ریچارد شرمن در تضاد مربیگری سبک پیت کارول کایل Shanahan

در نه فصل در NFL, Richard Sherman, بازی های برگزار شده است در سه سوپر کاسه به عنوان بخشی از دو تیم مختلف در NFC غرب است. دو حضور در آمد و تحت پیت کارول با Seattle Seahawks به عنوان بخشی از خود را در هفت فصل با این تیم است. او در دو فصل گذشته صرف شده اند با کایل Shanahan در سان فرانسیسکو به عنوان 49ers از آن ساخته شده به سوپر باول در فصل گذشته.

کارول یک مربی دفاعی در حالی که Shanahan مورد تحسین قرار گرفته است به عنوان یک متفکر حمله. هر دو ثابت کرده اند که موفق و سر مربیان در NFL.

در یک مقاله از جیم اسب یورتمه رو از NFL.com شرمن در تقابل شباهت ها و تفاوت دو سر مربیان او را برای او در طول زندگی حرفه ای.

“(کارول) راه مربیگری راهی برای صحبت کردن با مربیان خود را از راه او با مربیان صحبت کردن با بازیکنان خود را. آنها نمی کل rah-rah, لعنت-شما-سبک. او هرگز به استخدام یک مربی مانند این که” شرمن گفت: با توجه به تعامل خود را با بازیکنان. “کایل مشابه است که او دارای یک فلسفه بهترین مرد بازی می کند. او نمی مراقبت در مورد پیش نویس خود را موقعیت و یا هر یک از آن. او بیشتر از یک تیرانداز راست از پیت. پیت یک راه مطمئن شوید که همه احساس خوب و مطمئن شوید که او هل دکمه با برخی از بازیکنان و نه فشار دادن دکمه های دیگر بازیکنان. کایل متفاوت است. او یکی از اندازه متناسب با تمام.”

ضمن اینکه مربیان باید به خوبی versed در این بازی در زمین نیز هست و نه فقط بازیکن ماهر در مدیریت به منظور دریافت تیم خود را به واقعا موفق است. شرمن گفت: هر دو Shanahan و کارول باید مربیگری فراست است که لازم است برای موفقیت.

“کایل یکی از بهترین تهاجمی ذهن ما همیشه در این بازی. می آید که به آن” شرمن گفت. “با پیت آن را پوشش 3 او به ارمغان آورد به لیگ. به نظر می رسد بسیار ساده اما هیچ کس نمی تواند آن را اجرا کنید مانند ما زد آن را. راه هر دو آنها را پیاده سازی آنچه انجام می دهند — آنها صحبت کردن با دیگران در یک سطح شخصی و سپس باید مربیان بزرگ در اطراف آنها بر این باورند که در خود فلسفه است.”

ریچارد شرمن در تضاد مربیگری سبک پیت کارول کایل Shanahan در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>