سامی واتکینز در پرداخت قطع: چه مقدار پول نیاز دارم ؟

ستاد گیرنده گسترده سامی واتکینز کمرنگ $4.75 میلیون دلار از 2020 پایه حقوق و دستمزد زمانی که او موافقت کرد به دوباره کاری خود را مقابله زودتر این offseason و دلیل خود را برای انجام این کار نیست بسیار متفاوت از دلیل پاتریک Mahomes داد برای امضای خود را فرمت این هفته است.

Mahomes گفت که معامله که برخی فکر می کردم باید بزرگتر را به او می دهد امنیت در حالی که اجازه می دهد او را به بازی در یک تیم است که می تواند چالش برای قهرمانی با نگه داشتن بر روی بیشتر از او حمایت بازیگران. در ظاهر در SiriusXM NFL رادیو واتکینز گفت: عامل تیراندازی برای “اعداد بزرگ” در هنگام offseason رو در جریان است اما او در نهایت تصمیم گرفت او اولویت چیزهای دیگر.

“چه مقدار پول نیاز دارم ؟ خانواده من مراقبت خوب” واتکینز گفت. “آیا من می خواهم بروم به یک تیم و از دست دادن و گرفتن از 1000 متری با یک تیم که متاسفم. و یا من می خواهم برای آمدن به عقب با یکی از بهترین مربیان و بهترین quarterbacks, بهترین, سازمان, بهترین تیم, بهترین wideout گروه — مسلما — می آیند و سعی کنید به مبارزه برای قهرمانی دیگری.”

واتکینز’ تجدید نظر در معامله شامل مشوق هایی است که می تواند برای پول به او داد تا با redoing خود را در مقابله شهر کانزاس اما به نظر می رسد که نظر دوم برای شهر کانزاس پیشرو گیرنده در طول postseason مارس به سوپر باول.

سامی واتکینز در پرداخت قطع: چه مقدار پول نیاز دارم ؟ در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>