نسکار باقی مانده سال 2020 برنامه منتشر شد. در اینجا تاریخ و تغییرات

نسکار اعلام کرد چهار شنبه آخر تخته سنگ به طور منظم فصل مسابقات در آن سال 2020 برنامه بود که طرح میتوانست در اوایل این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. برنامه به روز حمل ورزش از طریق اوت و آن باقی مانده 10 امتیاز مسابقه قبل از پلی آف در ماه سپتامبر.

آخرین برنامه شامل doubleheader مسابقه آخر هفته برای سری جام در میشیگان جاده سریع السیر بین المللی و داور بین المللی جاده سریع السیر و همچنین دو نژاد در Daytona International Speedway — یکی بیضی و یکی روی 3.56 مایل دیتونا جاده دوره برای اولین بار.

“ورزش نسکار می شود برای اضافه کردن یک فصل از جاده دوره مسابقه به محل میراث” Daytona International Speedway جمهور تراشه بطمع انداختن در بیانیه ای گفت. “در طول سال ما تا به حال بسیاری از لحظات به یاد ماندنی با ورزش اتومبیل و موتور سیکلت اما در حال حاضر نسکار را در مرکز صحنه در جاده ها البته در مرکز جهانی از مسابقه است.”

نسکار گفت که جزئیات بیشتر در پلی آف اعلام خواهد شد در تاریخ بعد اگر چه نسکار جمهور استیو فلپس گفت که ورزش می خواستم برای حفظ آن اصلی حذفی برنامه زمانی که این بیماری همه گیر به طور موقت توقیف فصل در ماه مارس است.

نسکار قبلا اعلام برنامه های تجدید نظر با نژادها به انتظارنشسته بودند تا از طریق اوایل ماه اوت با پایان دادن به یک مسابقه در نیوهمپشایر. جولای 15 همه ستاره مسابقه بود و سپس نقل مکان کرد و از شارلوت به بریستول, که اجازه می دهد تا 30000 طرفداران برای حضور در — بزرگترین اجازه تجمع طرفداران نسکار در یک مسابقه در طول بیماری همه گیر.

آخرین به روز رسانی جام سری برنامه شامل doubleheader آخر هفته در میشیگان در شنبه Aug. 8 و یکشنبه Aug. 9 به دنبال یک مسابقه در دیتونا جاده دوره یکشنبه پس از آن هر سه سری از جمله کامیون ها و با وای فای رقابت خواهد برای اولین بار. که جام مسابقه را جایگزین واتکینز گلن قبلی برنامه.

جزئیات کامل در جاده ها-دوره های آخر هفته در دیتونا از جمله فن های حضور و غیاب در حال نهایی و اعلام خواهد شد در آینده نزدیک با توجه به جاده سریع السیر.

پس از دیتونا جاده دوره وجود خواهد داشت یکی دیگر از doubleheader مسابقه جام آخر هفته در دوور با نژادها در شنبه Aug. 22 و یکشنبه Aug. 23. هر سه سری نیز برگزاری مسابقات در دوور.

مسابقه نهایی قبل از پلی آف برگزار خواهد شد در دیتونا بیضی شنبه, اوت. 29.

10-مسابقه پلی آف پس از آن شروع در ماه سپتامبر با یک دور 16 است که محدودتر هم به چهار در یک مسابقه قهرمانی است که برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه, نوامبر. 8 در ققنوس Raceway.

کامل جام نسکار سری برنامه (از طریق اوت) زیر است:

باقی مانده نسکار 2020 برنامه

 • یکشنبه, جولای 12 – کنتاکی جاده سریع السیر – 400 mi

 • چهار شنبه, جولای 15 – Bristol Motor Speedway (All-Star نژاد) 74.62 mi

 • یکشنبه, جولای 19 – تگزاس موتور جاده سریع السیر – 501 mi

 • چهار شنبه, جولای 23 – کانزاس جاده سریع السیر – 400 mi

 • پنج شنبه, آوریل 2 – New Hampshire موتور جاده سریع السیر – 318 mi

 • شنبه, اوت. 8 – میشیگان بین المللی جاده سریع السیر – 312 mi (قبلا در برنامه)

 • یکشنبه, اوت. 9 – میشیگان بین المللی جاده سریع السیر – 312 mi

 • یکشنبه, اوت. 16 – دیتونا جاده دوره – 231 mi (قبلا در برنامه عوض شد واتکینز گلن)

 • شنبه, اوت. 22 – داور بین المللی جاده سریع السیر – 311 mi (قبلا در برنامه)

 • یکشنبه, اوت. 23 – داور بین المللی جاده سریع السیر – 311 mi

 • شنبه, اوت. 29 – Daytona International Speedway – 400 mi

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>