلی برای برنامه هایی که باقی می ماند تقریبا قطعی است. استنفورد است که نمی تواند به تنهایی در اینجا. اگر هر چیزی یک دانشگاه استنفورد شهرت را فراهم می کند پوشش برای دیگر مدارس که ممکن است می خواهم به رها کردن فقط دو یا سه برنامه. در هر صورت, آن می افزاید.

کالج, ورزشی باقی خواهد ماند ، استنفورد هنوز هم زمینه چشمگیر 25 تیم بیشتر از من بخش متوسط 18 برنامه. فوتبال و بسکتبال مردان به طور کلی پول (گاهی اوقات ده ها میلیون نفر). عنوان IX نیاز به تعداد مساوی از کمک هزینه تحصیلی برای زنان است. مربیان حقوق, تسهیلات ساخت و ساز و حمایت از کارکنان همچنان به بالون برای درآمد های ورزشی.

آنچه در مورد هر کس دیگری ؟ یا حداقل چگونه بسیاری از “همه چیز”? مدارس را هنوز هم ارزش داشتن تیم های ورزشی و تعداد آن را به عنوان مناسب دست دادن (گروه تئاتر نیست سودآور بعد از همه). آن را فقط ممکن است کمتر از از دست دادن به عنوان “مناسب است.”

و آنچه در مورد ماشین از جوانان در سفر دو و میدانی که در آن امکان بورس تحصیلی (حتی جزئی یک) و یا یک شانس برای بازی در کالج ها قرار است به نشستن در پایان نسبتا گران رنگین کمان ؟ با هر از دست رفته نقطه فهرستی اجازه دهید به تنهایی تیم وجود دارد یکی کمتر هدف قادر به دست آورد.

Despite having an endowment of some $27 billion, which ranks in the top five of universities across the country, Stanford has announced it will cut 11 sports because of budgetary concerns. (David Madison/Getty Images)
با وجود داشتن وقف برخی از 27 میلیارد دلار است که رتبه های بالای پنج نفر از دانشگاههای سراسر کشور در دانشگاه استنفورد اعلام کرده است آن را برش 11 ورزش به دلیل بودجه و نگرانی است. (David مدیسون/گتی ایماژ)

البته این فقط بورسیه اما نیروی انسانی روکش طلا, امکانات, گسترده, سفر, بیمه, و خیلی بیشتر. “ما محاسبه شده است که در مجموع افزایشی بودجه مورد نیاز را به طور دائم حفظ این 11 ورزش در سراسر کشور رقابتی در سطح بیش از 200 میلیون دلاری” مدرسه گفت.

حتی با این کاهش با توجه به هزینه های باقی مانده برنامه ها — دانشگاه استنفورد فکر می کند آن را هنوز هم اجرا ورزشی کسری. آن برنامه فوتبال هرگز کشیده جمعیت عظیمی (و در نتیجه درآمد) در شیوه ای از یک ایالت اوهایو یا تگزاس. و Pac-12 عقب مانده است به طور قابل توجهی در پول مسابقه به دیگر کنفرانس های بزرگ به خصوص در ثانیه و بزرگ ده است.

هنوز هم این نیست برخی از عملیات کوچک. این است که دانشگاه استنفورد. این تصمیم نه فقط مالی است. آن را فلسفی. اگر آن را واقعا ارزش این تیم پس از آن 12 میلیون دلار کمبود یا 200 میلیون دلار تعهد دراز مدت خواهد بود پوشش داده شده در فلش.

“وجود دارد دیگر قابل جمع آوری کمک های مردمی اولویت های سراسر دانشگاه و در دو و میدانی” مدرسه اعلام کرد.

در طول زمانی که دانشگاه ها (در میان کسب و کارهای دیگر) در حال بررسی مجدد همه چیز عادلانه است به تعجب که چرا آن را به حال می گویند اسکواش تیم در وهله اول ؟

عظیم 12 درصد از دانشجویان دانشگاه استنفورد در حال ورزشکاران تیم اول دانشگاه یا دانشکده. “به مراتب درصد بالاتر از وجود دارد در تقریبا همه ما از نهادهای همکار” به مدرسه اعلام کرد. آن را در حال حاضر حدود 9 درصد است.

برخی از 240 آنها را تحت تاثیر قرار خواهد شد در اینجا. در عین حال, خواهد استنفورد به عنوان یک کل رنج می برند ؟ وجود دارد یک ارزش ذاتی در همه این ورزش است اما آموزش عالی در حال تبدیل شدن بیشتر bottomline صنعت.

استنفورد پذیرش رای دادن فقط 4.7 درصد معنی آن می تواند جایگزین آن 240 بسیار با استعداد دانش آموزان (برخی از ورزشکاران هنوز متقاطع و واجد شرایط) بسیاری از آنها بیش از تمایل به پرداخت $70,000 قیمت…. یا بورسیه می تواند با توجه به دانش آموزان استثنایی که ممکن است نیاز به کمک مالی.

در حالی که پذیرش در چند اگر هر گونه مدارس رقابتی به عنوان استنفورد, این می تواند به راحتی گسترش در سراسر کشور.

کالج, دو و میدانی همیشه bristled در این پیشنهاد آن را فقط به فوتبال و بسکتبال مردان — اصل حرفه ای عملیات وابسته به موسسات آموزش عالی (و در نتیجه اجتناب از پرداخت مالیات یا حقوق برای ورزشکاران خود را).

با هر قطع و یا بورس تحصیلی-کاهش غیر درآمد هر چند که در آن سر. یا عنوان شده است. چرا که اگر استنفورد است برش و سپس هر کسی و هر کس می تواند برش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>