مردم نمی مانند لوگو در MLS زمینه


The first game of the MLS is Back Tournament had a giant Adidas logo superimposed in the center of the pitch on the ESPN broadcast. (Screenshot via ESPN)
اولین بازی در MLS برگشت مسابقات غول پیکر, آدیداس, آرم برآمدگي در مرکز زمین در ESPN پخش. (تصویر از طریق ESPN)

در صورت عدم پرداخت مشتریان لیگ برتر فوتبال وعده داده شده به منظور افزایش آن پخش محصول در طول MLS برگشت مسابقات که لگد کردن در یک تمرین درست در اورلاندو در شب چهارشنبه.

وجود دارد صحبت از دوربین های بیشتر. بیشتر میکروفن. بیشتر زنگ ها و سوت. چه لیگ نمی گویند این است که آنها را روی چیزی قرار گرفتن یک ماموت, آدیداس, آرم در سراسر مرکز میدان برای آن در سراسر کشور-تلویزیونی بازگشایی مسابقه بین اورلاندو شهر و گسترش جانبی اینتر میامی.

برای کسانی که به تماشای در خانه نگاه نامطلوب بود. فیفا قوانین منع تیم نام تجاری و یا تبلیغات از هر نوع به رنگ بر روی سطح بازی. بازی در بالاترین سطح برگزار و در سوی سازمان ملل متحد مخدوش فرش چمن. اما MLS است که در طرح ریزی یک میلیارد دلار آمار به دلیل تاثیر COVID-19 به نظر می رسد که در بر داشت یک راه گریز دیجیتالی اضافه کردن دیرین حمایت آدیداس با نام تجاری علامت گذاری به ارائه.

آلمانی ورزشی غول پیکر شده است اسپانسر لیگ پس از آن مراسم تحلیف نجومی در سال 1996 و منحصر به فرد آن تامین کننده تجهیزات از سال 2006. در سال 2017, آن جوهر $700 میلیون فرمت به این پیمان یکی MLS کمیسر دان گاربر به نام “تا کنون بزرگترین معامله در تاریخ لیگ ما” در آن زمان است.

جای تعجب نیست MLS شد و به سرعت به کار گرفته شده در رسانه های اجتماعی برای حرکت می کند. سابق ایالات متحده بازیکن تیم ملی تبدیل مفسر Janusz Michallik تعجب آنچه که ممکن است در آینده.

ورزشی کسب و کار خبرنگار باب ویلیامز اشاره کرد که این موضوع روند در توییتر در آمریکا

FC یاهو نویسندگان گراهام Ruthven تماشای مسابقه از اسکاتلند به ذکر است که این آرم را شامل نمی شد در سطح بین المللی پخش خوراک:

و ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار اندرو جوزف با اشاره به دوگانگی لوگو ظاهر می شود لحظات پس از طولانی و قدرتمند اعتراض توسط بازیکنان در برابر نژادپرستی نظاممند در جهت مردم سیاه و سفید.

برای همه کسانی که متنفر لوگو وجود دارد این است که برخی از امید است. یوسف اشاره کرد که فیفا قوانین نیز منع تبلیغات مجازی در زمینه بازی. فوتبال جهان حاکم بوده اجازه MLS اسلاید در این نامه از قانون در گذشته پس از آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها نیروی لیگ به هیچ کس منحرف تصویر.

در دادگاه افکار عمومی هر چند این حکم در حال حاضر در.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>